trip-krainetrip-ukraine-dark
Trip.ee kokkutulek - fotod

Niisiis...

Esimene laks pilte Vällamäest on üleval.. Sorry, et kommentaarid nii kesised, aga kui kellaaega vaadata, siis pea rohkem nagu ei võtagi ju...eriti arvestades seda palsamit, mis ringi käis...

Marko ehk er-draug...ja mitte see turske sell vaid too kiitsakas...irw

Ahjaa - piltide aadressid:

Esimene sats pilte Teine sats pilte Kolmas sats pilte

Või siis hoopis

Seiklejate Klubi

Ja nüüd - head ööd...

Siis andku teada ja saadan fotode printimiseks sobiva suurusega failid kah...

er-draug ehk MARKO


Ja kui ma ka peaksin unustama või kahetsema kõike, mis ma olen kunagi teinud, mäletaksin ma ikka, et nägin kord lohede lendu läänesaarte loojangutuules, ning sellest oleks mulle küll."

Äkki saaks kuidagi piltidel olijatele nimed ka juurde? Huviga vaataks, kuna ise ei saanud tulla.

Millised on muidu kommentaarid üritusele (hinnang 1-10 ;-) ?

Jyrka

Piltidelt paistab päris lõbus üritus olevat. Kui samas vaimus jätkatakse, siis peab ikka ükskord oma kondid kah kohale vedama.

Marko sa oled tõesti ennast kiirelt liigutanud....ehh juba pildidki üleval. Üritus oli lahe jah, palju uusi nägusid ja õnnelikumad said Kristjani poolt isegi Tripi särgi selga. Mis piltidesse puutub siis internet pole just kõige turvalisem koht alasti piltide jaoks. Mul muidugi kama aga ma ei usu, et siin mõned sellest seebis on. Igaljuhul....lahe oli teiega olla ja kunagi võiks asja korrata. Siis kujutan ette on isegi huvitavam, sest päris võõrastega on alaguses ikka mingil määral tõrge ees.

-- Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

Ohjah...kustutasin siis ära need pildid, mis sulle ei meeldind... Loodan, et väga palju pretensioone ülejäänud piltide kohta ei tule... Kel soov et mõni pilt kadund oleks, see andku siis teada - ja kui neid soove liialt palju tekib...no siis krt kustutan lihtsalt kogu krempli ära...

Nimedest...no eks näis, mis saab...aga häbi tunnistada - isegi ei mäleta kõiki...irw...

er-draug ehk MARKO


Ja kui ma ka peaksin unustama või kahetsema kõike, mis ma olen kunagi teinud, mäletaksin ma ikka, et nägin kord lohede lendu läänesaarte loojangutuules, ning sellest oleks mulle küll."

Oot, ma tahaks ka neid pilte näha, mida mõned nägid. Ega mina süüdi pole, et hommikul kaua magan :) Tore oli, näeme!

"SARS" ja "Super" ja mis need närksõnad siis kõik olidki... :) Panin ka paar pilti üles, kõik tehtud teise päeva lõunal. Mul mingit albumit pole, aga kui Kika midagi siia teeb, ehk siis võib ümber tõsta. Kõiki nägusid peal pole aga no ikka juhtub ju.

http://www.moonsoftware.com/ahto/misc/trip/

Minule üritus meeldis ja sellise lõõgastumisena ma seda ette kujutasin ka. Tänud orgkomiteele! :)

Üritus ise oli väga hästi korraldatud ning kõik olid meeldivad inimesed ;) Hästi lõbus oli tõesti. Kindlasti võiks edaspidi korrata. Rebaseonu pildid on väga kihvtid. Kommentaarid on mõnusad ja lustakad, teevad kohe päeva rõõmsamaks ;)

ilmaga kokkutulekul vist eriti ei vedanud:(tallinnas sadas ning ilmselt ka vällamäel. hoolimata sellest vaatavad fotorepotaazilt vastu suht rõõmsad näod:) vällamäe niiske yrglaane rohekas hämaruses. kas on oodata ehk järge yritusele mingil suvisemal ajal?

...pildid on väga head tabamused. Või temal ei ole albumit? Vaat', kus nüüd ütles .... ;-)

Pilte vaadates tekkis selline himu kohe, et paneks nüüd järgmise plaani paika - äkki Pedassaar siis?

Jyrka

Lihtsalt... hästi tore oli! :)

Kuhu järgmisena läheme? :) Mina oleks iga kell tulja:P

Tervitustega Helkur

ps! kui keegi tunneb puudust ühtedest sinistest dressipükstest, siis pöörduge minu poole:P


-Igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja-

mina pakuks pigem välja midagi kaugemat ja raskemat ja põnevamat jne. sest oli kuulda vahepeal kilkeid, et Vällamägi liigtsiviliseeritud...

võtaks siis Soomaa järgmisena ja Toonoja külaaseme seal (kes olid, nägid ka pilte samast) - saab tampida piisavalt palju ja need kel piisavalt vajalikku varustust pole saavad tunda ka, mida tähendab tsivilisatsiooni puudumine...irw...

er-draug ehk MARKO -> pakib juba kotti, sest järgmine seiklus juba lähipäevil algamas...


Ja kui ma ka peaksin unustama või kahetsema kõike, mis ma olen kunagi teinud, mäletaksin ma ikka, et nägin kord lohede lendu läänesaarte loojangutuules, ning sellest oleks mulle küll."

Kle, rebaseonu, sa ju tegid neid klõpse ikka palju rohkem kui netis üleval...kas teisi pilte ka lootust näha?

er-draug ehk MARKO


Ja kui ma ka peaksin unustama või kahetsema kõike, mis ma olen kunagi teinud, mäletaksin ma ikka, et nägin kord lohede lendu läänesaarte loojangutuules, ning sellest oleks mulle küll."

Ülejäänud on tööprotsessi saatev loomulik kadu :)

kahju siis...ma lootsin, et mõni öine pilt radioaktiivsest SARSist ka on...

er-draug ehk MARKO


Ja kui ma ka peaksin unustama või kahetsema kõike, mis ma olen kunagi teinud, mäletaksin ma ikka, et nägin kord lohede lendu läänesaarte loojangutuules, ning sellest oleks mulle küll

...aga pakun välja,et peaks mõne nädala vahet. Rõhuks võib-olla rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile. Või mida teised arvavad??

Tavaliselt on ikka nii, et kui korraga liiga palju head, siis peagi ammendab asi end. Nii et minu meelest natuke vahet pidada oleks igati kasulik. Aga korrata tuleb kindlasti ;)

Nonii, Toomase pildid ka nüüd üleval:

Tripi I kokkutulek Vällamäel

Pildiallkirjad kirjutasin mina, piltide valikul lähtusin rohkem üldisest õhustikust-atmosfäärist, mitte pudelikummutamisest, mis oli rohkem muudes galeriides esindatud :) Mitte et seda poleks olnud, kuid ilmselt nõustuvad kõik sellega et kokkutuleku suurim highlight olid mõnusad inimesed ja võimas loodus.

Jah, osadest inimestest tundsime puudust - näituseks Jürka ja Marek ja loomulikult legendaarne Kaerahelves :)

Tallinnas võib-olla sadas, kuid kogu pühapäeva hommiku täitis Võrumaad kuldne päike.

Uuest kokkutulemisest: Korrata üritust: jah, korrata võimalikult kiiresti: ei. Milleks head asja devalveerida, võtame teema kuskil suve tagaotsas ette. Kes vahepeal er-draugi'ga Eesti retki tahab teha, lasku käia ja jagagu kogemusi teistelegi.

... tagasiside ka minu poolt :) Kiitus korralduskomiteele ja tänud õnnestunud kohavaliku eest (eriti Tartust tulejate suhtes), ei olnud ammu Võrumaa kanti sattunud ja Haanja kuplid ning vana Võru maantee panid silma särama. Nagu piltidelt näha, jätkus tegevust ja ilusat ilma ka pühapäevaks, kas Vällamägi sai ikka vallutatud? Ning tublimad jõudsid minu jälgedes ka Palojärve äärde, kus olin paar tundi varem järjekordse külmas vihmas ja paksus mudas sumpamise lõpetanud. Vee praakisin ujumiseks küll liig külmaks, kuid nüüd vaatan, et viga oli ikka minus mitte järves.

Eelpoolkõnelejatega nõus, et võiks korrata küll, kuid mitte liiga kohe.