trip-krainetrip-ukraine-dark
Trivandrum või Mauritius

Tere!

sooviksin natukene infot nende kahe asukoha kohta, kas detsembris minna on sobiv? Ja kui ise omal algatusel minna, siis mis lennufirmaga oleks seda teha parim ja ehk ka soodsam või kas tehakse soodukaid samuti eesti poole pealt sinna? Minna sooviks paariks nädalaks kahekeisi, meil mõlemil sünnipäevad ja sooviks pidada seda meeldejäävalt:) äkki keegi annab nõu või hoopis mõne põnevama sooja ja ilusama koha, sooviks merd ja päikest palju ning samuti natukene seiklusi, arvestanud olen u 40-50000tuh krooniga

Trivandrum-> Finnairiga Mumbaisse, Stockmanni hulludelt päevadelt 15. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - edasi-tagasi 6500 EEK, sealt edasi siselennuga. Mauritiusele Frankfurdist Condoriga.

Kuid need nii erinevad kohad.

mispärast on nad nii erinevad kohad?

Mauritius peaks olema paradiis.

Trivandrum on linn Indias. Mauritius on vulkaaniline saar India ookeanis. Erinevus peitub eelkõige asukohas, looduslikes tingimustes ja demograafilises situatsioonis.

Võib olla asendada Trivandrum Lakshadweep´iga, mis asub India rannikust kuskil 400 km kaugusel ja kuulub Indiale, seal pidi sama ilus olema kui Mauritiusel.

Trivandrum on tavaline kuse- ja higilõhnaline India prügimägi, sealt tuleb kohe lennujaamast kiiresti ja otse minna ilusamatele jahimaadele edasi. Naabruses on väga ilusaid kohti nagu Kovalami kant ja Varkala - kui rannad huvitavad. Samuti soovitan kindlasti minna backwaters tuurile ja väga meeldis Munnari kant teeistanduste ja mägedega.

Vt. www.keralatourism.org Thiruvananthapuram - Trivandrumi originaalnimi

Odavaid lennupileteid Mauritiusele saab Fritidsresori viimase hetke lendude hulgast http://www.fritidsresor.se/Erbjudanden/36667/Fritidsresor---Sista-minuten-resor Siit on võimalik lennupilet ka 5-6 nädalat ette osta mitte ei pea homme-ülehomme väljuma. Ise saime eelmine aasta piletid alla 10 000 EEKi Lisaks tuleb siis sõit Tallinnast-Stockholmi-Tallinn, mille lennuajad klapivad ideaalselt Mauritiuse lennu aegadega. Mauritiusel enamus 4-5 tärni hotelle, kus peamiselt pensionärid. Kasulikum on ööbimine ise otsida. Korterite rendi puhl algavad hinnad alates 5!!! EUR öö. ise rentisime nelja peale korteri, (ühele inimesele öö 10EURi) 2 magamistuba, kaks WC-d - vannituba, elutuba, köök, pesumasin, kodumasinad jne. Korter asus 3 minuti jalutuskäigu kaugusel ookeanist. Lennujaama transfeeri pakuvad ka minuarust kõik, kes kortereid rendile annavad. Mauritius ise imeilus ja tegemist ning huvitavaid kohti jagub küllaga, ühesõnaga tasub kindlasti külastamist. Kui on soovi rohkem infot saada võin meilile saata oma Mauritiuse reisipiltide ja reisiblogi lingi.

triin37 Mina tahaks su reisiblogi linki :) nora123@hot.ee Tänan!

Tere,

Sooviks samuti linki

helle_lotta@hotmail.com

Tänud!

Tere,

oleks samuti lingist huvitatud martin.veermae(ät)mail.ee Aitäh

Paluks mulle ka! dianad@hot.ee

Reisiekspert müüb praegu pileteid soodushinnaga mauritiusele edasi tagasi kõik maksud sees.9800,ise ostsin ja reisin märtsis. Piletid hetkel müügil ja reisimiseks märts kuni mai löpp 2009 ! hotellide valik on seinast seina seal.

Palun saada mulle ka link: jaanasiidra@gmail.com Tänud!

Meie plaanime minna niimoodi: 1 nädal Keralas ja 1 nädal Maldiividel. Lennupiletid tuleksid kokku u. 14 000 ühele inimesele.

Palun saada mulle ka oma Mauritiuse reisiblogi. Tänan! silvi.tori@mail.ee

Pane see link siis siia juba :) Ma tahaks ka lugeda.

Tere! Oleksin väga tänulik reisiblogi eest, sest läheme märtsis 2009 lastega Mauritiusele. whitby.whitby@mail.ee

Palun saada ka mulle enda reisiblogi ja pildid, oleksin väga tänulik, ka meil ootab ees minek märts 2009.a. kartaus@hot.ee