Hea uudis, kuigi tegelikult pole vist midagi veel selge, vaid esialgne hõiskamine, millesarnaseid on igal pool maailmas vett vedama läinud.

Tore oleks muidugi, Turkishiga saab ju igale poole edasi.

See on hea uudis! Loodetavasti ei pea enam läbi Riia Istanbuli minema.

Ma tahaks just nendega veel kaugemale Aasiasse minna. Muidugi saab Turkishiga ka Mogadishusse näiteks liinilennuga :).

Eile "Aktuaalsest kaamerast" kuuldus siiski, et tegemist on Tallinna-Istanbuli lennuga vahemaandumisega Riias. Nii et jah - vara hõisata tõepoolest...

Pole uudistega kursis, aga sellisel juhul võib see olla ka Estonian Airi (või AirBalticu) lennuk, mis Turkish Airlinesi lennunumbriga inimesed Tallinnast Riiga Türgi lennukile viib ja tagasi toob. Suure lennukiga pole sellisel jupitamisel vast mõtet ja kasulikum on äkki EA-ga (või AB-ga) koostööd teha.

See oleks Turkish Airlines'i viimase aja kombe moodi küll. Kui vaadata nende viimati avatud sihtpunkte, siis need on samasugused jätkulennud - Istanbul-Hartum-Mogadishu, Istanbul-Kigali-Entebbe Aafrikas või siis Istanbul-Aalborg-Billund Taanis.

Sellest liinist pole kippu ega kõppu kuulda?

Ei lähe asjad nii kiiresti :) Mingi info TK lehel ripub, selle järgi on Istanbulist Tallinna tulles vahepeatus Riias. Aga millal ja kui tihedalt lendama hakatakse, on teadmata.

18.05.2012

The Incorporation has decided to open Istanbul-Marseille-Istanbul route in the year 2012, based on aircraft availability and upon obtaining the authorizations. Furthermore, Istanbul-Riga-Istanbul route will be operating as İstanbul-Vilnius-Riga-İstanbul and İstanbul-Riga-Tallinn-İstanbul; Istanbul- Dakar-Istanbul route will be operating as Istanbul- Nouakchott-Dakar-İstanbul.