Universal Orlando piletid

Tere,
Kes käinud sealkandis, oskab ehk soovitada. Kas tasub Universal Orlando piletid kodus internetist ära osta või on kohapeal soodsamaid pakkumisi piletitele? Näiteks mingi kupongikampaaniaid vms.
Tänud ette vastajatele.

Minu kogemuste järgi on ette ostes (internetist) alati soodsam. Konkreetselt Universali kohta ei tea, aga vaevalt ka seal teistmoodi on

Mina olen samal arvamusel, mis AndresR.
Ise käisime Orlandos Kennedy Space Centres, ostsime kohapealt piletid, kuna polnud varem minekust täiesti kindlad ja pidime seisma ka tohutus järjekorras. Vaevalt Universali lühmad järjekorrad on, seega soovitaksin varem osta, kui on kindel plaan minna.

Võib veel otsida Citypass-i vms analoogset kaarti, millega võib üht-teist säästa.
Ise kasutasin seda Houstonis ning lõppude lõpuks sai veidi säästu küll igasugu sissepääsu piletitelt.

Mina soovitaksin osta Orlando Flexticketi , kus on mitu parki ühes piletis - Universal, Seaworld-Busch Gardens ja veepargid.

Nii või teisiti tuleb park to park hopper pilet osta kui Hogwarts Expressiga sõita tahate ja Flexticket annab tervelt 2 nädalat aega kõiki parke kasvõi 10 korda külastada. eraldi võiks netist osta plaanitud külastuspäevaks Universali lehelt Express pileti, millega järjekordadest mööda saab, see tasub ennast kindlasti ära.

Flexticketit pakuvad netis mitmed edasimüüjad , neid peaks omavahel võrdlema.

Pileti ostmine on kõige väiksem mure, piletiostujärjekorrad on üsna lühikesed võrreldes atraktsioonide järjekorraga.
2015 aastal ei olnud ette ära ostmisel soodustust (või siis me ei leidnud netist vastavat diili) ning samamoodi ei olnud ka koha pealt ostes soodustust, ehk siis meie ostsime kohapealt, kuna nii tundus mugavam ja jätsime omale võimaluse eksprompt plaane muuta soovi korral.
Express järjekord ei ole oluliselt lühem kui mitte-express järjekord, kuna express pileteid ostetakse väga palju. Kõige kiiremini liikusid nn "ühekaupa" järjekorrad, kuhu läksid need, kellel polnud oluline terve-pere-koos-ühes-vagunis variant. Kui väikseid lapsi seltskonnas pole, siis tasus see variant ära. Sealt järjekorrast siis võetakse rahvast, kui ühest seltskonnast üks või kaks kohta atraktsioonisõidukis tühjaks jääb.
Enda lemmik oli Orlandos Discovery Cove, mis edestas kõiki teisi parke pika puuga; minge sinna esimesena, kuna sama piletiga saab sisse ka mitmesse teise parki, sh SeaWorld jt. Teisel kohal siis vast tõesti Universal, kuigi Disney meeldis ka (jõudsime neist külastada 2 parki, mitte kõiki).
Universal oli ka tore, tasub kindlasti minna, aga migreenikutele ettevaatust - 3d atraktsioonid loksutavad ja vilgutavad nii tugevalt, et pärast 1-2 atraktsiooni pea juba valutab. Ja järjekorrad on VÄGA pikad, eriti Hogwarts Expressile ja Harry Potteri maailma atraktsioonidele. Samas oli väga tore ja tasus minemist ja ootamist.

Express järjekord võrreldes tavalisega on popimatel atraktsioonidel ikka tunduvalt lühem,

Muidugi sõltub see ka külastatavusest antud kuupäeval , mida rohkem rahvast pargis, seda kasulikum on express.
Expressi hind on samamoodi diferentseeritud, rahvarohkemal ajal on Expresspilet kallim.

Minu arvamus on, et kui juba nii kaugele on saadud ja lennuki- ja hotelli peale suured summad magama pandud, siis on expressi hind ikkagi köömes sellega võrreldes. Täisealistele pole ehk 40 min kuni poolteist tundi järjekorda mingi probleem , aga lastega perel on mõtet see kulutus ära teha.

Käidud ja nähtud. Vaatasime kohapeal ringi, ei pakutud erinevaid soodustusi. Kõige soodsamalt sai siiski otse kodulehelt pileteid ostes.

Tere
Mulle jääb see pargi piletite süsteem ikkagi pisut segaseks. Sooviks ette ära osta piletid. Ehk oskab keegi nõu anda. Kas ma saan õigesti aru, et kui valid 2 päeva pilet ja One Park per day (185 dollarit), siis see tähendab, et ühel päeval saab olla ühes pargis ja teisel päeval teises?
On veel park to park variant kahele päevale, see siis tähendab, et päeva jooksul võid parkide vahet joosta?
Kui pikalt netist ostetud pilet kehtib? st mitme kuu jooksul tuleb ära kasutada?

Tänud ette

Tere,
Mina sain aru, et One Park per day tähendab, et saab kahel päeval käia ühes ja samas pargis. Kui tahad mõlemasse parki minna, siis tuleb osta ikkagi Park to park variant.
Ise ostsime piletid alles sama päeva hommikul hotellis Wifit kasutades ning piletid saadeti meilile u tunni aja jooksul ning printisime siis välja.

Kui soovid sõita ka Sigatüüka Ekspressiga, siis peab olema Park to Park pilet. One park per day piletiga sellele ei saa.

Käidud ning lisan siia ka oma kommentaarid, ehk on tulevikus kellelgi kasu.
Universal koosneb kahest pargist - Universal Studios ja Island of Adventure. Soovides ühe päeva sees minna mõlemasse parki, tuleb osta park to park pilet. Sellega saab siis minna kas Sigatüüka Ekspressiga või jala teise parki (jalutuskäik ca 5 min parkide vahel).
Veebist võib küll ette ära osta, on soodsam, kuid tegelikult ikka tehakse kohapeal ka erinevaid soodustusi. Nt.paljudes Orlando hotellides on piletitele sooduspakkumised, või nt.outlettides on piletimüügikohad, kus ka soodukaid pakutakse.
Lastele väga meeldis, kuid ise olin parkides pisut pettunud. Tegemist on sisuliselt lõbustusparkidega, kuid ma miskipärast arvasin, et Universal Studios pooles on rohkem nö filmimaailma telgitaguseid. Loogika on ikkagi selles, et on konkreetne multikas (nt.Minionid),mille sisust on tehtud atrkatsioon - a la 4D kino, väike lõbusõit vms.
Harry Potteri maa asub mõlemas pargiosas ning need maailmad on tõesti fantastilised. Hästi ehedad ja nagu päris. Nende pärast tasub kindlasti minna.
Käisime madalhooajal, kuid järjekorrad olid kohati ikka väga pikad, nt.Minionidel 1h, Potteris 1h, teistes 30-40 minutit. Kindlasti tasub express piletit uurida ja see osta kui nt.plaanis ühe päevaga kõik asjad ära vaadata. Kui aga plaanis mitu päeva käia parkides, siis võib ju järtsudes ka seista, on soodsam.
Kuna minul kipub süda pahaks minema ja pea valutama lõbustusparkides, oli minu jaoks 1 päev täiesti küllalt, kahte poleks lõbustuspargis tervis eriti kannatanud.