USA-st tagasi läbi Soome ja Covid pre test

Tere, kas tagasitulles läbi Rootsi/Soome Eestisse, lennujaamast vahepeal väljumata st round trip, on ka 48h sees Covid neg  Pre test vajalik? Eesti seda ei nõua, aga vahepealt ikka saan edasi ? Kes teab.

Meil tuli selline:

However, as of 21 December 2021, if you are arriving from outside of the EU or Schengen area, you are also required to have a negative pre-test result not older than 48 hours.

See instructions for travelling to Finland at www.finnair.com/travellingtofinland. Check also the Finnish Border Guard’s website: www.raja.fi/en/guidelines-for-border-traffic-during-pandemic.

If you connect to an international flight at Helsinki Airport, we follow your destination country’s requirements. See tips for travelling via Helsinki at www.finnair.com/travelling-via-finland.

Meie oleme hetkel arvestanud, et läbi Helsinki ei pea testi tegema. Ja niipalju kui aru saan, siis läbi Stockholmi peab tegema.

Mürki ei võta. Ootan targemate infot.

0
0

Natuke samal suunal. Käisin oma tellimust vaatamas KML kodukal ja seal info , et USA-st Amsterdami peab tegema testi.

0
0

Mul läbi Stocholmi ja siis edasi läbi Helsingi. Samas ju linna ei lähe, jään ju teist lendu ootama lennujaama. Siht ikkagi Tallinn, ei teagi nüüd. Meil Finnair

0
0

Kui lennud samal piletil ja transiitalast ei välju, a’ la ööseks hotelli minekuks, siis Helsingis pole testi vaja.

0
0

Nüüd siis huvitab mis Finnar Stockholmiga saab, kui see ka transiit vaid.

Miami-Stockholm-Helsingi-Tallinn transiit. Kuskil vahepeal lennujaamast  ei välju

0
0

Nagu eelnevalt kirjutatud, transiitalast ei välju, siis ei pea testi olema. Sellisel juhul tuleb lähtuda sihtriigi nõudest. Kui aga peate vahepeal transiitalast välja minema ja uuesti check-in minema, siis on see transiidi alalt väljumine ja peab olema test.
Terve lennujaama hoone ei ole transiidiala, ehk see jutt, ma lennujaamast ei välju ei kehti.
Kõige lihtsam omale selgeks teha oleks asi nii. Kui te olete ostnud läbi lennufirma omale piletid, algusega Tallinnast ja lõpetades Tallinnas, siis kõik mis vahepeale jääb on transiit, kui just vahepeal kusagil ei ole öösel hotellis magamist ja ise väljute transiidialalt selle tõttu. 
Kui te olete ostnud piletid läbi vahendaja, siis tuleb jälgida, kas vahepeal tuleb uuesti check-in teha või mitte. Kui jah, siis peab teil olema test.

1
2

Aitäh vastuse eest. Sel juhul testi teha ei tule

0
0

Kuna pealkirjas on märgitud vaid Soome, siis seda Stockholmi osa vist kõike ei pannud tähele. Rootsi reeglid kehtivad ka transiidil olles. Seega on test hetkel kõigile vajalik. Samal teemal - https://trip.ee/foorum/uldfoorum/vahemaandumine-arlanda-rootsi-stockholm-covid-test

1
0

Rootsis tuleb  transiidi puhul neg.test taskus olema....alla 48 tunni  Tallinna  väljumiseni !

0
0

Ei saanud sealt lingilt ka aru. Kui keegi kopeeriks teksti inglise keelest, et transiidil teisest riikidest läbi Arlanda,  Tallinna peab selle neg pcr testi ette näitama

0
0

Kui sa ise tõesti IATA lehelt seda vaadata ei suuda, siis palun. Copy:

2. Passengers entering or transiting through Sweden must have a negative COVID-19 test taken at most 48 hours before arrival. Tests accepted are: antigen, LAMP, NAAT, PCR and TMA.

1
0

Tere,

Kasutan teemat ära. Kas saan õieti aru, et kui lennud ühel piletil ei ole, siis on vaja transiitalast väljuda ja test vajalik? Meil eraldi ostetud TUI lend Cancun-Hel ja Finnair Hel-Tln (lendude vahe paar tundi). Ehk siis kindlalt peame pcr testi tegema juba Mehhikos, et Helsinkist Tallinna lennule lastaks?

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased