USA viisa vol 2

Teen USA viisaga seotud teemade arutamiseks uue postituse - senine on nii pikaks veninud, et lisanduvaid kommentaare ei saa enam ühe klikiga kätte.

Varasem teema siin: http://trip.ee/node/4394

1
23

Kas keegi on nüüd viimasel ajal ehk siis aastal 2012 käinud viisat taotlemas ja kuidas asjad on olnud ja läinud? Oleksin tänulik, kui keegi viitsib kirjutada! :)

0
0

Aga USA-ga ju viisavabadus?!

0
0

Need, kes lähevad sinna ainult turismi eesmärgil, peavad ka taotlema reisiloa, mis on küll teistmoodi kui viisa.. samas keegi ei garanteeri, et sind üle piiri lastakse, isegi kui said positiivse vastuse oma reisiloale. Nii palju siis viisavabadust :D

0
0

Ma tean, et see on see ESTA viisavabadus ja sellega olen ka USA-s käinud juba. Aga just nimelt huvitab pikema viisa taotlemine, et saaks korraga olla kohapeal kauem kui 90 päeva!

0
0

Ja, mis sa siis plaanid teha rohkem kui 90 päeva? Õppida, töötada?

0
0

Kas keegi oskab ka kommenteerida, mis oleks selleks põhjuseks, miks ei lasta ESTA loaga üle piiri

0
0

Tere! Ei ole kuulnud, et aastal 2011 on keegi viisa keeldu saanud. 3 kuud oled seal siis käid korra Eestis ära ja tagasi. Endal kogemused puuduvad aga tutvusringkond käib nii pidevalt. Edu.

0
0

Seaduslikult USA-sse vähemalt aastaks, kuidas?

Tere

Pole veel väga suurt uurimustööd teinud, kuid tundub, et siin on suure reisikogemuse pagasiga inimesi. Seega küsin alustuseks siin: soovin minna sügisel 2012 Usasse, kuid ei tahaks minna ainult 3 kuuks, nagu turistiviisa ilmselt ette näeb. Sooviks minna vähemalt aastaks ning seal tööd leida ametlikult. Mida peaksin selleks tegema või millist viisat taotlema? Mulle tundub, et sellist varianti ei pakutagi, kui ei taha just õppima minna vms. Endal elab ka vend USA-s, kuid tema alles ootab oma green cardi, seega ei saa ilmselt ka teda mainida.

Ühesõnaga, kuskohast peaksin infot otsima või millised on võimalused, et minna Usasse vähemalt aastaks ringi vaatama ja tööd tegema (hea variant kui ametlikult). Ei soovi minna õppima, ei soovi seal abielluda, et elamisluba saada jne. Ja kuidas praegu ameerikasse viisa taotlemine käib? Kas ikka samamoodi peab läbima vestluse ja minema saatkonda jne. Olen kord proovinud viisat saada ebaõnnestunult u.4 aastat tagasi. Kui see midagi mõjutab siis, olen 23 aastane.

Ette tänades vastuste eest

0
0

Mine AuPairiks, kui veab antakse sulle aastaks viisa/saad ka pikendada oma aastat AuPairina, (ütlen, kui veab, sest mulle esimene kord ei tahetud viisat anda, teine kord läks paremini). Selle ajaga saad aru, kas sulle üldse Ameerikas meeldib või on need vaid illusioonid, mis silmi pimestavad. www.culturalcare.ee

0
0

To: Jaana123.

Kui see AuPairi variant ei sobi, siis ega erilisi variante USA-sse ametlikult tööle saada ei olegi. Kui sa just mingi spetsiifilise eriala tippspetsialist ei ole. Õnne võid muidugi proovida Green Card Lotteryl. USA-s pole hetkel majanduslikku õitsengut ja kuna neil on niigi piisavalt palju töötuid (ja ka illegaale), siis juurde neid enam ei soovita. Kui sa lähed praegu saatkonda jutuga et läheks otsiks seal tööd, naerdakse sind pikema jututa välja (OK, keeldutakse viisast lihtsalt) ning võid ära rikkuda ka võimaluse edaspidi sinna turismireisile minna. Seda enam, et sulle on korra viisa ära öeldud. Seega - mine vaata niisama kolm kuud USA elu-olu või viska mõte USA-st peast välja ja mine nt. Austraaliasse või ka Kanadasse.

0
0

To: Marx1967

Minu sõbral oli nii, et Eestist sai positiivse vastuse reisiloale, aga USA-s vaadati, et ta on Eestis märgitud töötuks ja saadeti kohe esimese lennuga tagasi (Kuigi tal oli rahaisi vahendeid piisavalt kogutud).

0
0

No ega seal reisiloa täitmisel erilist informatsiooni ei küsitagi, seega minu arust on see nii mõttetu täita, sest iga üks võib saada jah ja siis piiril on tegelik selgushetk, et sry, ikka ei saa minna. Kuna see oli, kui su sõber tagasi saadeti, lähiajal või tükk aega tagasi?

0
0

Huvitav kust selline info, et Eestis on töötuks märgitud, reisiloa ankeedi täitmisel küll sellist küsimust polnud.

0
0

Mina tegin endale USA viisa saatkonnas 2011 kevadel ja sain kätte paari päevaga. Tegin ka põhjusel, et ei töötanud USAsse minemise ajal ja kartsin, et äkki ESTAga saadetakse sama targalt tagasi. NY lennujaamas aga küsiti, et miks ma viisaga tulin ja mitte ESTAga.

0
0

See oli tükk aega tagasi jah. Umbes sel ajal kui Eesti just oli saanud ''viisavabaduse''

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased