trip-krainetrip-ukraine-dark
Väikebussi rent Itaalias

Kogemusi väikebussi rendiga Itaalias(Napoli) Google praktiliselt vasteid ei anna. 6. liikmeline seltskond sooviks koos liikuda, kas alternatiiviks on tõesti ainult kaks eraldi autot?

Autoeurope pakub, suvaline nädal juulis VAN ja soodsaim hnd 1500€, ega sõiduautode hinnad ka soodsamad ole.

Lugedes siinsamas allpool teemat Sardiinia autorendi kohta siis reaalsus ongi see, et praegusel ajal ja eriti suvel on rendihinnad korralikult tõusnud.  Enne piletite ostmist tasub vist tulevikus ka autorenid hindu googeldada ja alles siis otsustada,  mis sort reis utleb.

Tere,

Jah, eelkõnelejal on kahjuks õigus.

Vaatasin ise väikebussi nädalaks 05.09 -12.09 (algus Roomas, lõpp Napolis) ja kõige odavam hind oligi täpselt 1499 eurot. Ehk saab odavamalt, aga ma vaatasin vaid usaldusväärsemaid teenuseosutajaid. Tavaline „odavama keskklassi“ sõiduauto oli manuaal 700 eurot ja automaat 1000 eurot. Itaalia ei ole odav riik, aga seda on isegi Itaalia kohta palju.

Olen ka siin lugenud uuemaid teemasid Itaalia autorendi kohta ja kõik ütlevad, et ongi nii kallis.

Aga väikebusside osas oli valikut küll.

Tere,

Itaalias on väga vähe automaatkastiga rendi autosid ja sellepärast on neil ka kallimad hinnad. Kohalikud eelistavad manuaal kastiga autosid, isegi kõrgmäestikes sõites. 

Soodsam on kindlasti rentida 2 neljakohalist autot kui 1 seitsmekohaline või väikebuss.

Jah, Itaalia turismi kõrghooajal, so juuli-sept keskpaik, ongi kõik hinnad kõrgemad (nii autorent, majutused kui ka teenused).

Buon viaggio!

Itaalia ongi kallis. Pitsa on neil hea, aga kõik muu on paras jama. Saapa lõpp on päris vahva, aga seal on palju mustanahalisi kes ei ole väga sõbralikud. Pigem sitsiilia kui itaalia. Sõltumata käigukastist.

Lisan veel nüansi väikebussi rendi kohta Itaalias. Kui nad sulle selle oma ainsa väikebussi rendivad ja sellega midagi juhtub, siis millegagi asendada neil seda pole :(

Meid prooviti toppida 7-kesi pagasis olevate lisaistmetega autosse, sest see oli ainuke asendusvariant.

No tegelikult nad meie suurel pealekäimisel tõid kusagilt kaugemalt asendusbussi. Aga meil kulus selle kõige peale 3 reisipäeva.

Apuulia piirkond on küll väga vahva ja mingit mustanahaliste horde siin küll pole ja need keda oleme kohanud, on igati viisakad ja sõbralikud.

Autorenti soovitan küsida Eesti kaudu, nt Avis, herz jne. Meie saime kaks korda soodsama hinna kui oleks neti kaudu broneerinud. D grupi auto 0 omavastutusega 14ks päevaks 710.-

paljudel rendifirmadel on väikebussid Renault Traffic

Võibolla tasub siiski veidi oodata ja jälgida hindu, kel kannatab. Muidugi olud võivad eri riikides ja linnades väga erineda. Ise olin hädas autorendiga Ateenas, paar kuud tagasi sisuliselt alla 1000 EUR automaatkastiga kompakt klassi masinat tuntud firmadelt saada ei olnud 14ks päevaks. Lõin juba käega, aga nädal enne reisi hakkasin uuesti vaatama, hinnad olid alla läinud. Sain Europecarist 650 EURga kätte. Reis ülehomme.

Ma ei kirjutanudki Appulia*st. Calabriast . Saapa lõpust.