Vantaa lennujaam- sadam?

Kui soov on Euroopasse sõita läbi Vantaa lennujaama,siis on see väga keeruline?Et alguspunkt on Tallinn,millega kõige lihtsam,soodsam on saada Vantaasse?Ja kus see Vantaa lennujaam üldse asub(sadamast väga kaugel)?

1
234

Ei ole keeruline. Sadamast lähed Rautatientorille, see on kohe kesklinnas ja nagu nimigi ütleb siis raudteejaamas ja seal t bussiga nr 615 või 615t. Sõit on pool tundi ja pilet on 3.80 euri Kilomeetreid sinna umbes 20-25 . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

et siis niimoodi,et sadamast raudteejaama ja raudteejaamast bussi peale?

0
0

jah

0
0

täitsa piinlik küsida,aga kui õieti mäletan,siis sadamaid mitu seal ja mõned on kaugemal kui teised.Ja rauteejaama ka ju pikk tee, mis bussiga sealt edasi saab?Millise laevaga kõige mugavam on minul minna siis ja ka odavam,see on v.oluline:(

0
0

See sadama asi oleneb sellest et mis laevaga tulla, sadamatest saab raudteejaama kas siis bussiga, Tallinki sadamast buss nr 15, pilet on soovitav osta 3.80 eest, saab edasi sõita sama piletiga lennujaama või siis teistest sadamatest trammiga, olenevalt sadamast siis kas tramm nr 3-ga või 4-ga. Praegu on vist kõige odavamad Vikingline laevad või Ecerö line laevad... . . . !

0
0

tänud:)

0
0

Kesklinna sadamad on tegelikult raudteejaamast jalutuskäigu kaugusel (~1,34-1,6 km), kaugemal on Länsisatama (Tallinki sadam) (2,44 km).

0
0

Vanttasse on Helsingi kesklinnast ligi 20 km. Kõige lihtsam on minna Tallinnast lennukiga Helsingi-Vanttasse. Kui lennukiga minekut pead liiga kalliks, siis vaata ka mis kell su lend väljub. Enamus odavamaid lende väljub hommikul, kuid hommikul Tallinnast laevaga minema hakates nendele lendudele ei jõua. Seega pead juba eelmisel õhtul kohale sõitma ja ööbima Helsingis laevas või hotellis. Sama käib ka tagasituleku kohta. Enne kl 12 päeval väljuvatele lendudele on keeruline jõuda, kui laevaga hommikul minna tahad. Nii et mõtle, kas läbi Soome üldse tasub minna. Soome sõit pole ju ka odav. Kindlasti on odavam minna läbi Praha Chezh Airlines'iga.

0
0

Seda on vist oma paarkümmend korda küsitud ja vastatud. Oleks otsinguga kohe teada saanud...

P.S. Siinkohal toimetusele taaskord üleskutse ärakaotatud KKK uuesti üles panna.

0
1

Vantaast lennates piisab ID kaardist? Sama küsimus Santorini kohta? Mitte ammu küsiti Soomest lennates eestlastelt passi.

0
0

Oleneb ikka kuhu lendad. Schengeni ruumis lennates piisab ID-kaardist. Väljaspoole Schengenit peab pass kaasas olema. Kui palutakse näidata dokumenti, siis üldjuhul küsitakse passi, see aga ei tähenda seda, et passi asemel ei või näidata ID-kaarti.

0
0

Mitte väljaspoole Schengenit, vaid väljaspoole Euroopa Liitu (ja veel mõningaid maid, näiteks Norra, Island või Shveits), lennates on passi vaja.

0
0

jah küsimuse ebatäpselt. Üritan siis uuesti- kas Vantaa lennujaamast EU siseselt lennates piisab eestlastel ID kaardist või nõuavad soomlased oma põikpäisusega ikka eestlastelt lennujaamas passe nagu neil igal pool mujal(pankades ja riigiasutustes)kombeks .Huhh. Paluks vastata inimestel, kes on tõeliselt sealt viimastel kuudel välja lennanud, mitte teoreetikutel.

0
0

Ma lendasin läbi Vantaa viimati mais ja ka enne Tallinna Lennujaama Schengeni-terminali avamist ka märtsis. Ma esitasin ID-kaardi ja mingeid probleeme ei tekkinud.

0
0

Id-kaardiga ei ole Soomes kordagi probleeme olnud. Pealegi lendab Helsingi kaudu ilmselt piisavalt eestlasi, pole kordagi näinud, et hakataks lähemalt meie ID-kaarti uurima, et mis loom see on. Kõlbab ideaalselt nii check-in'is kui lennukisse sisenemisel. (vahemärkusena - ka pangas pole kordagi passi nõutud, ainult korra mõned aastad tagasi vaatas teller kaarti pisut imestunult, aga seda ka seepärast, et polnud lihtsalt varem sellist näinud).

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased