Veidi luksuslikum ööbimine Kagu-Eestis

Kas oskate soovitada Kagu-Eestis majutuskohti, mis oleks oma stiililt ja modernsuselt Kubija, Von Müllerbecki ja Kivi Talu sarnased? 


Need küll veidi üksteisest erinevad kohad -  Kubija, mis on pigem hotell/spa vs Kivi Talu, mis on selline luksuslik kämping, kuid näiteks Kubija spa osa, klienditeenindus ja looduslähedus on vägagi Kivi Talu rütmis. Von müllerbeck siis (kahjuks RIP) jääks umbes nende kahe keskele oma olemuselt.

Võid proovida google maps'ist vaadata:

1. Vali piirkond kaardil (vajadusel suumi või vastupidi); 2. Toksi otsingusse nt accommodation near; 3. Vaata saadud tulemused ükshaaval läbi

... vaata Google Mapsist

Jah, täpselt seda vastust küsija pikisilmi ootaski.
Aga näe, ära tuli!

Nii, nagu ma siin näitasin, otsisin ise Google Maps'ist eelmine aasta majutust Põlva- ja Võrumaal (käisime sealkandis rattamatkal) ja mõtlesin, et äkki kasulik nipp ka teemaalgatajale. Kas on või ei, eks ta ise otsusta, mind aitas.

Sina, Veigo, püüa aga üle saada ärapanemisest ja kibestumisest ja pidavast targutamisest ja usu, elu paistab rõõmsam. Ja stressi vähem.
Mina vähemalt püüdsin teemaalgatajat aidata, sina oma kommentaariga kohe aga kindlasti mitte.

Pean täielikult Veigoga nõustuma, sest teemaalgataja küsimus oli väga spetsiifiline. Google Mapsis kuvatavate piltide ja hindade põhjal on raske öelda, kas majutuskoht kannab Kubija ja Kivi Talu essentsi. Asjakohane vastus põhineb ikka isiklikul kogemusel ja inimlikul mõtlemisvõimel, mitte kaardiäpi külmalt kalkuleerival algoritmil.

Siin on juba eelpool soovitatud Mooste Viinakööki, liitun soovitusega. Kagu-Eestisse jääb ka Taagepera loss, nüüd reklaamitakse Wagenküll nime all. Toad läbisid eelmisel suvel renoveerimise ja näevad väga uhked välja.

Ohoo - see Taagepera on küll väga hea vihje, aitäh! Eelmine suvi sõitsin sealt läbi ja kõik oli tellingutega kaetud ja tihe askeldamine ja ehitus/remont käis, seega peatuma ei jäänud, nüüd siis selge mis toimus.


Georgis pole käinud aga tundub samuti mõnus, seni kaldunud ikkagi Kubija poole aga äkki peaks Georgit ka proovima?!

Mooste vaatan ka üle.


Võid veel Alatskivi lossi ka vaadata.

Taageperas just sai käidud, väga norm, soovitan küll. Georgis pole ööbinud, kuid minispaa oli väga hea, usun et ka toad