Vietnam, Phan Thiet, Mui Ne

Vietnami, Phan Thieti, Mui Ne päikeserannikut tutvustav veebisait www.LiveInMuiNe.com on nüüd ka Eesti keeles. Tegevused, teenused, Villade-, majade-, tubade rendid, resordid, hotellid, külalistemajad.  HCMC lennujaama transfeer Mui Nesse alati parima hinnaga! Ära külmeta kodus, päikeseline Vietnam ootab Sind!

Tere

Plaan tulla uue aasta alguses elama vietnami. Alustada mõtlesime Mui Nes, üürida teie juures tuba ja siis vaadata mis edasi saab. Sooviksingi teada, kui on plaan vähemalt kuuks või paariks üürida tavaline tuba, siis mis umbes tuleks selle hinnaks? Ja kuidas on toidukaupade hinnad Mui Nes?

@asd1

Võta temaga ühendust siin: http://liveinmuine.com/et/contact/ Trip.ee - s käivad nad harva!

Olen kahe vahel,et kas minna veebruari lõpul Taisse Phuketile või hoopis Vietnamisse Phan Thieti(Nui Ne).Phuketil olen viis aastat tagasi käinud ja enam vähem oludega kursis.Phan Thiet tundub uus ja huvitav,aga samas ei tea ta kohta suurt midagi.Äkki keegi käinutest viitsiks veidi kribada. mis värk seal on.Kuidas on rand,kas väga suured lained ja tuuline(kuskilt lugesin,et seal on kite-surfarite paradiis).Ja kuidas on üldine olustik-kas ümberkaudu midagi vaatamas käia ka oleks. Ette tänades.

Puhkamiseks on Mui Ne väga hea koht.Olin veebruaris 2 nädalat,ilm oli soe 25-30 kraadi ja kõik päevad päiksepaistelised.Päeval tõuseb tuul,aga see on antud temperatuuri juures mõnus. Mui Ne on pikk rannariba umbes 20 km. ja ühel pool teed on hotellid ja teisel pool teed kauplised,massazisalongid, toidukohad.Vene keelt rääkivaid turiste ohtralt.Hinnatase madal.Vietnami köök hea ja eesti turistile sobiv. Olin hotellis Phu Hai Resort villas,mille tase oli väga hea,Aasia reisidest üks parimaid.Villa kahele oli lausa super.Ka hind oli soodne.Hotell asub pearajoonist ligikaudu 5 km. kaugusel,aga hotelli eest on takso kogu aeg saadaval ja sõit keskusesse maksab 2-3$. Transfeerid Saigonist tellisin eestlaste saidilt ja toimis 5+.(livemuine) Kindlasti ühendada reis ka Saigoniga,kus on ka hulk vaatamisväärsusi.Saigonist on väga hea turismibüroodest tellida reis Mekongi deltasse.

Mui Nes saab ümberringi käia vaatamas punaseid ja valgeid liivadüüne ja punast kanjonit.

Mui Ne ongi surfarite paradiis, tuuline, suured lained. Enamus puhkajatest on vene rahvusest... Punased ja valged liivadüünid olid parim vaatamisväärsus seal. Eks inimeste arvamused on erinevad, aga mina Mui Nesse rannapuhkusele ei läheks, pigem valiks Phu Quoci saare.

Minek kuu aja pärast. Tükk aega oli ka Mui Ne variandiks, aga pärast variantidega tutvumist otsustasime loobuda. Sõltub isiklikest eelistustest, Mui Ne on tõesti peamiselt veespordihuvilistele. Lõunas selgelt parim variant Phu Quoc, natuke põhja pool näiteks Cua Dai (kes eelistab natuke vaiksemat. Nha Trang ja Mui Ne on rohkem kombinaadid.

Tegelikult on ka Phuket 5 aastaga väga palju muutunud. Ja mitte just paremuse poole minu arust. Olen seal üle-aastati ikka käinud Songkrani või mõne muu pidustuse ajal ja enam ei meeldi. Kunagi oli mõnus möllukoht. Nüüd on üks rahvus liialt peale tunginud, mis on oma jälje jätnud ka hindadele, kohalike suhtumisse jne. Ja kui sa randa otsid, siis nagu eelkõnelejad mainisid, siis ma eelistaks ka Phu Quoci. Kuigi Mui Nes oli ka päris chill...

Tegelikult oli see MuiNe lainetus ikkagi päris huvitav vahelduseks. Tavaline sile vesi pole ikka pooltki seda, mis lainetuses sulistades saab. Poleks uskunudki, et Vietnam nii meeldiv võib olla.