Vietnami viisa lennujaamast

Tere!

Sry kysimuse totakuse parast- kui on tekkinud soov paari paeva parast Hanoi lennujaamas maale astuda, kas kohapeal saab viisa voi ei. Kohalik turismiburoo (Tais)on usna umbkeelne ja seletas midagi,et nadalavahetusel ei sa, a arvan et ta ei saanud ise ka aru tapselt mis talle telefoni oeldi. Kiire vastaja teenib sudamliku tanu, hetkel ei julge pileteid just segaduse parast viisa asjus ara osta, minna tahaks aga juba laupaeval. EI OLE hetkel Bangkokis.

Abi oodates.

Oletan, et Vietnami viisa saamiseks tuleb see hankida saatkonnast, piirilt ei saa.

Ho Chi Minhis (Saigonis) küll sai aastal 2005.

dokumendifoto mõõtu näopildid pidid kaasas olema

Eesti välisministeeriumi kodulehe - mis küll täpsusega ei hiilga - andmeil tuleb Vietnami viisat taotleda näiteks Soomes asuvast saatkonnast (või mõnest muust nende saatkonnast). Sama info on ka Estraveli veebilehel, vt http://www.estravel.ee/static/services/visa/conditions/viisatingimused.php?country=vn

Kas keegi teab t2psemalt? Et kas ainult Helsingi kaudu saab p6him6tteliselt.

Mõni aeg tagasi sai nii, et võtsid ühendust mingi Vietnami kohaliku reisibürooga ja sul oldi lennujaamas kutsega vastas, mile põhjal sai kohapealt viisa. Siin kusagil peaks olema ka paar aastat vanad kommid eestlastelt kes Vietnamis elasid ja töötasid.

Kas see on järgiproovitud variant?

Keegi teab, kas siis kui ainult lennujaama transtiitsoonis vahepeatus teha marsruudil Bangkok-Saigon-Kuala Lumpur, kas ikka on viisat vaja?

miks see idiootne häkkerlink siia on pandud?