Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Vietnami viisa taotlemine

Tere

Palun rääkige enda kogemusest, kus on kõige mugavam taotelda Vietnam'i viisat. Plaan on minna Vietnami 21 päevaks, Eesti pass.

Ise tegin ka eeltööd, et Vietnami saab nii lennujaamast kui ka e-viisana taotleda kuid ma ei saanud aru, mis see odavaim ja mugavam variant lõppkokkuvõttes on?

Ma arvaks, et see e- viisa on ikkagi mugavaim. Olen ise nüüdsel ajal pigem seda kasutanud. miinus Covidi aastad muidugi- need on 2 mahakirjutatud aastat niikuinii. Igat senti ei pea ka taga ajama kui see on mugavam.

3
1

Vietnami VOA pole tavapärane VOA, kus sulle piiril tempel passi lüüakse. Eelnevalt on vaja saada kinnituskiri (Aprroval Letter) ja siis hakata sellega piiril sebima. E-viisa on ses mõttes mugavam.

2
0

Just täna sain e viisad kogu perele kätte. Väga mugav.

Lähed ametlikule https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt leheküljele, for foringers sektsiooni ja täidad kõik nõutud väljad. Piltidega oli veidi pusimist sest küll oli piksleid liiga palju ja küll olid valetpidi aga ma pole arvutimajanduses ka eriline terav pliiats. Maksin 25 dollarit pangalingi kaudu ja nagu lubatud 3 päeva ja tuli kinnituskiri. Siis läksin taas sinna lehele.....noh, tegelikult on seal step by step kõik kirjas. Selliselt peaksid Sa kohe Vietnamisse jõudes veel 25 dollarit maksma aga ei pea enam piiril passima ja ootama. Ja seda e- viisat või Approval Letterit küsitakse igas lennujaamas, ennem lennukile ei pääsegi. Enne covidit hüüti mind lausa Riia lennujaamas valjuhääldist välja kirja näitamiseks:)

3
0

Plaan olla natukene pikemalt kui 30 päeva, täpsemalt 35 päeva. Kuidas ja kus siis viisa olete taotlenud?

0
0

to rt30 -praegu antakse turisti viisat ainult 30 päevaks korraga, lihtsam on sul kas reis lühendada selle 5 päeva võrra või käia maalt väljas

1
0

Kuidas 30 päeva jooksul mitmekordne sisenemine hetkel lahendatud on? Millist viisat vaja?

0
0

Mida panna tähele Vietnami viisa taotlemisel kui soov on siseneda Hanoi kaudu ja lahkuda Ho Chi Minh lennujaamast?

0
0

Minu teada ei midagi. Ma sisenesin Nha Trangi kaudu ja lõpuks lahkusin Da lat kaudu. Minek sealt ei olnud plaanitud vaid tuli jooksvalt

0
0

to JansaU viisa taotluses pead sisenemise ja väljumise punktid ära märkima, muud ei midagi, ma sain just enda viisad kätte aega läks 6 päeva(nädalavahetus oli vahel ilmselt oleks kiiremini muidu saanud)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased