Vietnami viisa taotlemine

Tere

Palun rääkige enda kogemusest, kus on kõige mugavam taotelda Vietnam'i viisat. Plaan on minna Vietnami 21 päevaks, Eesti pass.

Ise tegin ka eeltööd, et Vietnami saab nii lennujaamast kui ka e-viisana taotleda kuid ma ei saanud aru, mis see odavaim ja mugavam variant lõppkokkuvõttes on?

1
23

Ma arvaks, et see e- viisa on ikkagi mugavaim. Olen ise nüüdsel ajal pigem seda kasutanud. miinus Covidi aastad muidugi- need on 2 mahakirjutatud aastat niikuinii. Igat senti ei pea ka taga ajama kui see on mugavam.

4
1

Vietnami VOA pole tavapärane VOA, kus sulle piiril tempel passi lüüakse. Eelnevalt on vaja saada kinnituskiri (Aprroval Letter) ja siis hakata sellega piiril sebima. E-viisa on ses mõttes mugavam.

3
0

Just täna sain e viisad kogu perele kätte. Väga mugav.

Lähed ametlikule https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt leheküljele, for foringers sektsiooni ja täidad kõik nõutud väljad. Piltidega oli veidi pusimist sest küll oli piksleid liiga palju ja küll olid valetpidi aga ma pole arvutimajanduses ka eriline terav pliiats. Maksin 25 dollarit pangalingi kaudu ja nagu lubatud 3 päeva ja tuli kinnituskiri. Siis läksin taas sinna lehele.....noh, tegelikult on seal step by step kõik kirjas. Selliselt peaksid Sa kohe Vietnamisse jõudes veel 25 dollarit maksma aga ei pea enam piiril passima ja ootama. Ja seda e- viisat või Approval Letterit küsitakse igas lennujaamas, ennem lennukile ei pääsegi. Enne covidit hüüti mind lausa Riia lennujaamas valjuhääldist välja kirja näitamiseks:)

4
0

Plaan olla natukene pikemalt kui 30 päeva, täpsemalt 35 päeva. Kuidas ja kus siis viisa olete taotlenud?

0
0

to rt30 -praegu antakse turisti viisat ainult 30 päevaks korraga, lihtsam on sul kas reis lühendada selle 5 päeva võrra või käia maalt väljas

1
0

Kuidas 30 päeva jooksul mitmekordne sisenemine hetkel lahendatud on? Millist viisat vaja?

0
0

Mida panna tähele Vietnami viisa taotlemisel kui soov on siseneda Hanoi kaudu ja lahkuda Ho Chi Minh lennujaamast?

0
0

Minu teada ei midagi. Ma sisenesin Nha Trangi kaudu ja lõpuks lahkusin Da lat kaudu. Minek sealt ei olnud plaanitud vaid tuli jooksvalt

0
0

to JansaU viisa taotluses pead sisenemise ja väljumise punktid ära märkima, muud ei midagi, ma sain just enda viisad kätte aega läks 6 päeva(nädalavahetus oli vahel ilmselt oleks kiiremini muidu saanud)

0
0

Ühesõnaga, õige lehekülg on see: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt

Mitte googles esimesena ettelööv too lehekülg?: https://vietnamvisa.govt.vn/

Igaks juhuks teen kindlaks :)

Samuti, kui juba siin pärin, siis hetkel vist enam rangeid reisikindlustuse nõudeid pole Vietnamis? A'la spetsiifilises ulatuses covidi kaitse jne?

0
0

Kui kahtled lehes, siis reisi targalt on ametlik e viisa leht leitav. Mingeid lisanõudeid praegu pole aga praegusel ajal võib kõik kiiresti ka muutuda.

2
0

Tere! Kasutan ka antud teemat ära. Tegin Vietnami e-viisa ja kui olin juba ära maksnud avastasin, et ma panin kasti Full name (First name Middle name Last name) ees- ja perkonnanime vales järjekorras. Mina panin eesnimi ja perekonnanimi, kuid oleks pidanud näite järgi panema perekonnanimi ja eesnimi. Lugesin Tripadvisor'ist, et sellisel kujul nagu mina panin on ka viisa kinnitatud ja väljastatud ning nii on ka riiki sisse saadud kuna töötajad Vietnami tollis ei ole erilist tähelepanu pööranud nime järjekorrale, kuid samas võib lennufirma otsustada, et mitte mind lennule lasta kuna viisal on puudusi. Kas ma peaksin uue e-viisa tegema ja kas ma üldse saan kui valesti tehtud e-viisa on kinnitatud?

0
0

Tegin eile täpselt samal viisil taotluse. Ei usu, et sellest mingit probleemi on - neil on passikoopia ja sulgudes juhis sellises järjekorras nime sisestamiseks.

Huvi pärast googeldasin ka veidi - saatkonna lehelt. Juhis on tegelikult eesnimi enne. Võibolla on probleem passidega, kus on nimi ühel real...

  • Vietnam e-visa full name: You must enter your full name with the same order as one in your passport. Please note that Vietnam e-visa name order is a common mistake that applicants make when they switch the sequence of last name and first name while the request is First name – Middle name – Last name.
0
0

Mina olen käinud Vietnamis kolm korda, võin kinnitada, et vietnamlased ei saa seal tollis aru ööd, ega mütsi. Lennufirma küsib küll sinult elektron visat (endine approval letter), aga mina isiklikult riskiks.

Päikest.

2
1

@päike12, aga kuidas ise taotluses nimed kirjutasid? Perekonnanimi ees või eesnimi?

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased