Viin-Kehtivad piirangud

Tere! Käisime just Viinis ja kui kedagi huvitab, siis seal on hetkel 2 olulist piirangut.

Siseruumides on nõutav mask ja ainult FFB-2. Mõne teise maskiga ei lähe läbi. Saadetakse konkreetselt poest välja või võib saada kopsaka trahvi. Söögikohad küsivad vaktsineerimistõendit ja tõesti küsivad ka. Ilmselt sobib ka tõend läbipõdemise kohta või negatiivse testi tulemus, aga ilma ei saa kuskil midagi. Ehk ainult poest.

Aga muidu oli kõik tšill ja mõnus!

Otseselt ei huvita aga aitäh.

Lisaks omalt poolt, et FFP2 maskid on kohapeal väga taskukohase hinnaga. Igas supermarketis/poes 0.59€/tk.

Aitäh info eest! Küsin ka Austriasse sisenemise kohta - kui 2.vaktsiinist reisi ajal 10 päeva möödas, kas see on vaktsineerimistõendi jaoks piisav?

Austria nõuab, et esimesest vaktsiinist oleks möödas 22 päeva. Kahe vaktsineerimise vahe on neli või rohkem nädalat, järelikult piisav.

Tere! Kas on keegi sisenenud Austriasse 1 vaktsiinidoosiga (rohkem kui 22 päeva möödas) ja polnud ühtki probleemi? Kas koha peal restoranides jms loetakse ka vaktsineerituks vähemalt 1 doosi saanud inimesed?

Kui on ametlikes reeglites kirjas, et mingi asi kehtib, siis see ka kehtib. Ja kui tekib probleem, võtad välja telefoni ja näitad neid ametlike reegleid.

K. J-meie seltskonnas olid inimesed, kellel ainult 1 vaktsiin saadud ja 22 päeva  möödas ning mingeid tõrkeid ei esinenud. Seal töötab kõik nagu kellavärk.