Võltskaubamärgid Goas

Kes on käinud Põhja-Goas, kuidas on lood võltsbrändidega. Leidub ka seal selliseid kaubamajasid nagu näiteks Tais- kus müügil võltskaubad?

1
2

Paistab, et keegi pole veel Goas käinud, kui keegi teab, võiks ju infot jagada-huvitaks ennast ka...

0
0

Möödunud aastal oli küll poodides võlts Prada, Chanel jms. Käekotte ja ka õigeid firmapoode on, aga vähe, Goas oli mingi 3-4 poodi ja seal sai ka kaardiga maksta.

0
0

Aga kuidas on lood turgdel, millist kaupa seal osta on täpsemalt paluks.

0
0

kohapeal käimiseks- t- särke, seelikuid, kleite jne. Hind ja kvaliteet vastavuses. Korralikud olid minu arvates nahktooted, eriti käekotte oli väga ilusaid ja odavaid. Panjimis olid ka mõned firmapoed n. Lee, kus hinnad tunduvalt madalamad kui meil.

0
0

Kas sealt mitte võltsi üldse on võimalik osta? Kahtlen sügavalt...

0
0

Meie mõistes võltskaupa võib ka NY peatänavalt osta. Kuhu see piir vahele tõmmata on ka teema...

0
0

Indias valmistatakse muide paljusid tooteid tuntud kaubamärkidele ja need tehased om Gandhi perekonna omad. Nii et kui Nike tossud on Hiinas valmistatud Nike tellimusel, siis on need võltsid või mitte?

0
0

Ka Eestis oli 10-15 aastat tagasi raske leida orignaale, reeglina müüdi võltsitud kaubamärke. Kuna autoriõiguste eest kaitsjad on meil aktiivselt tegutsenud, siis täna võime suuretõenäosusega öelda, et asi mida siin ostame, on originaal. Indias(üldse paljudes teistes "lõunapoole" maades) müüakse reeglina võltskaupa, originaale on raske leida.

Marika31! Ütle, mis mõte on Nikel(kes toodab näiteks Indias) müüa kaupa India siseturule? Kusagil Ratnagiri turul ei osta sinult keegi 5000 ruupiat maksvaid Nike. See on nende nelja kuu palk(kui üldse tööd on). Kindlasti leiab suuremates linnades peatänava ääres Nike firmapoode. Aga need on väga-väga suurtes linnades, mingi mõne miljoni elanikuga küla ei peeta seal linnaks :)

0
0

Ka Indias elab rikkaid ja väga rikkaid inimesi, ma oletan ja suuremates linnades on firmapoed. Goa turul muidugi originaalasju ei müüda.

0
0

Seletan sulle lahti India fenomeni. India on Idamaa ja seal elab 1,2 miljardit inimest. Indias elab palju rahvusi ja on palju erinevaid uske. Samuti peavad nad lugu traditsioonidest. Indialasele ei lähe korda sellised kaubamärgid nagu meile. Nende jaoks on teistsugused väärtused. Riietus ja jalanõud on traditsioonilised ning mugavad. Rikkamad kasutavad kallimaid ja ehitumaid riideid. Nike või Cucci märk riietel ei ole nende jaoks ehe ega suurenda selle väärtust. Olles teinud ca 3000 km -se retke läbi India saan väita, et mina ei kohanud mingeid firmapoode. Tegelikult kohtasin suuremat kaubakeskust ainult korra(meie mõistes), võimalik et seal müüdi ka originaaltooteid(nike, Cucci, Armani). Aga pigem usun, et seal müüdi Indiale endale oluliste meistrite ja firmade parimaid töid, mingid lääne kaubamärgid nende hulka ei kuulu. Iseloomustamaks nende olemist ja suhtumist sulle näide. Võtsime rendiauto Avisest ning saabudes Mumbaisse valisime esimeseks hotelliks üsna kalli 5* hotelli. Vestluses hotelli administraatoriga, kus palusime Avisele teatada oma saabumisest ja palvest auto sinna hotelli tuua, selgus et mingi Avis on tundmatu firma. Kas tõepoolest selline autorendifirma on olemas ning see on usaldusväärne? Sellise küsimuse esitas admin meile. Leides Avise numbri oli ta ise ka rõõmus ja ütles et jätab selle firma meelde. Seega väidan veidi küll meelevaldselt, aga- igasugu kuccisid ja doltse kabanasid müüakse ainult turistide jaoks. Nikesid ka. :)

0
0

Goa jäi küll silma firmamärkidega asju. Iseasi, milleks vuhvel-guccit või muccit endale kaugelt maalt vaja koju vedada, kui võimalik on osta kaunist kohalikku käsitööd. Aga eks inimesed on erinevad... Mumbai kallimates linnaosades olid firmapoed päris tavalised.

0
0

Olen üsna kindel, et Goas on ainult võltsbrändid. Nii et, kes just seda soovib, siis on see suht kindel koht. Ka Mumbais on nii ja naa: Levise teksadel lagunes esimese pesuga suur osa taskumustrit ära, samuti muutis tundmatuseni värvi. Selle eest prillid tundusid nagu päris! Meil 3500 kr tk , neil 3500 rs tk, pole paha! Peaasi, et pimedaks ei jää.

0
0

Ehh, ostsin Goast Rollex käekella... kodus töötas ta 3 kuud, viisin kellaseppa juurde ja ta ütles,et see kell on ainult disain ja kõik!!

0
0

Palju ka maksis see?

0
0

Hinnad on seal nii.. kui küsitakse mingi summa, siis võid talle pakkuda 10 korda väiksema summa ja siis saad ka petta!!

Üks kellamüüja Goas küsis kellast 3500.- ja mina pakkusin esimene päev talle 1000.- siis hakkas müüja kahetsema, et nii odavalt ei taha loobuda, aga kohe toibus pakkumisest ja vastas OK! Nüüd mina vastu, et mul pole raha kaasas. Ta võttis kella ja pani mulle kella tasku, et homme too raha! Aga ma siiski loobusin ja läksin edasi. Kellamüüja jooksis järele ja küsis kui palju mul raha on? Vastasin, et 300.- ...OK! Kaup oli koos!
Ja nii saabki võltsi kaupa müüa!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased