Weeze - Düsseldorf

Kuidas lihtsem sõita Weeze lunnujaamast kuni Düsseldorf lennujaam kui Weezes oleme kell 23:15 ja teine reis Düssildorfist kell 07:35

Ma ei ole kindel, kas rongid öösel käivad, võib olla, et ainuke variant on takso või privaattransfeer.

0
1

00.25 väljub Weeze lennujaamast buss nr. 73 Kevelari rongijaama. Seal  tuleb 4 tundi oodata, siis rong RE 10 Düsseldorfi Hauptbahnhoffi, kus võtta järgmine rong RE5 lennujaama, saabumisaeg 6.08. Muid variante peale takso vist ei ole, mis maksab umbes 200€.

0
0

Weeze puhul on raske arusaada, miks selle lennujaama nimi üldse Düsseldorf on.  Minu teada öösel transporti ei toimi, ainus võimalus hotell.

0
0

Rendiauto. Võtad Weezes, tagastad Düsseldorfis.

1
0

Rendi auto 68 Km, tund sõitu ja kohalehk ei ole öösel ka kõige tihedam liiklus, mida karta. Gps näitab teed ja pole miskit keerukat.Aaa mis põhjusel kohe otse DUS ei lenda?

0
0

Weeze lennujaamast saab Düsseldorfi sellise transfeeri pakkujaga: https://www.flibco.com/en#/bookingHetkel pole neil küll talvehooaja graafikut väljas veel, kuid kui selle ära uuendavad (mis võimalik et juhtub alles nii oktoobri keskpaigas või lausa viimasel nädalal) siis saab seal olema nii ca südaööl lennujaamast Düsseldorfi väljuv buss. Kindlasti tuleks sõit ette broneerida ja kuna broneerimisel märgitakse ka lennunumber, siis üldjuhul ootab see viimane buss ka hilinevatelt lendudelt tulevad bookinguga inimesed ära. Piletihind esimestele broneerijatele on vaid 5€ (sealt edasi 10€ ja siis 15€). Sõit kestab nii ca 2 tundi ning viib otse Düsseldorfi rongjaama. Sealt edasi leiab (näiteks Google maps abiga) erinevaid ühendusi Düsseldorfi lennujaama ka keset ööd.

1
0

Rendiauto soovitajatele teadmiseks, et teemaalgataja lend saabub 23.15  Paljud rendifirmad suletakse Weezes juba 23.30. Kiire päring näitab sellise rendi hinnaks umbes 110€ Kui lend hilineb, võid jääda ilma autost ja kaotada ka rendiraha. Kahtlane plaan igatahes.  Pigem võiks olla jumekas see ülalpakutud Flibco buss, mille praegune kõige hilisem väljumisaeg on 23.30. 

3
0

Tere, ei näe Flibcol, et sõidab Weezes Dusseldorfi, või on see läbi sõidev buss?

0
0

Flibco sel talvehooajal vist Weezesse ei sõida. Otsebuss on siiski olemas, esmaspäeviti väljub kl 23:30 ning reedeti kl 23:55, seega peaks Ryanairi lennult jõudma küll: https://airport-weeze.com/de/bus.html#overzicht_25

1
0

Kui oled märkinud ära autot broneerides lennu numbri,siis normaalsed rendifirmad ootavad ära sinu saabumise ,kui rendifirma nina alt kinni pannakse.Weeze on kõrvalises kohas ja täiesti tavaline ,et inimesed rendiautodega ära lähevad.

0
0

Jah, kui hilinemine ei ole suur, võivadki tõesti ära oodata, aga kui auto  antakse kätte pärast kontori ametlikku sulgemisaega, saad üsnagi kindlasti otsa out of hours lisatasu. Bergamos sarnases olukorras pandi mulle suvel ilma igasuguse jututa 35€ otsa. Midagi vaielda ei olnud, sest broneeringus sisaldunud renditingimustes oli nii kirjas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased