www.azair.eu - kuidas osta?

Palun abi- ma ei saa siit leheküljelt kuidagi kombineeritud lennupileteid ostetud- või ei saagi siit otsa? Kas äkki lihtsalt näitab millised võimalused on? Olemas on ju lingid et book?? Ja kas kuidagi kõike korraga ei saa? Kas piletid erinevatele lendudele tuleb eraldi osta ja kui siis millises järjekorras? St. kui alustan algusest siis äkki on viimast lendu ostma hakates juba miskit otsas. Või peab lihtaslt vaatama et kes ja millal ja siis otse kodukalt? Huvi pakkus- Riia - Tenerife 9-22.04 Lennud Ryanairiga- kas ja kui palju on mõistlik pagasit juurde panna?

1
2

Ryanairil saad osta ainult iga lennu eraldi. Vali azairis lennud välja ja vöid ka ryani enda lehel osta. See risk, et miskit vöib otsa saada, on paraku olemas, eriti kui rohkem inimesi korraga. Ostmise järjekord ei ole oluline.

0
0

Küsiksin ka uuesti samasse teemasse. Kui ma valin azairis välja lennud edasi-tagasi ja kumbki suund koosneb kahest lennust, kõik 4 on Ryanair. Sealsamas azair lehel saab vajutada kõikidele valitud lendudele nii, et näitab Booked.

Aga kui ma hakkan pileteid järjest ostma, kas need siis tegelikult ikka on broneeritud, või juhtub tõesti nii, et nt kolmandasse etappi jõudes enam vabu kohti pole? On kellelgi kogemusi? Või avada Ryanairi leht neljas aknas üheaegselt ja siis kiiresti tegutsedes saaksin piletid järjest bronnitud? Reisijaid on 6, seega on väga tähtis, et kohti jaguks.

Kas on mõni broneerimismootor, millelt bronnitud piletid saab nt 12 tunni jooksul tasuta või norm tasu eest tühistada?

0
0

Kõige kilplaslikum, ent samas lollikindlam on nelja sõbraga koos võtta ette ryanairi leht. Üks laulab ees ja teised teevad järgi. Kui saate hinnad kinnitatud ja asute broneerima/maksma, siis üldjuhul enam midagi ei muutu ja saate oma bronni kindla peale ära teha. Kui peaks juhtuma selline tore lugu, et vahemaandumised on minnes ja tulles samas lennujaamas, siis on sul tegelikult vaid kahte arvutit vaja, sest ostad edasi-tagasi pileteid ja need saab ühe ostuga. Ryanair küll lubas hakata lende ühele piletile panema, kuid mina pole veel oma silmaga näinud. Hea lennufirma, kes lubabki. Vahel võib juhtuda ka nii, et mõnel segmendil on näiteks vaid 4 kohta soovitud hinnaga. Kui paned 6, saad kõik 6 kallima hinnaga. Olen riskinud ja ostnud ära soodsad piletid ja siis kallimad juurde. Korra olen sellega näppu lõiganud, korra tuli soodsam. Järgiproovimise asi. Kulud saab ju pärast vennalikult jagada.

1
0

Ma ei tea süsteeme, mis lubaks raha tagasi saada ja tühistada, küll pakuvad mõned varianti, mis külmutavad su soovitud hinna teatud ajaks. Ryanair ja Air Baltic peaks seda mõlemad lisatasu eest võimaldama.

0
0

Terekest

Kuul suht koos või ma olen aasta lõpus liiga uimane....Proovin seal azair.com lehel lende otsida...panin näiteks Tallinn-Jakarta Soonest dep: 01.02.2017 ja latest return: 24.02.2017 , min. days 14 ja max days 20 , max change 3 (proovisin ka 4-ga) , max days to wait 1 ja Enter ja mitte ühtki lendu noh....mida ma sea siis valesti teen? Panin TLL asemel ka Baltic Countries , sama seis krt...

Head aasta lõppu !!

0
1

Azair ei sobi kauglendude otsimiseks, sest odavlennufirmad sinna ei lenda, nii lihtne ongi. Kasuta momondot või skyscannerit.

1
0

SÕBRALIK KULDREEGEL

azair = kasuta Euroopa tasandi lendudeks Skyscanner, dohop, Momondo & sõbrad = kasuta ülemaailmseteks lendudeks

2
0

Selge, tänan :-)

0
0

Kuna otsitav ajavahemik pole suur, siis võib erinevad kombinatsioonid ka katse-eksituse meetodil Momondos läbi käia või kasutada flights.google.com, kus süsteem annab ka soovitusi soodsama hinna leidmiseks. Soodsaim tundub olevat 6.-21.02, hinnaks 481€.

1
0

Tere. Kas keegi oskab kommenteerida, kas portaal azair.eu ei kajasta enam ryanairi lende?

0
0

On täitsa olemas.

0
0

Otsin Aasia siselende Azairis ja millegipärast ei tunnista Azair enam Bangkoki Don Mueangi lennujaama.Kui valida Bankok (all airports) siis seal on DMK küll näha aga nii kui otsingut tegema hakata, annab errori.Kas on arvamusi - miks küll nii?

0
0

Nüüd on Tripiga ka mingi error. Eelmist postitust millegipärast muuta ei saa. Viskab lihtsalt valge lehe ette.Aga DMK peale siis Azair kirjutab - "Airport doesn't exist" ning otsingut ei teostata.

0
0

Azair on euroopa lendude otsimiseks.

0
0

@ jaanusmMa olen korduvalt varem leidnud odavaid pileteid Aasia riikidevahelistele lendudele nimelt sealtkaudu.Samuti olen varem leidnud nimelt Don Mueangist väljuvaid superodavaid lende, näiteks Bangkokist Hanoisse Jetstariga, Indoneesiasse Air Asiaga, Vientianesse Nok Airiga jne jne.Azairiga on mugav otsida selliseid odavaid lende oma erisoovidele nagu näiteks: 12-16 päeva, väga paindlikus vahemikus 2 november kuni 6 detsember, sihtkoht "anywhere".Teiste otsingumootoritega on selliste tingimustega piletite leidmine palju keerulisem ning mitmeetapiline.Minu teada saab mujal panna valikusse maksimaalselt pluss-miinus 3 päeva välja- ja tagasilennuaja ning "anywhere" võimalust igal pool mujal alati ei olegi.Või ma eksin?Mida siis soovitaksid, et selliseid lendusid leida? Millised on veel sama paindlikud otsingumootorid nimelt Aasia riikidevaheliste lendude leidmiseks?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased