out of date.

Tere rännumehed,kas kellelgi on kogemusi filipiini naistega. nimelt oleks plaan võtta yks filipiinlanna naiseks.. kalvin

Ütle palun tema ees- ja perekonnanimi ka, siis oskavad mehed nõu anda.

Ei tea kuidas lood seal kaugel Filipiinidel on, aga siin lähedal saamidel olla naistel see asi risti, mis muidu otse paikneb.

Mul oli kunagi yks töökaaslane filipiinlanna. Oma töökuselt ja agaruselt tegi köigile kohalikele silmad ette.

Sooviks ka teada,kas on lihtne tutvuda tagasihoidlikul 44aastasel mehel noore filipiinlannaga pereloomise eesmärgil? Eestist ma igatahes naist ei leia,üle 7 aasta otsitud teist tulemusteta,peab vaatama väljapoole. Rahvusvahelisi võõrkeeli(inglise,hispaania) ma ei valda.Reisida ka ei meeldi ja pole ka reisikogemusi absoluutselt.Samas talvel on vaba aega palju ja suvine teenistus ehk võimaldab talvel naiseotsingureisi ette võtta.

Kindlasti on võimalik. Pole küll Filipiinidel käinud, aga Tais ja Kambodžas pakutakse vallatuid naisi igal pool. Kunagi oli Euronewsis saade hädas olevatest filipiinlannadest, kes kasvatavad euroopast seal käivate ja alimente mitte maksvate meeste lapsi. Põhjus selles, et filipiinlased on katoliku usku ja naised ei kasuta rasestumisvastaseid vahendeid. See eelnev jutt on muidugi rohkem seiklejatele, aga korraliku naise võid ka kindlasti leida. Ja leplikud, usinad ja töökad on nad seal aasias tõesti.

Ma isiklikult ei kujuta ette, kuidas sa kavatsed tulevase pruudiga tutvuda seal, kui keeli ei valda, vöi arvad, et lähed sinna ja köik naised on su mehelikust sarmist nii vaimustuses, et rääkida polegi vaja. Proovi vähemalt nii palju keel ära öppida, ette abielu ettepanekut teha oskaks.

Ma otsiks reisikaaslase kes keelt mõistab,vähemasti inglise keelt.

Aga mis edasi, kas reisikaaslane teil tölgiks körval igas olukorras. Ka siis kui hakate pere looma ja lapsi saama. Ja pead arvestama ka sellega, et kui tahad tulevast pruuti kodumaale tuua, peab sul ette olema näidata piisavad sisse tulekud, et suudad pere eest hoolitseda.

Yxikmees on oma uue ideega vist kõikides foorumites lagedale tulnud. Kindlasti võib sel teemal lugeda Delfis ja Perekoolis, aga kindlasti on veel foorumeid, kus ta sõna on võtnud. Igatahes edu!

Tervitused Filipiinidelt!

Ma ei tea, yxikmees, mis on põhjuseks, et sa Eestist omale naist ei ole leidnud. Kuid kindlasti soovitan ma enne väljastpoolt naise otsimist ka enda sisse vaadata.

Ehk on põhjus sinus eneses, mitte Eesti naistes? Kui sa Eesti naisi vihkad, siis ei leia sa omale kedagi ka väljastpoolt. Kui sa aga ei ole leidnud Eesti naistes neid väärtusi, mida oluliseks pead, siis on sul veel lootust :)

Mind huvitab väga, miks sa just Filipiinid omale uue naise leidmisel eesmärgiks oled seadnud? Mida rohkemat loodad leida Filipiinidelt kui Eestimaalt?

Minu kadunud meremehest paps armastas veidi vindisena ikka toonitada (poistekarjale, kes ta meremehejutte ammulisui kuulasid), et maailma ilusamad ja toredamad naised on filipiinlannad. Mul rippus koduseinal ka filippinlannasid siivsalt eksponeeriv kalender. Rippus päris tükk aega, mis siis, et aegunud:) Ise Filipiinidel käinuna ja mujal neid tüdrukuid näinuna, võin kinnitada, et vanamehe jutuga võib isegi osaliselt nõustuda. Kuid maailma ilusamad naised on siiski me enda kodumaal- Eestis:) Aga yxikmees, on ju lugematu hulga igasugu veebisaite, kus mingi vastava maa tüdrukud tutvuvadki abiellumise eesmärgil välismaalastega. Eeldan, et vene keelt ikka räägid- miks siis mitte ukraina või vene naised?

marksiga osaliselt nõus, maailma ilusaimad naised on ikkagi vaataja silmades. Olenemata rahvusest, naha värvist jne.

Eesti naised on tõesti ilusad,aga ma olen üle 7 aasta otsinud ja ei ole kedagi leidnud.Minu põhisooviks oleks,et naine oleks kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.Vene keelt ma mõistan hästi,tõsi kirjakeelt kehvasti,sest vene kroonus seda vaja ei läinud. Valgevene ja Ukraina naiste peale olen ma ka mõelnud,kuid paraku on mul vaba aega vaid talvel ja oleks võimalik puhkamine ja naiseotsing ühildada. Võiks ju ohverdada paari-kolme nädala suvise teenistuse(2-3k eur) ,reisi peale.Praegu kliendid küsivadki,et kuidas ma suudan puhkepäevadeta ja pikad päevad teenust osutada,olen vastanud,et küll talvel puhkan ja sõidan soojale maale. Kusjuures ma isegi kaalun´varianti,et kolida siis hoopis naise juurde,kui naise siiatoomine osutuks võimatuks.

Üldjuhul veel sellises eas naine soovib alustada kooselu puhtalt lehelt. Netiinfo põhjal sa pole enam puhas leht. Ja kui sa naise võtad, siis ei jääks sul töö jaoks enam üldse aega. Mis siis kliendid ütlevad? Klientide peal tuleb ka mõelda!

Kui naise leian,siis palkan ka töömehe,kes minu eest tööd teeks. Selles see asi ongi,et eesti naistele jäävad risti ja põiki ette lapsed,kellele ma maksan elatist. Välismaa naisele aga tõenäoliselt mitte,eriti kui ma sinna kolin.

Ega see kolimine nii lihtne ka pole. Uuel maal vaja ennast ja oma uut peret elatama hakata. Üldjuhul potentsiaalne vaesema maa naine soovib läbi abillumise oma elujärge parandada ja oma tulevastele lastele paremat elu võimaldada (haridust).

Kuid ma arvan, et Eesti naisele ei jää ette mitte sinu lapseda, vaid nad ei soovi oma tulevase koosellu liigseid riske. Selles osas rahvus ei mängi rolli.

Võib olla pead otsima lastetu naise asemel naist, kes ei saa üldse lapsi.

No ei ole võimalik:) Ardi, sa ikka pead kohe IGAL pool halama? Millal sa ometigi mõistad, et mitte eesti naised pole pahad, vaid SINUL pole neile midagi pakkuda. Ok, võtad filipiinidelt naise (õigemini keegi teine võtab, sest sina ju keelt ei oska ja suhelda, reisida, tantsida, kinos käia jne, ka ei meeldi), tood siia. Ta avastab, et pesemisvõimalused ongi erinevas mõõdus kausid, talvel on külm ja lund peab ka kühveldama, väljas käia ei saa, sest sina ju ei käi kuskil ja üksi keelt mitteoskavana ei lähe ta ka vast kuskile. No sina oleksid muidugi rahul, ori on võtta igast asendist, eks ole. Muidugi sinu suhtlemisprobleem on siis lahendatud, sest ühist keelt teil ei ole. Vene keelt ta vaevalt, et oskab. Et sul sellest õnnetust hingest kohe kuigivõrd kahju pole? Ardi, sul on 7 last! Aita neil inimeseks kasvada, ära produtseeri neid juurde.

Kuna naistele saun pesemisvõimalusena ei ole aksepteeritav,siis soetasin dushikabiini. Ma ei läheks naist mujale otsima,kui ma nii meeleheitel poleks. Kui mul naistele midagi pakkuda pole,siis on minu aeg ümber. Aga ma loodan,et siiski on. Ka lastetu,lapsi mittesaav naine oleks võimalus.

Sa pead naisele esitatavad tingimused hulga vabamaks laskma.