Viimased kommentaarid

2012 aasta tipphetked olid Bosnia-Montenegro aprillis ja Nizza-Monaco augustis. 2013 on juba planeeritud Singapur. Teine idee on seotud mõne vähem populaarse, aga see eest huvitava sihtkohaga - Armeenia näiteks.

Kuivõrd ka minu küsimus läheb üsnagi teemasse, siis ei hakka tegema uut postitust Bosnia-MNE-Kosovo kohta. Kas keegi kellel rohkem kogemust seal kandis liigeldes oskab öelda kui lihtne või keeruline on võtta ette trip Sarajevost läbi Montenegro Kosovosse? Ennekõike mõtlen piiriületusi. Ning mis veel olulisem, kas selline teekond oleks mõeldav ette võtta Bosnia numbrimärkidega autoga? Eelnevalt sain aru, et Serbia numbrimärke Bosnias eriti ei soosita ning seegi on üldteada, et näiteks Kosovost Serbiasse ei saa.

India ei tõmba mingil põhjusel. Üldine hügieen ja kui rongis õige peatuse maha magad siis võid 1000 km vales suunas sõita.

Kasutaja johhaidii. Ütled, et: Taanis 2× sillamaks

Oskad öelda mis suurusjärku see sillamaks jääb? Kas Rootsis ja Taanis kiirteed väikebussile (B kat.) tasuta?

oli põgusalt Eestist juttu ühe Egiptuse südamearstiga kes kuuldes sõna Estonia arvas, et see on ex-Yugoslavia. Tegelikult pole egiptlase kohta paha, sest nii NL kui Jugoslaavia olid kommunistlikud riigid, mis lagunenud paljudeks väiksemateks riikideks. Ka niipidi võib osadel juhtudel see seos Jugoslaaviaga tulla. Aja jooksul on tulnud ette üsna palju selgitamist välismaalastele, et kus ja mis on Eesti.

Tere,

mul selline küsimus, et siin teemas pole otseselt kirjutatud kuidas on lood trassil A2. See mis Varssavist otse läände Berliini poole suundub ümber Poznani. Mul on hetkel dilemma, et kas võtta pikem ja valdavalt neljarealine Varssavist edelasse ümber Katowice ja Wroclavi või A2 otse lääne suunas. Küsimus peamiselt selles, et kas A2 peal on neljarealist ikka umbes 100 km ulatuses või on see 4realine lõik pikenenud. Mul on mingi 2006 aasta atlas kus seda teed on pikalt näidatud ehitatava teena. On kellelgi hiljutist kogemust? Tore, et Eesti ja Varssavi vahel hetkel suuremat sorti takistusi pole. Väga abiks info.

Mul plaan koos paari sõbraga Usbekistani minna novembris.

Just tahtsin küsida, et kas see on normaalne, et küsitakse ööbimise ja transfeeride eest 100% ettemaksu 30 päeva enne saabumist? Mina olen ajanud asju Sairam Toursiga. Suhtlus on seni olnud sujuv, aga see 100 prossa ette ehmatas korralikult ära. sisuliselt võivad nad ka vabalt meile tünga teha. Kas tasub minna välja selle peale, et taotleda Usbekistani viisat piirilt? Seni on mulle korduvalt Sairam Toursist väidetud, et probleemi ei teki hoolimata sellest et lend algab Riiast, kus saatkond iseenesest olemas on.

Kas Futura nimeline lennufirma ka toitlustab reisijaid? Ükskõik kas tasuta või tasuga.