Viimased kommentaarid

@Veigo, nii oli, 4le kokku sobivatel päevadel ja kellaaegadel oli 136 usd kõik maksud, täna juba 247usd
@Isaac, see ei tööta, kirjutasin ka neile ja öeldigi, et vaid unionpay töötab.
@kopsy, tänud pakkumas, aga kuna hinnad vahepeal muutunud, siis bronnime https://www.cambodiaangkorair.com alt, mängime natuke ymber ja oleme paindlikud ja saame 226usd eest piletid.

Tänud

JC international airlines kahjuks ei aktsepteeri, valitud kuupäevadel oli hinna vahe 2x ja vaja pileteid 4le.

Infoks ka teistele, kirjutasin kindluse mõttes ka DEL lennujaama ja sain kiirelt vastuse, et ei ole vaja viisat kui saabumine ja väljumine on samast terminalist ja lendude vahe ei ületa 24h.

Olen minemas novembri alguses Nepaali, olemas kaks eraldi lennupiletit TLL - DEL ja DEL - KTM. Kuna äraantavat pagasi ei ole, siis eeldan, et viisat pole vaja ja järgmise lennu check in:i saan teha Delhis transiittsoonis.

Kas keegi oskab öelda, on see tehtav või on Delhi lennujaamas oma reeglid ja viistata ei pääse?

Nende headust kinnitavad ka reisikonsultandid, kellel on igapäevaselt väga hea ülevaade turul toimuvast.

Kui sinu kokkuvõtet lugeda, siis sellest järeldades ei ole tegu kindlustusseltsi puudutava küsimusega.

Kuna sa ostsid pileti läbi vahendaja reisima.net, siis kõigepaelt, enne kui nendega kontakteerud, tutvu vahendaja reisitingimustega (Sellega tuleks alati enne pileti/paketi ostmist tutvuda).

Seejärel kontakteeru reisima.net nimelise vahendajaga, sest kuna pilet osteti läbi nende, siis peavad nemad leidma võimaluse, kuidas sind sihtpunkti transportida!

Kui sa oleksid ostnud lennupileti otse lennufirmalt ning kui lend oleks tühistatud, siis sellisel juhul peab lennufirma leidma võimaluse, kuidas sind sihtpunkti transportida.

Edu asjaajamistel

kuni 3 täheviga on lubatud

Tänaseks siis käidud Hilton Long Beach Resort`is 4*. Hotell oli Lääne standardite järgi keskmine, pakett oli meil AI. Hotelli kompleks asus suurel territooriumil ja tegevust jagus piisavalt, basseine oli mitmeid (2 soojendusega), igaühe juures veel baar + toitlustus, korralik jõusaal ja muu. Toit oli kvaliteedilt hea, toitlustus ise buffet tüüpi, valida oli 2 restorani vahel, mis sisuliselt olid küll suht sama toiduvalikuga. Majutus oli villa tüüpi majades, mida asus territooriumil kümneid, erinevalt suurusest kuni 9 tuba per villa, lisaks majutus ka peamajas. Toad olid puhtad, koristati korralikult, kohati nägi tuba natuke väsinud välja. Meie villa oli peamajast kaugemal ja seega oli täitsa vaikne ja rahulik.
Ahjaa, hotelli on vallutanud valdavalt slaavi päritoli rahvad, seega vene keel domineeris kõikjal (sisuliselt oli see nii kõikjal Hurghadas). Ilma irooniata, oli täitsa tore oma vene keelt lihvida :) Paljud külastajad olid perega ja selleks on see hotell kindlasti suurepärane.
Seega kui tunned end rahvarohketes kohtades nagu kala vees ja kui suhtud erinevatesse rahvustesse eelarvamusteta, siis soovitan seda hotelli kindlasti, eriti veel kui last minute paketihinnad on 7-8k.

Kui lend ei hiline, siis jõuad kindlsti ja ilma jooksmata Helsingis ühelt lennult teisele, Vantaa lennujaam ei ole väga suur. Samas kui õigesti aru saan, siis järmine lend NYC edasi ei ole sul tõenäoliselt sama broneeringu numriga, seega pigem mine Tallinnast varasema lennuga, kui sulle just rikeerida ei meeldi :)

Juhul kui kõik lennud oleks sama broneeringu numberi all, siis on see juba lennufirmade asi, kuidas sind sihtpunkti toimetada, sest kui sa ei jõua lennufirma süül järgnevale lennule õigeagselt, on lennufirmal kohustus sind oma kulude ja kirjadega toimetada lõpp-punkti.

JFK - LGA on jällegi nii ja naa küsimus, ise jõudsime ühest lennujaamast teise nii 1,5 tunniga, kuna JFKs ei olnud järjekorda ja USAsse sisenemine käis kiiresti ja tõrgeteta. JFK- LGA vahel liiguvad mitmed transfer bussid ja alati võib ka taksoga minna (kiirem). Kui on jällegi JFK lennujaamas pikad järjekorrad, siis võib jõudmine küsitavaks muutuda ehk siis jällegi, sõltub sinu riskeerimis julgusest. Kui tunned end ebakindlalt, mine järgmise lennuga.

Edu lennureiside planeerimisel!

siis pole vaja üldse muretseda, lennufirma on kohustatud sind toimetama reisi lõpp-punkti oma kulu ja kirjadega, seda juhul kui hilinemine on põhjustatud lennufirma süül ehk siis lend hilineb/tühisati. Kui aga oma hajameelsusest või varasema lennu hilinemisest tingituna hiljaks jääd, siis jääb loota heal juhul vaid oma veenimis oskusele või reisitõrkekindlustusele.
Oma kogemustest rääkides, pidime lendama Tallinn - Praha - NYC (OK), kuid Tallinn Praha lend tühistati (hea, et veel öösel nii igaks juhuks kontrollisin lennuplaani), kohe kõne lennufirmale, algul pakuti, et lennake järgmine päev, kuid põhjendasime, et peame veel samal õhtul NYC jõudma, siis tõsteti meid ümber lennule Tallinn - Amsterdam - NYC ja saime lennud KLMile, mis meil sai olla parema lennufirma vastu:) Seda tänu sellele, et oli üks Amadeus reservation number, kui oleks olnud erinev, oleks olnud juba oma probleem kuidas kohale jõuame.

Teine kord oli lend Stockholm - London - Boston - Miami, seekord oli lend Stockholm - London (BA ja AA) edasi lükatud nii tunde 5h+, kohe peale seda uudist jooksuga infose ja tõsteti meid ümber lennule Stockholm - Zürich - Miami (Swiss), jällegi palju parem lennufirma ja mis peamine, jõudsime veel varem Miamisegi.

Seega kui sul on lennud ühe Amadeus reservation numbri all, pole sul vaja muretseda, kui ei, siis tee kindlasti reisitõrkekindlsutus, et vältida ebameeldivusi, samas sellisel juhul ei tohi lendude vahe olla väiksem kui 2h (võib varieeruda kindlsutuslepingu tingimustest).

Lennujaamast saab Collins avenuele bussiga, kuid eeldab ümberistumist. Lennujaamast läheb buss J(110) ja hiljem tuleb ümberistuda buss C(103). Bussijuhid on seal abivalmid ja ütlevad, millises peatuses tuleb maha minna. Pilet on ka odav 2,5 USD kokku 2 bussi sõit per inimene. Lisainfot bussidest saab http://www.co.miami-dade.fl.us/transit/