Viimased kommentaarid

Milord .. kas Sri Lankal olles rendid auto koos juhiga kohapeal olles, või broneerisid midagi ette? Kui on mõni hea soovitus selles osas, siis anna aga märku. Olen küll aasias olles alati ise roolis olnud aga Sri Lankal soovitatakse tungivalt auto koos juhiga rentida :).

…selge, meil Maafushil majutus kuni 15.nov broneeritud, siis ilmselt tripime edasi aga pole veel kindel, kas mõnele teisele saarele või siis Sri-Lankale.

..hei milord, lendame välja 07.nov Vantaast, vahemaandumisega Dohas. 9.kuusega reis on mõnes mõttes lihtne aga selge, et emad stressavad ja kahekesi saab reisist siiski viimast võtta, eriti mis puudutab trippimist Sri-Lankal, veemaailma avastamist Maldiividel jne. Mingid asjad jäävad kindlasti tegemata, kui laps kaasas. Ise oleme alla aastastega reisinud küll, ja vanem tütar oli Mauritiuse reisi ajal 11 kuune, seal on sama soe ja väga niiske aga sai kenasti hakkama, lapsed on üldjuhul reisidel kordades tublimad, kui kodus (kõik on uus ja huvitav) :). Samas oleme alati vanavanemad kaasa võtnud, mis võimaldab mingitki aega endale. Kuna ise Maliividel olete ja kuna Sri-Lankale lendate?

Lendame ka koos kahe lapsega ( 2a ja 8a ) Maldiividele Novembris, esimene peatus sammuti Maafushil :), kuhu on plaan jääda nädalaks ja sealt päevaseid trippe teha. Sri-Lanka otsustame ilmselt Maldiividel kohapeal olles ( kuna lennupiletid on anyway edasi-tagasi Malesse võetud ) aga suure tõenäosusega võtame plaani. Nädal Maldiive ja nädal Sri-Lankat tundub mõnus combo.

Ise soetasin Finnair (Vantaa - Bangok - Vantaa) 695€