trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Aasta möödas ja plaan jälle sinna kanti tuuritama minna. Seekord alustaks GClt, Tenerife jätaks üldse välja ja liiguks teiste saarte vahel auto ja praamidega, kuna Tenerifel sai eelmine kord vähe pikemalt viibitud. Reisi alguseks võiks olla veebruari algus, reisi pikkus ca kuu ja tuld. Läheme naisega kahekesi, kas kellelgi ka plaan sellel ajal sinna poole liikuda?

Pluscar vastas lõpuks, et tema teistele saartele oma autoga ei luba, ei pakkunud ka mingit lisakindlustust loa saamiseks. Aga võtsin teiseks nädalaks auto läbi http://www.tenerifesiesta.com/ ja seal probleemi ei olnud sellega. No meil on siiski selline turboplaan paigas, saame vähemalt esialgse pildi ette ja siis teab kuhu tagasi "vaja" minna on.

Suured tänud kommenteerimast ja infot jagamast kõigile. Me läheme 18.12 Tenerifele läbi soome (bookinghouse kaudu), oleme nädal aega Tenerifel, võtsime kuue peale villa läbi bookingu ja auto ka. Teised lähevad ära ja meil kahekesi plaanis ringreis Tenerife-Lanzarote-Fuerteventura-Gran Canaria-Tenerife. Panin igale saarele kaheks päevaks bookingu kaudu hotellid kinni, muidugi hinnad on aasta lõpus vähe kallimad aga elame ju vaid korra. Ainuke küsimus, millele pole vastust saanud on kas saame üldse Tenerifelt (Plus Car) võetud autoga praamile ja nädala aega mujal rännata??