Viimased kommentaarid

Oli plaanis Tjäreboriga novembris Gambiasse minna. Ettemaks tehtud. Oktoobri keskpaigaks peab lõppsumma tasuma. Siiani pole otsustanud, kas riskin, või ei. Kellelgi soovitusi on? Ja midamoodi see krediitkaardifirmalt  raha tagasisaamine käib, kui tõesti vasta pükse saan?

Need mis vahtralehemeestel nägin olid veidi "tüsedamad". Meenutasid ilma peata jonnipunni, millel kaks sanga küljes. Vees seisis ilusti pinnal. Kõrs sees ja muudkui mulista mojitot, mille baarman valmis segas.

Ei olnud viietärnis. Jutt siis Varaderost. Sol Sirena hotell. Kohalike arvates neli tärni andis sellise Egiptuse 3-4 välja. Siseviimistlus koosnes põhiliselt kollaseks tõmmanud silikonist. Kuigi vana ja kulunud, oli kõik olemas. Süüa sai väga hästi ja rumm voolas ojadena. Naabruses oli uhkemaid elamisi muidugi ka.  5* lesimiskvaliteet täiesti olemas. Kõrval valmis just täiesti uus hotell. Sel aastal on valikus ka: Melia Internacional.Juku-Kalle võib ju omal käel seigelda (tegelikult koos võttegrupiga). Tal aega on. Kui tahta kümne päeva jooksul mõned rannapäevad teha ja ülejäänud aja mööda vaatamisväärsusi ringi kolistada, on reisibüroo+ kohalikud organiseeritud grupireisid minumeelest esimene valik. Muidugi kolistaks omal käel, kuude kaupa mööda saart, aga näe  tööandja saadanas saab kadedaks ja ei taha lasta.Kas võtta 5tärni või vähem, on igaühe enda asi. Kui ainult basseini ääres olla, siis kallim on vist parem. Rand on aga iga hotelli juures samasugune. Muidugi mida kallim hotell, seda rohkem tümpsu. Ei mingit Smartlynxi. Novatours käib Kuubal Finnairi liinilendudega. Võta või äriklass, kui kannatab.

Ise küsin, ise vastan. Midagi hullu ei olnud aga eelistan ikkagi põhjanaabrite reisifirmasid. Näiteks lennukis istekohtade valimine- ka raha eest tundus Novatoursile võimatu missioon.Suur reisikirjutaja pole, aga küsimustele vastan meelsasti.

Tere.Kui juba Poola jutuks, küsiks ka sinna saamise kohta.Kas Panavezise ringtee on juba valmis? Ja ega muid hullemaid remonttöid sellel trassil alustatud pole?

Tere veelkord. Sellepärast ma müntide kohta küsisin, et 5 või koguni 10 eurot on vist ühe lõunasöögi pealt natuke palju jootraha jätta. Loodan, et kõhu saab täis vähema, kui 50 euro eest. Aga asi selge- ka jootrahaks kohalik raha.

Küsimus jootraha kota- Kas euromünt on ok? Või võtaks siit dollareid kaasa?