Viimased kommentaarid

Up, kinkekaardid saadaval.

Up, kinkekaardid saadaval.

1)Perekondlikel põhjustel ei saanud kahjuks riigist lahkuda, kuid see-eest sai ca. kümmekond külastamata Eestimaa spaad läbi käidud. 2) Veebruar Tsehhi ja märts Gambia-Senegal, sügisel võimalik et Tai. 3) Otsesed soovid puuduvad, kuid jätkake kindlasti ahvatlevate pakkumiste esitemist.

Terv, Oleme naisega 9-23 märts Gambiasse, Ocean Bay hotelli minemas ja seega on mõningad teemad(millele pole siit foorumist konkreetset vastust saanud), mida tahaks üle täpsustada:

  1. Vaktsineerimine ja malaaria tabletid. Nimelt, mis vaktsiine täpselt vaja teha ja kui vajalik on käik Lääne-Tallinna Keskhaigla vaktsineerimisnõustamisele? Tean, et kollapalaviku ja A-hepatiidi vaktsiin tuleb kindlasti teha, kui vajalik on meningokoki vaktsiini tegemine. Perearstikeskusega konsulteerides selgus, et meningokoki asemel oleks mõistlik hoopis kõhutüüfisus. Kes hiljuti käinud ja selle kadalipu läbi teinud, paluks teie nõu. Milliseid maalaria tablette tarbisite?
  2. Kohapeased tripid ja nende reaalsed maksumused: Reisi valisime teadlikult kahenädalase, kuna nädalaga ei näe suurt midagi või kui näed, siis ei jää aega rannas vedelemiseks. Plaan on siis selline, et pool ajast(ca. 7 päeva) võiks ringi seigelda. Kõik tripid/ekskursioonid plaanis kohapealt võtta, kuna siin foorumis on välja tulnud, et tunduvalt soodsamad kui läbi Tjäveborgi. Kuid konkreetsetest mõistlikest hindadest keegi rääkinud pole. Seega paluks vastata kõigil, kes hiljuti käinud ja millise hinnaga ning kust te tripe ostsite? Kuidas rahule jäite ja kus oleks tahtnud veel käia ning millistest tripidest ei tohiks kindlasti ilma jääda? Olen aru saanud, et päris suvalisega pikemale tripile ei tasu minna. Plaan näha Gambias võimalikult palju ja paar-kolm päeva võiks ka Senegalis käia. Kui palju kannatab hindu alla kaubelda? 3)Kohalik toit ja toitlustusasutused: Kuna meie pakett sisaldab ainult hommikusööke siis lõuna-ja õhtusöögid peame ise muretsema. Kui kindlalt võib suvalisse söögikohta sisse astuda ning süüa kõike, mida pakutakse? Pean silmas toidu kvaliteeti, või peaks ikka valima, kuhu minna? Millised olid hinnad?
  3. Kohalik transport/taksod Olen siit foorumist lugenud, et küsitakse üüratut hinda, kuid mis on see reaalsus kuhu hinna saab kaubelda? Kütus on seal ju samas hinnas seega normaalne hind võiks jääda samasse kanti nagu meil siin või siis isegi odavamaks.
  4. Nipid/nõksud, kuidas kohaliku eluoluga paremini toime tulla: Palun jagage neid.

Ette tänades M.P.

NB! Kui keegi on veel antud ajavahemikus seal võiks kindlasti kontakteeruda, võtaks üheskoos midagi toredat ette.