Viimased kommentaarid

Kuidas seal rollerilaenutusega on? Nii palju kui ise uurisin, on rahvusvaheline juhiluba vajalik

Me jõudsime just Horvaatiasse. Läksime Zakopane kaudu Slovakkiasse ja sealt edasi Austriasse. Mujal kui Horvaatias piirikontrolli ei olnud. Sloveenia-Horvaatia piiril küsiti dokumenti ja kuhu suundume. 

Reelika- olen mitmeid kordi Horvaatias käinud ja nii Slovakkia- Ungari kui ka Tšehhi- Austria- Sloveenia kaudu. Oleneb sellest, mida soovite ka teepeal teha/näha:) 

Arvestades Sileesia teemat, siis hetkel Tšehhi kaudu riskantsem.

Ise sõitsime täna hommikul (13.06) Leedust üle Poola piiri, temperatuuri vms ei kontrollitud, ei pidanud isegi peatuma ega dokumente näitama:) 

Tundub, et Leedus ja Poolas võetakse maski kandmist tõsisemalt, toidupoodi ntks ilma selleta siseneda ei saa. Tänaval üldjuhul maskidega inimesi vähe.

Ise käisin kevadel treehouses, Tallinna külje all. Väga meeldis, nagu keset raba ööbiks (puumaja)

https://treehouseestonia.ee

Eelmisel aastal sai käidud sellises kohas nagu ÖÖD riverside klaasmaja. 

Samuti soovitaksin väga Luke Mõisa tiigi ääres olevat majutust. Pildid ei ole tal just parimate küllast, aga kohapealne meeleolu on väga hubane ja puhas ning väga vabastava õhkkonnaga koht. 

https://www.booking.com/hotel/ee/romantiliselt-boheemlaslik-jarve-kaldal-asuv-majake-mis-asub-700-aastase-ajaloog.et.html

Lisaks veel Projekt-Kodu. Väga huvitav elamus, kui glamping huvi pakub.

Ise suhtlesin täna Ungari saatkonnaga Eestis ja nemad plaanisid algselt oma piirid avada 20.juunil. Küll aga kuna teised Euroopa riigid plaanivad teha seda 15ndal juunil, siis mõtlevad ka nemad sellele variandile.