JaanusK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 nädalat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, sõidan ise kuu pärast sinna, sisi oskab öelda täpsemalt. Samas olles sõitnud viimastel aegadel eri EL riikidesse, siis ootab suure tõenäosusega ees see, et juba Tallinna Lennujaamas küsitakse Covid passi või siis testi. Lennufirmad ei saa lubada seda, et viivad kellegi kohale ja seejärel jääb reisija lennujaama elama või peab küsimärgi all oleva inimese tagasi vedema. Lennufirmadel on selline kohustus lausa. Sama ootab ees sihtlennujaamas.

To : Sugram

Olen proovinud varem ja veelkord eile erinevaid kuupäevi muuta ja juurde pidi maksma iga kuupäeva lõikes kahe pileti hinnavahe. Kui tahta sihtjaama muuta, peab ka mingi "LH lisatasu" lisaks maksma.

Sõltub ju sellest, mis hinnaga pileti oled soetanud ja mis hinnaga piletid nüüd saadaval. Kui numbritest lähemalt rääkida, siis hetkel leidsin, et kõige soodsam edasi-tagasi pilet SF ja TLN vahel on 488€. Kui pileti ostsin varem 309€ eest, siis peab vahe 179€ kinni maksma. See ei olegi nii palju, aga hetkel on ka mitmeid agasid.

Kas ikka avatake piir EL kodanikele ning mis vaktsiine arvestatakse USA poolt? On käinud läbi jutt, et AZ ei ole nende jaoks tõhusas kirjas ja võib minna nii, et kui oled saanud AZ, siis ikkagi ei saa siseneda. Või õeldakse näiteks et peale AZ teist sutsu, saab vaid 3 kuud siseneda jne. 

Nii et hetke seisuga ei saa ka uue pileti soetamisel kindel olla milleski. Aeg annab ehk arutust....

Veel üks artikkel sama teema kohta : https://www.politico.eu/article/us-to-lift-travel-ban-on-eu-citizens/

pakuvad et novembrist saab USAsse

Isegi kui see nii läheb, siis minul on pilet SF saabumisega 30.10.21. 

Napikas  mis....?

Või sõita sinna ja teha 1,5 ööpäeva Tom Hanksi Terminalist ja siis saab ehk siseneda. Jube tüütu muidugi oleks see. Võimalik muidugi et juba Frankfurdis ei lasta lennukilegi .