Viimased kommentaarid

Imelik on lugeda siin neid halvustavaid kommentaare. Olin ise ka hirmul, et mis seal küll ees ootab. Tagantjärgi paneb muigama. Seal on küll väikseid probleeme: 1) aega-ajalt kaob soe vesi, aga külm vesi pole kunagi nii külm, et pesta ei saaks. Nagu normaalne merevesi) 2) Mööbel on vana ja vahest tõesti mõni asi kukub seinalt või sahtel kapist. Kui televiisor ei tööta, andke mõista ja teile tuuakse kohe teine, mis töötab. Jne. 3)Kass on Egiptuses püha loom ja neid seal hotelli territooriumil jagub./ vahel torkab ninna .../ Ja see ongi negatiivsuse poole pealt kõik Nüüd kõik, mis positiivne:

  1. Suured, avarad toad, rõdu igal numbril. Paljudel õitsevad rõdul ronitaimed
  2. Sisehooviaed on tõesti hooldatud ja armas. tuulevaikne, korras. Basseini vesi ei lõhna kemikaalide järgi. Putukaid minimaalselt.
  3. Toad on hiljuti värvitud, laed valged. Uni oli väga hea.
  4. Hotelli asukoht suurepärane! Kesklinnas, samas just niipaljukest kõrval, et müra ja saast sinna ei ulatu.
  5. Administratsioon suurepärane! Ühtegi paha sõna. Kui pudelitega sisse marssisime (kohe ei meenunud keelud), pöörati pea delikaatselt kõrvale.
  6. Toidud head, vahelduvad nädalapäeviti. Puuviljad täitsa olemas. Kokk ja teenindus super!
  7. ja mis parim - kvaliteedi ja hinna suhe! Käige ära ja veendute ise! Oleks rumal maksta suurt raha ainuüksi hotellis elamise eest. Ega te tuba endale igaveseks osta?