trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Kas keegi on läinud ka nii, et Singapurist taksoga Jahor Bharu sõitnud. Kas selline asi oleks üldse võimalik ja mis maksma on läinud? Või on ikka mõtekas minna Woodlandsist rongile? Palju see piiriületus keskmiselt woodlandsist aega võiks võtta?

Kas keegi oskab öelda ka midagi Kuala Lumpuris oleva pakihoiu kohta. Loodan võimalusele, et saab hotelli jätta, aga uurin ka igaks juhuks varu variante :)

Lufthansal oli pakkumine mai lõpupoole. Helsingi-Singapur-Helsinki 530€. Pakkumine oli suht lühikest aega.

Kui toit veel odav oli, siis mis hinnaga päevas hakkama saab (söök-jook) kui sinna juurde alkoholi ega muud ei arvesta. Võiks tuua näiteks tänavalt ostetud kõhutäie hind (ja ega sealt kõhulahtisust ei saa, kas üldiselt ikka kõlblik toit?) ja ka keskmise restorani söögikord.

Enamus soovitavad esimeseks ööks hotelli ära broneerida ja siis kohapeal edasi vaadata. Mul tekkisid siin mõned küsimused:

  1. Kas on kellegil juhtunud et jääb hotellist ilma või saab halva koha kuna ette ei broneerinud?
  2. kas see on tõsi, et kui netist (näiteks agoda-st) vaatan viimase hetke pakkumisi, siis kohapealt küsides on veel soodsam?

Plaan on minna kas aasta lõpul või jaanuar-veebruar. Sinna nii palju veel aega ja eks paistab, kuidas kogu seltkonnaga kuupäevad paika saame (meid 6). 6500 EEK edasi-tagasi 1 in??? :O väga odav tõesti, siis oleks u 830 euri kahele. see oleks tõesti supper. Kas saad mulle rohkem infot anda, mis pakkumine see on (firma ja mis aja paiku oodata?) Tänud juba ette! :)

Ka mõned küsimused. Plaanis esimest korda "oma pead" kaugemale minna, siis kui seltkond on 6 inimest, siis:

  1. kuidas pileteid ostate, kas tavaliselt ostab 1 inimene kõigi eest ära või iga üks ostab ise (siis vist oht, et äkki ei saagi kõik ühele lennule :D; minek siis Taisse arvatavasti)
  2. kui ostan ühe piletiga vahemaandumisega reisi, nt 5 h, siis kas pagas toimetatakse automaatelt teisele lennule või pean uuesti oma pagasi järel käima ja ka uusti turva väravad läbima või viiakse pagas ise teise lennule ja ma saan rahulikult oma aja nn lennujaama tagatoas veeta ja oodata uut lendu ilma kõike algusest läbimata (rumal küsimus, aga ei ole vahemaandumisega varem kokkupuudet olnud, palun infot)

Kui plaan on minna järgmise aasta jaanuaris Taisse, siis millal on mõistlik lennu piletid ära osta (või kui kauani soodukaid oodata), sest äkki jään üldse ilma :D Põhimõtteliselt tahaks teada mitu kuud varem tavaliselt omale piletid ära ostate?

Endal ka plaan varsti minna. Mõtleme veel, kas rentida või võtta ekskursioone ja rännata bussiga. Kui 4 päeva rent koos kuludega kokku 100 euri, siis ju väga soodne. (kui keegi sai 100 euriga, siis võiks lingi juurde panna, uuriks isegi). Endal vist läheb veidi kallimaks, kuna vanust 24 ja siis vist pannakse juurde mingi lisamaks (u 100 eeki päev?). Ise lähen Americas´sse. Plaan oleks pealinna ka minna, aga parkimiskohtadega pidi jama olema, et siis mõtlesin, et kui bussiliiklus hea, siis võiks ju sellega minna. Aga mul ka küsimus: kas bussiga pealinna minnes on lihtne jala liikuda (ka vahemaade suhtes)? Ja kui jube see liiklus ikkagi on (autoga)? Kui näiteks ise ringi liikuda ja ka Teidel ära käia. Kas 24 a naisterahvas saaks ka hakkama? :D