1-2 päevane spa puhkus lõuna- Eestis

Palun kiirelt abi,soovitamaks korralikku spa hotelli lõuna Eesti kandis. Peaks olema tasemel nii spa,kui ka hotell. Pole lõunapoolsetes spa-des käinud ja ei oska valida,kodulehedki nii puudulikult magedad. Ehk oskab keegi omast kogemusest soovitada.Oleksin väga tänulik.

Lugupidamisega tutkaonu.

1
2

Soovitada ei oska, aga infot leiab ehk http://www.puhkaeestis.ee/et/majutus/spad Kui Lõuna-Eestis, siis ehk Värska või Pühajärve?

0
0

http://spavarska.ee/ http://www.bernhard.ee/?lang=et Mõlemas käinud mitmed korrad. Tase pigem keskmine aga abiks ikka:)

0
0

Võru Kubija täitsa mõnus, ilus koht, ka eraldi väljas asuvad palksaunad.

1
0

Võrus asuvat Kubija SPA-d soovitaks isegi. Tõeliselt mõnus ja hubane.

0
0

Just tulin Bernhardist,no tubli 3( 5palli süsteemis), seega kui tahad tasemel spad siis seekord sinna pigem mitte ehk minna. Aga Värska on igati mõnus, veekeskus ise on seal väga hea.

0
0

Suured tänud soovitajatele. Otsustasin Värska kasuks. Ega Lõuna- Eestis suurt valikut polegi.Ei saagi aru-kohad on ilusad ja rahvast käib ju,kuid ühtegi tasemel spahotelli pole. Igasugu saunasid on murdu küll. Saun on jälle selline koht,kuhu minna vaid suurema seltskonnaga, ja kindlasti lõpevad külastused hommikuse peavalu ja pohmakaga. Kahju Lõuna -Eesti kandis võiks ikka rohkem tasemel hotelle olla. Tänud,soovitajatele,ikkagi.

0
0

Kubija on hea, Värska ka. Ise valiks Kubija

0
0

Olen selle minekuga seoses vaadanud kõiki Eestis olevaid spa-sid. See on täielik katastroof-millised näotud kodulehed,galeriifotod,tekstikujundus jne.Kas kurat me oleme e-riik või mitte? Kas tõesti on nii kallis ja raske kujundada kaunis ja kutsuv koduleht,et see kutsuks külastajad ligi.Kas pole kusagilt õppida või malli võtta-pigem laiskus ja professionaalitus selle valdkonna töötajatel.Ehk siis-neid asutusi juhivad inimesed,kes tegelikult ei oska oma tööd ja ei tea sellest turismiharust mõhkugi. Kahju.

0
0

Bernhardisse ei tasu tõesti minna - kord läksin ja tulin selg ees välja, küsides raha tagasi. Anti. Pühajärve on kehva veekeskusega. Igav ja tüüpiline. Kubija on selline väiksem, hubane. Väga looduskaunis ja rahulikus kohas. Värskas on kõige suurem ja mõnusam veekeskus. Samuti kaunis koht. Palju vene turiste. On ka ümbruskonnas, mida vaadata Aga siis on veel Cantervilla, mis on oma vanaaegse miljööga erinev eelmistest. Ümbruskonnas ei ole nii palju avastamist, kui eelnevates.

0
0

Vaja kinkekaart realiseerida, nii siia jõudsingi. Tutkaonul on tuline õigus. E-riik, tiigrihüpe (kui keegi veel mäletab :-), võimalus igal soovijal koduleht odavalt üles riputada ja tulemused on näha.

Aga hüva nõu võiksite ikka anda. Paariks-kolmeks ööks kuhugi kus on valik häid saunu, naistele "protseduure" ning hea söök ja majutus. Soovitavalt sihuke majutus kuhu ei peaks oma linu, patja ja tekki kaasa võtma, et mitte öösel sünteetikasse uppudes end haigeks higistada.

0
0

Värska nädalalõpu pakett, Estonia Pärnus, Tervis ja Tervise paradiis

0
0

to Kalts: Teema algataja mõtleb siis puhkamist Lõuna-Eestis. Kas piirkond sama?

0
0

Mhm, mida lähem seda parem, vähem sõitmist. Asun Viljandis. "Tervise Paradiisi" olen mitu korda sattunud, samuti Rakverre, aga ainult päevaks. Jäi mulje, et esimeses on parem veepark ja teises saunad. Värska kohta jäi kuskilt silma, et saunade peale ehitatud majutuse osa on magamiseks kõlbmatu. Olgu kuidas on, aga uni peab hea olema, toad vaiksed ja tuulutatavad. Sõita kuhugi, et seal kehvalt magada ei ole meelisajaviiteks. Ma magan siiani kõige paremini üksi telgis või õe juures külmal pööningul, aga see ei lähe kinkekaardiga kuidagi kokku :-D

0
0

Lõuna-Eesti SPA-d on siin kenasti kõik kirjas. Ega muud soovitada ei oskagi. Värskas tõesti jah saunakeskuse pealsed toad on aknaga veekeskusse ja tuulutamisvõimalust pole. Äkki annab küsida tuba teisele poole. Ainuke miinus seal on see, et veepark atraktsioonidaga ja saunakekus on avatud E-R alles kella 14-st. Tasub kodulehelt enne hoolikalt uurida.

Äkki pakub huvi, enne kui "maandumispaik" valida:) http://vtiav.sm.ee/index.php/?page=1&active_tab_id=U

1
0

Hotelli broneerimine - https://agoda.com Agoda on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Mina seal kaks korda tühistanud ja mõlemal korral raha paari päeva pärast tagasi kantud.

1
2
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased