Aeg Taas Seiklema minna! Hiina? Arab Emirates? Sri Lanka?

Hey ! Oleme Taas seiklema minemas. Tegelikult on nii, et kohavalikud on alles lahtised. Läbi Venemaa Hiina, säästukas Sri-Lankale ja sealt edasi. Kuhu täpselt, selgub nagu ikka alles teel olles. Hea, kui oleksid vanuses 18-35. Peaksid viitsima kindlasti ka filmida, sest plaan palju kaadrisse saada. Mida väiksem eelarve seda uhkem värk :). Kirjuta meile endast natuke ja asume teele.

[email protected] Fb- Travellers From Estonia 

Postituste õigekiri sinu vastu küll mingit usaldust ei tekita. Päris masendav on see.

9
4

Mul ikka maru kurb lugeda. Tavaliselt on debiilikud ainult delfis ja muu säärane jama. Äärmiselt kurb oleks olla ka ilmselt Raivo sugugusega reisil. See võib päris piin olla. Ma ei usu ka, et see kahandaks seiklejate väärtust pelgalt mõne kirjavea pärast. Kurb, Raivo sugused siin õhku rikuvad. Tean endast , et näiteks teel olles tuleb tihti kirjavigu ja ma ei usu ,et see siis nii halb. Raivo ilmselt olen sina üks mõtetu paketi seikleja , kes hiljem kaebab ka liiva värvi üle. Kui teema pole sulle ära torgi.

Edu seiklejatele. Mina igatahes ootan teie lugusi nagu kõiki eelmisi.

5
11

Lp Raivo! Vabandame sinu ees. Ei tahtnud kellegile oma tekstiga jalgu jääda. Soovime sulle siiski ainult edu ja mõnusaid seiklusi. Vabandades Seiklejad!

3
1

Mnjah, 'Raivo ilmselt olen sina üks mõtetu paketi seikleja'. Et kumb siis? Tauri või Raivo?

3
5

TfE tegemised on igati lahedad ja hingelähedased. Reisimine "teistmoodi", sageli väikese eelarvega ja keerulistes tingimustes - see on vahva. Küll aga tean omast käest, et see toob kaasa tihti stressi ja närvipinget, kui midagi ei laabu päris nii kui plaanitud või sootuks valesti läheb. Sellistes olukordades on hea omada reisikaaslasi, kes suudavad kainet mõistust ja head tuju säilitada. Kui vähegi on võimalik seltskonda valida, ei soovi ma seal näha inimesi, kes teisi debiilikuteks või õhurikkujateks nimetavad. Säärased inimesed on üldiselt madala enesehinnanguga, kibestunud ja nendega lihtsalt ei ole "fun". Üleüldse sooviks ma selliseid inimesi meie ühiskonnas vähem näha. Soovitan ka kõigil teistel hoolikalt seltskonda valida!

6
0

Minu arvates on samuti nende tripid ja suhtumine ägedad, oleksin mõnikümmend aastat noorem, siis ilmselt kaaluksin tõsiselt liitumist.

Samas mu postituse tegelik eesmärk on kantud uudishimust - mis on teie blogi & ohtra filmimise eesmärk?

PS. Mõistan ka Raivot, kui ikka on õigekirja suhtes põhimõtted, siis võib kergesti eeldada, et kõigil teistel enamvähem intelligentsetel inimestel on need samasugused. Kirjavead võib minu arvates laias laastus jagada kolmeks:

  1. Rumalusest ja ülbusest tingitud. Tean küll, et õigekirjareeglid näevad ette teisiti, a mul pohhui, ikka kirjutan läbivalt väikeste tähtedega või ei tekita kirjavahemärgi järgi tühikut.

  2. Hooletusvead. Me kõik teeme neid ja vahest ei hakka viga silma ka peale 3x teksti läbilugemist.

  3. Teadmatusest tekkinud vead. Ibiza või Ibitsa, kuurotid või kuurordid jne.

Näiteks mind häirivad ainult 1 punkti alla kuuluvad vead, aga Raivot ka 2 ja 3. Ma siiski väga hukka ei mõistaks seepärast kui teine arvab, et teadmatusest või hooletusest tekkinud kirjaviga on pühaduseteotus ja väljendub vastavalt, siin foorumis liigub aegajalt enesele ja teistele märksa ohtlikumat kaadrit ;)

2
1

Korrektne õigekiri näitab austust nii enda kui ka teiste vastu. Näitab intelligentsust ja haritust. Kahjuks läheb suhtumine eesti keelde ainult hullemaks. Seda mitte ainult lobafoorumites vaid kõikjal. Võite võtta seda vingumise ja virisemisena aga kavatsen eriti hullude postituste puhul sellele ikka edaspidi tähelepanu juhtida.

9
1

Äkki õpiks enne teiste vigadele tähelepanu juhtimist korrektse komakasutuse ära?

3
4

Kriitikanool otse sigalast!

Ärge nii palju teiste kallal virisege. Laske inimestel elada omal moel, peaasi et nad teisi ei sega. Kaasa kutsuti ju ka ikka ainult omasuguseid. Ja neil saab lõbus olema. Ma ei usu, et keegi huupi liituks kaaslaste taset kontrollimata.

Ma olen ammu leppinud sellega, et 80+% on pööbel, isegi hea et kirjutada veel oskavad selle arutu alkoholi tarbimise, suitsetamise ja E621 sissesöömise (kiirnuudlid) peale (järeldused tehtud põgusast pilguheitmisest blogisse).

0
0

Mia, ütle ausalt, kas sinu arvates Raivo ei ole intellektist tulenevalt võimeline seda komaviga mõistma, või ehk tegi ta selle isegi ülbusest ja mitte mingil juhul polnud tegemst tavalise kirjaveaga, mida mõnikord lihtsalt ei märka, loe teksti üle palju tahad?

1
0

Väljavõte Trip.ee kasutustingimustest:

Palun kasuta postitustes ilusat emakeelt. Meid on siin maamunal niigi vähe ja Trip.ee võiks olla see koht, kus eesti keelt ei solgita. See tähendab näiteks seda, et kahe lause vahel on tühik ning kohanimed ja laused algavad suure tähega. Pole ju nii keeruline või mida sulle seal koolis õpetatigi?

Jah, that's Arab Emirates...

2
0

Kui ma alles hakkasin emakeelt omandama, olin õigekirja osas hoolikam, sest paber ei kannata parandusi. Ekraan kannatab küll, aga siin tekivad muud küsitavused. Näiteks võib silm väsinud olla, päike ekraanile paista või keegi lihtsalt kirjutamise juures häirida. Õnneks saab kirjutatut parandada ja ka andeks paluda, kui teha mõni eriti silmariivav õigekirjaviga. Üldiselt on eestlased üsna tundlikud selles, mis puudutab meie emakeele ortograafia reegleid ja millegipärast mitte kõrgharidusega filoloogid - nemad on isegi huvitatud tavalisest kõnekeelest - vaid mõned nn keelekummardajad. Keel keeleks, aga meid, eestlasi on tõesti vähe, seepärast kutsun üles olema sõbralikum, toetavam, andestavam. Seiklejatele soovin mõnusat taganttuult ja põnevaid seiklusi!

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased