trip-krainetrip-ukraine-dark
Aegean tühistas tagasilennu

Sain täna meilile info, et mu lend Ateena-Tallinn 15.07 on tühistatud. Lennufirma väitel neil alternatiive pakkuda pole. Valikus on neil 2 võimalust - antakse kinkekaart või taotleda refundi.

Palusin lisainfot, küsides, kas on pakkuda tagasilendu varem või samal kuupäeval Riia või Helsingi kaudu.  10 päeva jooksul on klienditeenindus lubanud vastata. Olen kurb ja segaduses...Kas  osta uuesti oma kuludega uus tagasipilet? Hinnad on kahekordsed. Ja mis siis, kui  võidakse tühistada ka sinnalend? Jama kui palju.

Mida teie teeksite?

15.07 on lend Helsingisse. Kui neile otse helistada ja rhulikult rääkida, siis nad tõenäoliselt suudaksid muuta tagasilennu Helsingisse. Sealt Tallinnasse pead ikka ise saama. See neid kindlasti ei huvita enam. Kui see ei sobi, siis annavad raha tagasi.

Ja kui neil on klienditeeninduse number, siis helistamine on alati parem ja kiirem, kui meilide saatmine jms.

Ja nt reisikindlustuse olemasolul võib saada sealt kaudu korvatud Helsingi-Tallinn (laeva?)piletite maksumus. Kuigi mugavust see tagasi ei anna. Paar korda olen muutnud niimoodi lende. Ükskord muudeti ära ajaliselt tagasilend Riiga, muutsin lennu alguskohaks Tallinna(pileteid ostes oli  lendTallinnast "megahinnaga")

Kui kannatab päeva kauemaks jääda, siis 16. juuli on saadaval ATH-RIX-TLL, A3+BT, seda küll pika passimisegs Riias.

Kellel on infot, mis selle Aegeaniga üldse toimub - ei saa enam pileteid Ateenasse osta alates Juulist. Kas nad lõpetavad Tallinna liini?

Lõhnab suurema tühistamiste laine järele

Lõpetavad alates 6 juulist, seoses vähese lennutäituvusega, saab lennata Reede ja laupäeviti Helsinki´st , seal lennud olemas hilisügiseni.

Aitäh kõigile, kes on vastanud. Ootan 10 päeva ja kui nende poolt pole ühendust võetud, kindlasti helistan kõnekeskusse.

Kust see info, et juulist enam Tallinnast Ateenasse ei saa? Aegeani koduleheküljel laseb lahkelt seda broneerida, just kontrollisin. 

Suruvad hoolega oma voutšerit peale, millega ma ei riskiks.

To lenekreeka: 6Juuli on viimane päev millal lendab Aegean, edasi kõik lennud kui vaadata mis pakub on Airbalticu omad.

Kui nad enam ei lenda Tallinnast siis on see voutšer mõtetu. Ma nõuaks raha tagasi. 

Aga ega nad koostööaldid ei ole ( ja minu kogemuse järgi ei ole) - raha tagasi saada on väga keeruline.

Nagu soovitati eelnevalt, püüa vahetada Helsingi lennuks, saad vähemasti koju :)

Meie saime refundi tagasi 2021 septembris 2 nädalaga, Põhjus oli, et tagasilend nihkus 3 päeva hilisemaks ja reisiseltskonnale ei sobinud. Siis räägiti, et nad olevat nn Euroopast pragada saanud ja seepärast asjad sujuvamad.

Mul on oktoobri alguseks piletid ja mulle isegi ei ole tulnud kirja, et lennuaegu ja vedajat on muudetud. Koduleht mu broneeringut ka ei tuvasta. Tundub, et midagi on neil seal hapu

Mul ka oltoobris. Nad on vait veel pikalt - “probleemi” ju veel ei ole ja saab minu raha niikaua kasutada. Miks kiirustada raha tagastisega? Lennufirmadel on pidevalt likviidsusprobleemid.

Eile täiesti juhuslikult sattusin FB mingile Aegeani postitusele ja kommentaare lugedes vaatasin, et palju tühistamisi.

Sellest tulevalt läksin siis ka vaatama, et meie 22.10-28.10 reis on ikka jõus?!

No muidugi on cancelled. 

Ei ole mina saanud ühtegi teavitust selle kohta ega ka minu reisikaaslased. Meiliaadress kõik toimib ja seda ei saa olla, et info minuni meiligaei liigu. 

Esmase Miles sisselogimisega oli muidugi probleeme kuid lõpuks sain ilusti oma Miles kontole.

Tegin täna raha tagasimakse toimingud nende kodukal ära ja ootan 7 päeva, nagu kirjas. Menetlevad.

Kui selle ajaga nad hakkama ei saa, saadan korra otse meili, ootan veel viisakalt 7 päeva ja kui siis ka mitte, kasutan kaardikindlustuse võimalust.

Teemaalgatajale ma ka soovitaksin üle Helsingi või Riia tagasi tulekut ja vahe kompenseerib kindlustus, selle olemasolul muidugi.

Selle teema tõttu on nüüd tõesti vaja kõigil oma bookingud Aegeaniga üle kontrollida. Tasus suure kella külge panna.

Kindlustus on mul muidugi tehtud, isegi reisitõrge. Juba pöördutud Salva kindlustuse poole, ootan nende vastust.

Kust te neid suviseid lende kontrollite? Mul on ka juuli-aug lend Ateenasse ja tagasi, aga ma ühtki tühistamise meili veel saanud pole.

Paar nädalat tagasi oli veel ka tripis kajastatud Aegeani soodukas, kahju et Kreekaga otse ühendus ära kaob. Ei saa aru, miks need Wizzid jms. hirmsasti ainult Itaaliasse tahavad lennata, üldjuhul veel mitu firmat ühte linna? Kreekasse ei lenda lenda neist ükski.

Aegeanilt sain kunagi kiire vastuse siis, kui Twitteri kaudu ettevõttega suhtlesin.

Jah, oktoober, tühistatud. Meil ka. Meilil ei mingit teadet

Sama siin, oktoobrisse ostetud lend tühistatud aga infor selle kohta ei ole.

See on lennufirmade teadlik tegevus - kuna esmajärjekorras peab tegelema nendega kellel lend kohe varsti - leidma neile lahendus.

Seega, eks tuleb ka meile info. Hotellid võin juba tühistada.

Ehh, kurb, hea oli Aegean ja otselend Kreekasse. :(