Aerofloti lend Phuketi veebruar 2020

Aerofloti lennul  Tall-Phkt on Moskavas 8h vahe. On see väga julm lastega passida seal lennujaamas. Kuna Tall-Mos lend jõuab praktiliselt keskööl ja Mos-Phkt väljub 08.00, tundub mõtetu hotelli ka võtta selleks mõneks tunniks, või pigem peaks? Väga palju paremaid, ja taskukohase hinnaga lende praegu veebruariks ei leidnud.

12
3

Mina võtaks iga kell sellise, 480 euriEsimene pikk peatus Abu Dhabis - sõita ööseks linna Corniche'i äärde.Võtta kas odavalt Eclipse Boutique Suites (terve pere 65 euri)või mõni Crowne Plaza, Royal Meridien või muu 5-tärnikas 100-150 euri eest. Ühes sellises Abu Dhabi hotellis on mul olnud üks elu parimaid hotellihommikusööke (kindlasti tuleks vaadata, et kell 6 hommikul algaks). Mõnes muus Aasia riigis ehk saab veel taolise keti selle raha eest, aga Tais reeglina enam mitte, Phuketil kindlasti mitte.Tagasi tulles Abu Dhabis lennujaamahotell, Amsterdamis kas odav lennujaama Ibis (50 euri) või airBNB või Mövenpick peavaksali lähedal.Tuleb mõnisada euri kallim, aga mugavam lennata ja näeb palju rohkem kohti.K, 15 jaanEtihad Airways 06:25 — 08:05Tallinn (TLL) - Brüssel (BRU)turisti 2 t 40 mLennukivahetus, Brüssel (BRU)2 t 00 mK, 15 jaanEtihad Airways 10:05 — 19:30Brüssel (BRU) - Abu Dhabi (AUH)turisti 6 t 25 mPikk peatus13 t 46 mN, 16 jaanEtihad Airways 09:15 — 18:20 Abu Dhabi (AUH) - Phuket (HKT)turisti 6 t 05 mTagasilendHKT - TLL46 t 15 mT, 28 jaanEtihad Airways 20:25 — 00:10Phuket (HKT) - Abu Dhabi (AUH)turisti 6 t 45 mPikk peatus8 t 51 mK, 29 jaanEtihad Airways09:00 — 13:25 Abu Dhabi (AUH) - Amsterdam (AMS)turisti 7 t 25 mPikk peatus20 t 56 mN, 30 jaanEtihad Airways10:20 — 13:40Amsterdam (AMS) - Tallinn (TLL)turisti 2 t 20 m

0
0

Inimesed on erinevad - mina eelistaksin sujuvat:EY 8102   15JAN TLLRIX   2120   2210  O         E WE    1    EY 8125   15JAN RIXAUH   2330  #0730  O         E WE/TH 1     EY  430   16JAN AUHHKT   0915   1820  O         E TH    1     EY  431   28JAN HKTAUH   2025  #0010  O         E TU/WE 2     EY   57   29JAN AUHBRU   0220   0650  O         E WE    2     EY 8056   29JAN BRUTLL   0905   1240Hind EUR 540

0
0

Tere,Mul samasugune reis elukaaslasega kahekesi kull tulemas. 8h ootamist... uurin neid hotellide variante, leidsin et ka lennujaamas on hotell olemas, aga seal infos on kirjas: “Foreign citizens: Adults and children must present a valid passport, visa, and migration card at check-in.”Kas tõesti lennujaamast väljumata majutuse jaoks nõuavad viisat?! Ja sama tekst on ka kõikide lennujaama läheduses asuvate hotellide kohta... On kellelgi ehk kogemusi ööbimisega.

0
0

Improved, muidu asjalik tekst, aga ma pole päris nõus selle 5-tärni hotelli teema juures. Jah 80% Abu Dhabi hotellidest nagu need Crowne Plazad nimetavad end 5tärnikateks, aga tegelikult paljud pole seda. Crowne Plaza näiteks pole ka oma ketis Luxury ega isegi mitte Upper Upscale, vaid lihtsalt Upscale.Muidugi Dubai CP ja USA kolkalinna CP võrdlus on kõvasti Dubai kasuks, aga siiski nende 5tärnikaks nimetamine devalveerib seda. Mis sa siis Ritzi ja Mandariniga teed, 6tärnikad või? :)Hea ülevaade sellest, mis on luksushotellid, kõrgema keskklassi hotellid jne. on siin:https://www.pointswithacrew.com/hotels-categorize-difference-upscale-upper-upscale/

0
0

@ Kroks

Kas saaksid kinnitada, et C terminalist teistesse (D,E,F) terminalidesse liikumine jääb transiittsooni (s.t. Venemaa viisat vaja ei ole)?

Siiani veel ei ole foorumis seda keegi kinnitanud ning igasugused uue terminaliga seotud lingid konkreetset vastust sellele küsimusele ei anna.

0
0

Läksime C-terminalist D-sse. Aega võttis ca 25minti. Tegemist transiittsooniga ja viisat vaja pole.

1
0

Dear Partner,

 Please be informed that there is new Terminal C operation for International flights, same rules apply for visa as travelling within D E F

No visa up to 24 hours in transit according to TIMATIC destinations.

Terminal C is connected to D E F with underground train.

Best regards,

Laura Karklina-Cimdina

_Director Travel Services _Latvia, Lithuania, Estonia

_Aeroflot _Russian Airlines

1
0

Käisin jaanuaris 2020 täpselt seda liini, soovitan võtta kapsel omale mis jääb transiit alasse( mul oli see kallim kus on voodi sees mitte see tooli moodi asi aga neil on veel erinevaid varjante)-1. ei kaota aega sellega et pead lennujaamast välja minema ja sisse tulles kogu turvakontrolli jama läbi tegema või 2. et ei peaks viisasid muretsema. Kuna lend mis läbi teete on niigi pikk, siis on hea ennast külili visata isegi kui ei maga sellel ajal on hea olla eraldatud kogu sellest massist mis seal lennujaamas ringi käib. Mõelge sellele, et lennukis te istute  kogu aja ja kui siis lennujaamas ka istute, siis lõpuks olete kokku istunud mingi 24 h jutti, see on tappev , olen selle korra läbi teinud enam ei tahtnud ja lastega ei soovita seda küll läbi teha.

Keegi uuris ka erinevate terminalide kohta - terminalid on transiittsoonides, ainus mis seal aega võtab  on passikontroll mida tehti ühest alast teise väljumisel. Alati on hea uurida lennujaama kaarti, kui midagi endale segaseks jääb.

0
0
12
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased