Aerosviti pakkumisega seotud mured ja rõõmud

Suured tänud Andresele Tallinnast. Ilusti õnnestus broneerida Aerosviti kodulehel märtsi koolivaheajaks Riia-Bangkok-Stockholm, täiskasvanu 330 USD, laps 270, ehk siis 4000 ja 3200 EEK. Lennuajad ka igati normaalsed! Väga kasutajasõbralik koduleht ukrainlastel.

veel soovitusi Aerosviti osas Ostsin samuti piletid otse Aerosviti kodulehelt, kuid valisin vastupidise marsruudi kui enamikel. Alustan reisi Stockholmist Bangkokki ja lõpetan reisi Riias. Valisin sellise marsruudi sellepärast, et niimoodi minnes peab ootama Stokcholmi lennuväljal 7 tundi (mitte Kiievi lennuväljal 7 tundi – igaks jhuks eelistan niisama passimist Stoci lennuväljal). Ja tagasi tulles jõuab lenuk Riiga 21:55 ja sealt on juba valida, kas ootad 3 tundi ja tuled Eurolines'iga Eestisse (maksab paarsada krooni) või ootad 2 tundi ja tuled Air Balticu lennuga Tallinnasse (hind hetkel oli 615.- krooni). Kui oleksin saabunud Bangkokist Stockholmi, siis see saabuks samuti õhtul hilja ja sealt minu meelest ei saanud samal õhtul enam edasi lennata koju. Mulle sobis Stokcholmist alustada ka seepärast, et see variant maksis 427USD; Riiast alustades aga oleks maksnud 523USD; kuupäevadeks siis 11. – 26.oktoober, millal see tuhande kroonine soodustus ei kehti.

Kiievi lennuväljal ootamine Kiievi lennuväljal ootamine tuli minuarust just siis kui tagasitulek on Riiga – tagasitulles peab Kiievis Riia lendu ootama ca 8 h.

Mängisin ise ka AeroSviti kodukal eile erinevaid variante läbi ja ainuke kuidas ma nüüd soodsamaid hindu sain oligi Stock-Bkk-Riia, teistpidi enam soodsaid pileteid nagu ei leidnud.

AirBalticult küll kuidagi nii soodsat piletit ei leia nagu sa mainid – mul tuleb koguaeg miinimumiks ca 70 euri koos maksudega ja ärme unustame, et AB on lisaks check-in pagas tasuline – 15 EUR üks suund.

Stockholmi saabumine tagasitulles kell 15.05 pole vast nii hilja, et lennukid enam ei lenda :D

Kahtlane. Need hinnad on imelikult väiksed. Kas äkki omanikud ei plaani lennufirmat talveks pankrotti lasta? Äsja toimus seal mingisugune omanikevahetus. Austrian Airlines müüs oma osa ja keski vana juut-aferist tuli tagasi. Loodame, et need lennud ikka toimuvad. Sai ka positsioon veebruariks soetatud.

Tundub, et sügisel ja kevadel lihtsalt erinev lennuplaan. Kui ise need piletid ostsin ja valisin istekohti siis oli valik väga väike, ehk nii neli kohta jäi peale mind. Enam nii häid hindu sealt välja ei võlu. Ise loodan et Aerosvit ukrainlastele sama oluline kui SAS skandinaavlastele või EA meile ja seda ikka üleval hoitakse!

Ma võin vihje anda - hetkel saab veel soodsalt AeroSviti enda lehelt soodsa pakkumise liinile Varssav - Bangkok - Stockholm - kõigest 340 USD inimene. (Konkreetsemalt jaanuari lõpp-veebruar sõiduga)

Siia otsa AirBalticult piletid Riia - Varssav ja Stockholm - Riia ja ei tule kokku kallim kui hetkel Reisieksperdi letihind 5500.- inimene :)

Riiast algusega-lõpuga pole mõtet otsida, sinna paistab enam ei saa, Riiast algusega pakub pileteid üldse juba ainult äriklassi.

Ise ostsime läbi Reisiekperdi ja õnnestus veel algusega Riiast saada.

Hinnad on tõesti jõle väikeseks sulanud. Loodetavasti on see ikka selline kampaania, et lennukid võimalikult täis müüa ükskõik mis raha eest, mitte viimasel hetkel võimalikult palju raha kätte saada.

Ega ükski reisikindlustusfirma seda ju ei kata, kui lennufirma pankroti välja kuulutab? Loomulikult on paanikaks vara, pealegi võib loota selle peale, et see on ikkagi Ukraina suurim lennufirma.

Praeguseks siis see ulme odav vist läbi sest täna pakuti Riia-Bankok-Stockholm 6730.- ja öeldi, et täna olla lennujaama makse tõstetud

Kas keegi on antud reisi läbinud juba? Endal oktoobriks piletid olemas, kuid väike kartus südames, et sellise hinnaga võib väike FlyLAL juhtuda :P (sündinud pessimist).

Täna tühistati 16. jaan Delhi-Kiev-Stockholm lend. Esialgu pakuvad 2 päeva hilisemaks asenduslendu, aga veidi hakkab tunne tekkima, et suurema k***i ja kulude vältimiseks tuleks ehk sellest firmast loobuda. Aerosvit tühistamist ei kommenteeri, Stock-Tallinn uute piletite sebimine on minu probleem.

Kas tuli mingi e-mail vms?

Aerosviti kodulehe lennuplaneerija näitab, et minu broneeringut ei ole või on tühistatud. https://www.checkmytrip.com/ näitab siiski veel nagu oled kõik confirmed...

Estravelist sai ostetud ja Estravel väidab nii. Et see pidi justkui normaalne olema ja et on võimalik veel ka edaspidine tühistamine. Täiesti arusaamatu.

Rainer, millist lendu siis tühistati - kas Delhi - Kiiev või Kiiev - Stockholm? Need ju erinevad lennud.

Aerosviti kodulehelt ei ole samuti õnnestunud broneeringut näha, aga checkmytrip.com-s kenasti kõike lennud olemas. Ka Estravel pole 29.01./ 13.02. toimuvate/mittetoimuvate lendude kohta midagi öelnud. Ainus info, mis Estravelist vahepeal tulnud oli, olid uued piletid seoses lennuki Delhist Kiievisse tagasilennu ajaga muutmisega (info 09.08.).

Tuvastasin Aerosviti kodulehelt "Lennuplaani" - Global site > Useful information > flight schedule. Minu lennud seal olemas :) Tõsi, 16.01. Delhi-Kiiev ei ole. Nii et sealt saab oma lennud üle vaadata - kuivõrd see My bookings´ite asi neil ei funka.

P.S. Kiiev-Stockholm vähemalt 13.02. peaks toimuma piletite järgi ukrainlaste tuttuue Antonov AN-148-100 - ga :D

Tühistati Delhi-Kiev nii 16 kui 18. jaanuar. Pm jah erinevad lennud, kuid minu jaoks siiski ei ole vahet. Ega ma jala Indiast Kiivisse lähe, et sõita tuttuue Antonoviga.

Kuidas see ütlus oligi - "ma pole nii rikas, et osta odavat asja". Reisikindlustus on ikka tehtud? Kui pole siis peaks kohe ära tegema ja alles pärast seda Stocki-Tallinn uued piletid ostma.

Kas keegi on seda marsuuti juba sõitnud, kas hilinemisi on väga palju? Kõige enam huvitab tagasi jõudmine Stockholmi, kas jõuab õigeaegselt?

Esimesed inimesed on seda marsuuti pidi siin ja siiapoole sujus neil küll kõik kenasti, eks paistab, kuidas neil siit järgmine nädal tagasi minek sujub.

Lendasin just Riia-Kiev-Bangkok-Kiev-Stockholm ning ainult Stockholmi lend hilines 20minutit või nii. Lennukitel polnud viga eriti midagi - muidugi me ei saa võrrelda tipfirmade ja Aerosviti lennukeid. Selle raha eest lendaks ise uuesti.

Kuidas Aerosvitil Tai lennul pardateenindus oli? Kas filme sai vaadata, süüa pakuti, tekke jne

Süüa sai 2x. Jooke pakuti (mahle, vett, kohvi+teed ja veini), kuid õlu ja kangemkraam oli lisarahaga. Mingit jama näidati jah (mõnest suuremast ekraanist). Tekk ja padi ootas istmel.