Arusaamatus Novatours´i reisipaketiga

Lihtsalt räägin enda reisi tellimuse loo. Lendame Türki Antalyasse 27.09 öösel kell 2 Tallinnast, Antalyasse jõuab lennuk 6.50, ehk siis hotelli jõuame kuskil 8-9, check in alles kell 14 ehk siis peab niisama passima kuskil, aga see on ok, pole hullu. Tagasilennuga on rohkem muret, väljalend 4.10 kell 6.50 hommikul ja toa peab vabastama 3.10 päeval kell 12.00, lastega peab siis kuskil öösel fuajees olema. Kas teised reisibürood ka niimoodi teevad? Tuleb välja maksin 7 öö eest aga saan 6 ööd.

Trip.ee kommentaar on lisatud teema lõppu.

Kas seda on kirjalikult kinnitatud, et hinnas on 7 ööd?

Pole küll seda enne kuulnud. Kui oled 7 öö eest maksnud, siis seda pead ka saama, mis siis, kui seitsmendal ööl lahkud (on olemas ka 6 öiseid pakette). Uuri ikka üle - ei tahaks uskuda, et nii on. Olen ka just Türgis Novatousrsiga ja lennuk väljub ennelõunal. Pean toa ära andma enne kella seitset hommikul ja probleeme pole. Ka võileib antakse kaasa:)

Selline rida on vouchri peal Arrive on: 27/09/2015 Departure: 04/10/2015 Nights: 7 öid on 7 aga saan 6 ööd

Kiska, ma loodan, et sa mitte ainult siin foorumis kurdad vaid trambid ka Novatoursi juures kõvasti jalgu ning vajadusel suhtled Tarbijakaitsega jms.

Ma ei tea, millised need puhkusereiside voucherid välja näevad, aga kui kogu info paketis olevate öömajade kohta on hotelli nimi ja nights: 7, siis ma eeldan, et see tähendab 7-t ööd voucheril olevas hotellis. Kui paketi kirjelduses polnud ka kuskil kirjas, et hinnas on 6 ööd valitud hotellis vms, siis tundub kõik korrektne ja Novatours peaks pakkuma lubatud 7-t ööd. Tarbijakaitsesse helistades ei pea kohe kaebust esitama hakkama ja seal on töötajaid, kes oskavad nõu anda, mida sellisel juhul teha, et asi saaks kiirelt normaalse lahenduse.

Jah juba suhtlesin tarbijakaitsega, nemad uurivad lubasid tagasi helistada, Novatours ütles et ostke aga üks öö juurde 190 euro eest. Jah Tarmo38 ma tean et enne tuleb lugeda jne, aga kui käisime mõni aasta tagasi türgis ja samuti oli väljalend vara vara hommikul saime ikka transfeerini olla toas. Maksnud olen ju 7 öö eest nii seisab ka voucheri peal.

Kirjas on voucheril et 7 ööd hotellis, aga ei ole ju 6 ainult.

Kas see kümne piires arvutamine enne reisi ostu ei tulnud kõne alla?

Rainer, ma ei teadnud enne et tuleb 3.10 juba tuba ära anda, sellest ei teavitatud, eile hakkasin infot küsima ja tuli siis välja.

Tarmo38- heaks tavaks on enne kommenteerimist teema läbi lugeda.

Kiska24- kui on reklaamitud 7 ööd ja ka voucheril kinnitatud 7 ööd, siis ei tohiks mingeid probleeme olla ja Novatour peab tagama hotelli vastavaks arvuks öödeks. Peksa neid ja torgi tarbijakaitset, küll asi laheneb. Huvi pärast- mida nad ise kostavad selle voucheril oleva 7 öö kohta?

urmoo - ma eile kirjutasin neile et maksnud olen 7 öö eest aga saan 6, nemad aga et saate ühe lisaöö juurde osta 190 eurot, muud nad ei vastanud.

kiska24. Kui nad pole nõus ise maksma seda ööd kinni, siis tagane lepingust ja soovi raha tagasi. Kui nad seda aga ei tee, st ei maksa öö eest ja raha ka tagasi ei anna, siis mine Tarbijakaitsesse. Kui kirjas 7 ööd, siis on 7 ööd, mitte aga 6 ööd. Hinnas on ju MAJUTUS, eks. Seega peab olema hinnas MAJUTUS.

Mina olen kuskil reisifirma lehel näinud kirjet, et soovitavad ühe päeva juurde osta, et saaks lennuni tuba kasutada. Ei mäleta ainult, millise firmaga see oli. Ju siis oligi äkki Novatours.

kiska, küsi konkreetselt, et millega Novatours põhjendab ühe öö juurdeostmise vajadust.Pakettreisi ostmine on käsitletav lepinguna.

Näiteks nii: Vastavalt varem sõlmitud lepingule ja teie poolt saadetud kinnitusele on mul tasutud majutus alljärgnevalt -- Arrive on: 27/09/2015 Departure: 04/10/2015 Nights: 7. Palun viidake konkreetsele lepingu punktile, mis annab teile aluse nõuda viimase öö (03/10 - 04/10) eest lisaraha. Peale lepingu sõlmimist mulle saadetud info ei saa olla põhjuseks lepingus toodud tingimuste muutmiseks

Arendades Alari mõtet- palu Novatoursil loetleda voucheril märgitud 7 öö kuupäevad.

alar, urmoo, saatsin meili novatoursi, ootan nüüd vastust.

Ma nagu ei saa aru, kas ülejäänud reisijad on kõik natuke "leplikud", et sellega nõus on? See ju ei puuduta vaid ühte lendu?