Autoga Horvaatiasse

Tere Plaan sõita jaanipäevaks Horvaatiasse.Reis esmakordne. Mis plaanid üldsusel on.Lugesime soovitusi ja kommentaare eelmisest aastast.Ei tea miss värk see aasta on (pagulasprobleemid ja puha)

1
23
...
22

Meie kambal plaan 23.06 alustada Tartust kulgemist samas suunas. Ootaks ka enne seda värsket infot ja tähelepanekuid teekonnast. Kui võimalik, hoidu esmakordsest kogemusest! Meie tunneme autoreisihoolikule omaste sümptomite süvenemist.

2
0

Alati tasub teemakohalist materjali siinsamas tripis läbi lugeda. Isegi "värskem" info on kaudselt juba läbi proovitud vana!

2
0

Eelnev materjal on mul peaaegu läbi loetud. Viimasel ajal on siiski olukord oluliselt muutunud ja asjakohane värske info võib olla abiks. Ka see oleks info, et kõik on samuti, nagu enne. Või Sa arvad, et tasuks teema lukku lüüa ja värske infoga seda enam mitte "risustada"?

2
1

Minu arust võiks teema tõstatada uuesti kuu enne reisi. Siis saad kindlasti värsket infot.

0
0

Palun

7
0

;) Paljud varasemad Sinu postitused on rohkem informatiivsed olnud, nende eest kiitus!

1
1

Oleme 4 korda Horvaatias käinud ja ikka huvitav lugeda ,kuidas keegi kulgeb ja teekond milline.Aga me pole veel Dubrovnikkusse jõudnud,sel aastal mõtlesime ka, kas jaanipäeva paiku või siis hoopis juuli teises pooles .On siin kedagi,kes seal kandis käinud ja mis muljeid on,mida vaadata ,kuhu tasuks kindlasti minna? Ette tänades :)

0
1

Köisraudteega mäe otsa, linnamüür, siis seal mingi saareke jne. Kui autoga siis võiks ka Montenegros ära käia ja kuna nagunii minnes BiH-st läbi siis seal ka Mostarist läbi.

1
1

Nüüd ma küsin natuke rumalasti aga kuidas see piiriületus seal? Passid peavad vist olemas olema,et BH läbida? kas midagi olulist peaks teadma veel?

0
1

Piiri ületades on mõistlik käituda nii, et ennem piiriületus alasse sisenedes keegi autost ei väljuks (näiteks suitesetamiseks) ja seisaks ühes (varem valitud) sabas. Piiripolitseile lähemisele on mõistlik avada juhiaken ja seal pakkuda kõikide autos olijate dokumente (juhi käes ja avatult nähtval). Kui sõiduk on tavaline Eesti auto, kus millel tagaklaasid on toonitud, siis on mõistlik, politseiniku poolne aken avada, et ta saaks soovi korral sisse vaadada. Meie pole sellise käitumisega veel kusagil piiridel endale probleeme leida.

1
0

oleks tänatud kommentaaride eest aga palun välistada sellistel kommenteerijatel nagu tutkaonu ja maunu, otsige mõni teine portaal kus oma tundeid väljendada.Antud juhul on tegemist reisihuviga.

0
3

See BiH läbimine käib üsna lihtsalt, nagu piiriületus ikka, dokumendid valmis. Horvaatia pool punaste EL passide puhul ei tundnud üldse huvi, kuigi tegemist oli matkaautoga. BiH pool vaatas vaid ka passe. Nüüd tulnukate sisserände ajal ilmselt vaatavad hoolikamalt.

0
0

Mnjaa, olid ajad, kui sealkandis piiril hakkasin ID kaarti andma, vaatas piirivalvur seda öeldes "aa estonia", ning tee oligi vaba. Ainult juhi omast piisas. Eks nüüd ole teised ajad.

0
0

Mnjah... kaitse siis veel teist, hani jääb ikka haneks :D

3
0

Tead sina maunu või mu2nni kui su elusast peast kätte saan siis jääb sust mis jääb.korja oa kohatute kommentaaaride nimi siit portaalist ära,sest siin ei ole diletante vaid reisihuvilised.

0
5
1
23
...
22
Lennupakkumised
Reisikaaslased