Autoga reisimise blogid / Reisikirjad

Tere,

Olen väga huvitatud erinevatest blogidest ning reisikirjadest. Viimasel ajal olen lugenud järgnevaid, kuid isu pole veel raugenud ning soovin veel. Ehk on kellegil häid soovitusi!

tarmotamming.blogspot.com - uuendab viimasel ajal harva, kõik läbi loetud vandogtraveller.com - UK kutt kes ehitas endale camper vani ja sõidab mööda euroopat ringi yhelteljel.ee - Mootorratturid eestist kes reisivad palju.

Huvi pakuvad ka välismaakeelsed raamatud ,reisikirja ja ka eestikeelsed asjad.

Ühesõnaga, kõik soovitused oodatud!

Rebaseonu muidugi :) http://www.moonsoftware.com/ahto/

Ise olen lugenud ühe briti ratturi teekonda koduukselt kuni Aafrika lõppu välja. http://petergostelow.com/thebigafricacycle/ Pole autoga aga minu jaoks sama fiilingu teeb välja.

0
0

Jalgrattablogid sobivad ka ideaalselt, emotsiooni tekitamiseks!

0
0

Kunagi hiljem teen hea meelega kokkuvõtte ka nendest siia pandud linkidest!

Vandersonide blogi on väga tore ja inspireeriv, seda polegi veel leidnud ega lugenud!

0
0

Leidsin RahvaRaamatust sellise raamatu soodushinnaga. Kui läbi loen siis annan siia ka teada.

Ivar Soopan "Rännakud murtud maal" Reisid sajandi suurimate looduskatastroofide jälgedes. 250LK ja soodushind 3.95 eurot.

0
0

Soovitan raamatut "Kahe Mere vahel." Autor Ülo Tootsen. Sellest, kuidas aastal 1976 kolm eesti poissi villisega Tallinnast Vladivostokki sõitsid. Nostalgialaks. http://www.apollo.ee/kahe-mere-vahel-ehk-omal-joul-labi-venemaa.html

Suht hea hinnaga saada, kusjuures 4x4.ee foorumi reisikirjade sektsioonis oli link, kust seda .doc formaadis ka sai, hetkel ei leidnud, äkki kellelgi on rohkem õnne

Tema vennalt Toivo Tootsenilt on ilmunud ka "Kott seljas ümber kodumaa", kuidas nad Üloga 1968. aastal suht kogu NSV lliidu läbi rändasid, kuigi see rohkem backpacking-teema. Samas ikkagi reisikirjana kirjutatud

0
0

Suurepärane, võtan kindlasti ette ja lisan nimekirja.

Praegune kokkuvõte headest asjadest.

Blogid eesti keeles http:/tarmotamming.blogspot.com www.yhelteljel.ee http://www.moonsoftware.com/ahto/ - rebaseonu http://arnopavel.blogspot.com http://vandersonid.eu/et/blogi/

Blogid inglise keeles www.vandogtraveller.com http://petergostelow.com/thebigafricacycle/

Raamatud

  • Ivar Soopan “Rännakud murtud maal” Reisid sajandi suurimate looduskatastroofide jälgedes. 250LK ja soodushind 3.95 eurot.

*Soovitan raamatut “Kahe Mere vahel.” Autor Ülo Tootsen. Sellest, kuidas aastal 1976 kolm eesti poissi villisega Tallinnast Vladivostokki sõitsid. Nostalgialaks. http://www.apollo.ee/kahe-mere-vahel-ehk-omal-joul-labi-venemaa.html

0
0

Ülalmainitud yhelteljel.ee maailmareisist peaks lähiajal ka raamat välja tulema. Sellele Hooandjas väheke hoogu andes on võimalik endale ka asjaosalistelt miski personaalne kingitus saada.

0
0

Entu - sa pidid kunagi oma Itaalia reisi blogi ka kirjutama ja ülesseadma ! Kuidas sellega on ?

0
0

Jah, sooviks ka Itaalia reiside blogisid lugeda.

0
0

Itaalia reisidest on tegelikult küllalt piisavalt siin (trips) infot, natuke surfamist. Kuid mind huvitab konkreetne marsruut, mille Entu siin tripikate abiga mõni aeg tagasi kokku pani, sest on plaanis samalaadne asi ettevõtta, küll vähendatud kujul. Itaalia kohta on infot ja häid soovitusi jaganud Oudekki jpt.

Üks lahe lugemine oli see: https://euroopareis.wordpress.com/2013/09/02/apuulia-2013/

1
0

Uskumatu, see Arno Pavel.. Lugesin ta blogi, kuna reisin ka ise palju autoga. Mina sõidan igal aastal Euroopas või Venemaal - turistina - autoga puhkusereisil umbes 6000 km otsa läbi (tavaliselt nädal-kaks "puhkust"). Mugav ja suur sõiduauto. Peale 6000 km on tunne, et ei taha autot enam näha ka, rääkimata sellega sõitmisest. Jalg kisub krampi ja silmad krillis peas - kiiruskaamerad, loomad teel, teetööd, kiiruspiirangud, teemaksud, ummikud.. Järgmisel aastal muidugi olen selle ära unustanud ja alustan jälle oma uut teekonda. Aga et mingi UAZikuga 27 000 km maha sõita..Peab ikka pehme tagumik olema..

4
0

Kel huvi siis saab lugeda väikest autotripist Horvaatiasse!

http://rainisosak.blogspot.com.ee/2017/08/reis-eesti-horvaatia-2017-reisi.html

väike kommentaar ei teeks paha :)

1
0

Blogis toodud asjalik ja huvitav reis Horvaatiasse. Hea lugeda. Paar küsimust veel, Poolast sisenesite Tsehhi millist teed või millise piiripunkti kaudu ja samuti Tsehhist Austriasse?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased