Autorent Barcelona El Prati lennujaamas.

Kas on kogemusi kellegil sellise autorendi firmaga doyouspain? Koos täiskindlustusega ikka päris suur hinna vahe, kui võrrelda näiteks Goldcariga.

Doyouspain on vahendusfirma, Nad vahendavad ka goldcari firma autosid. 

Vahe on selles, et kui ei võta otse autorendi fimast täiskindlustust vaid vahendusfirmast, siis bronnitakse sinu krediitkaartilt tagatisraha (800-2000€ sõltub autost), mis õnnetuse korral ka maha läheb. Tagasi peaks saama, siis vahednusfirma kaudu -ühesõnaga pikem asjaajamine.... kui üldse saab...Kui võtad kindlustuse otse autorendifirmast näiteks goldcar, siis ei bronnita tagatisraha, kui juhtub õnnetus, siis pole probleemi. 

Maakler- või vahendusfirmade täiskindlustus ongi ilmselt seetõttu odavam, et ega neilt vajadusel selle kättesaamine liialt vaevaline ja enamasti inimesed loobuvad nõudmisest.

Kui lõpuks maksad tagatisest pääsemiseks mõlemale kindlustuse eest, siis ega topelthüvitist nagunii ei saa ja lisaks võib asjaajamine minna seetõttu rendifirmaga oluliselt komplitseeritumaks.
Kui hinnavahe arvestatav siis rentimine ilma täiskindlustuseta vahendajalt ja täiskindlustus rendifirmalt auto kättesaamisel võtta võib kaaluda