Autorent Itaalias

Oleme rentinud Milano lennujaamast rendiautod. Kas kellegil on hiljutisi kogemusi Malpensa lennujaamast rentimisel?

Me just jõudsime Itaaliast tagasi ja auto oli renditud Malpensa lennujaamst. Kõik läks hästi, probleeme polnud. Auto oli igati pinks-ponks. Loodan, et teil võimalik ka GPS kusagilt kaasa haarata, säästate päris hulga aega. Kiirteedel võtke kindlasti maksupilet, isegi kui tõkkepuu on üleval ja piletit kuskilt ei paista tulevat. Trahvidega nad ei koonerda;)

Kui veel küssasid olen meeleldi abiks:)

Karin

Uurin, kas Roomast on kellelgi autorendikogemust ja mis on üldse orienteeruvad hinnad nt viieks päevaks autot rentides?

Tänud.

Reet

Meie saime Crysleri väikebussi 7-ks päevaks nii umbes 6000 eek eest

Mis teenusepakkuja käest masinaid rentisite? Mis firmaga tegu on?

Umbes mis hinnaga saaks Itaalias auto rentida, nädalaks. Kas hooajati on erinevad hinnad ka? Plaan oleks minna kas mais või septembris. Kui sooviks võtta nt. Bergamo lennujaamast ning tagastada ka seal.Kas lennujaamades on kallim, kui mujalt võtta?

Ise olen kasutanud erinevates maades, ka Itaalias, aurto rentimiseks www.billiger-mietwagen.de vahendusteenust. Peaaegu alati leidnud odavamaid pakkumisi, kui otse autorendifirmade kodukatelt.

Tere!

Kas kellegil on kegumsi (kogemusi), mida silmas pidada jne ning ehk anda ka mingisuguseid kontakte, kui sooviks oleks rentida Itaalias, Milaano lähistelt matkaautot, tiguautot?

ette tänades, Mart

Martuzi

Kegums on küla Lätis, kus peetakse motokrossivõistlusi. Ju vist mõtlesid kogemusi ;))

Tere, Ixxx.

Jep, seda ma tõepoolest silmas pidasin, aga kahjuks vist pole kellegil... ;(

Oktoobris Itaaliasse

Tere,

Planeerime perereisi oktoobri lõpus Itaaliasse. Otselend Bergamosse, sealt võtaks rendiauto ka oleks ca 7–10 päeva kuskil apartmendis(meid kokku 5 inimest). Siis teeks väljasõite, et maaga tutvuda.Kas teadjamad oskavad kommenteerida hindu sel ajal? Ma pean silmas just autorenti ja majutust, selleks ajaks on turismihooaeg läbi või oleks siiski kindlam juba varsti need ära broneerida?

Võtsin Malpensast kuueks päevaks, maksis 154 euri. Hertzist ja B-kat auto. Tagastamine oli Milano raudteejaama lähedal. eelmisel suvel Roma lennuväljal Budgetist rentides oli pea 100 eurot kallim.

Mul ka küsimus autorendi kohta: kas on kuidagi võimalik rentida just nimelt diiselmootoriga sõidukit? Kütusetüüp ei kajastu üheski kategoorias, mulle tundub.

Tellimisel saad oma erisoovid kirja panna. Ma sain täiesti juhuslikult diiselmootoriga auto ja olin väga rahul - kütuse hind on seal ikka veits kõrgem kui meil ja diisliga sai paari veini jagu kokku hoitud :)

Valdek, kas ingliskeelset versiooni antud lehelt ei ole? hinnad tõesti soodsad, uid saksa keelt ei oska ja sooviks tingimusi ikka lugeda ka:)

Palun abi auto rentimisel

Täitsa esimest korda elus hakkan autot rentima ja seega täitsa kõhe tunne. Kasutan lehte http://www.autoeurope.eu 4 päeva märtsikuus Itaalias läheb maksma ca 67 euri (odavaim masin). Kuidas ma saan selle täiskindlustuse? Kas klikates vasakul valikule: Zero or refundable excess insurance only ? Kui sinna vajutan, tõuseb auto hind 84-ni. Kas see on loogiline summa superkindlustuse kohta?

Võib-olla segane jutt, aga no tõesti ei oska…

Nimetatud lehte ma kasutanud ei ole ja sellele küsimusele vastata ei oska, aga enne kui esimest korda rendiautoga Itaalias ringi sõitma asuda soovitan lugeda mitut Tripi teemat liiklusest ja liiklustrahvidest Itaalias. Kuna neil on liiklusjärelevalve Eesti omast oluliselt erinev (palju kaameraid igal pool), siis võib oma eksimuse eest kergesti tagantjärele trahvi saada. Uuri mis on ZTL – ZONE A TRAFFICO LIMITATO ja pane tähele et ühissõidukirajal sõitmise reeglid võivad Eesti omadest erineda. Vaata http://trip.ee/node/72159 ja http://trip.ee/node/7642

Superkasko või Fully refundable excess?

No olen siinse foorumi otsast lõpuni läbi lugenud, aga ei saa ikka täpselt aru. Kui ma võtan nt autoeurope.eu lehelt auto ja seal pakutava Fully refundable excess, including tires and windscreen, kas see on siis täpselt sama, mis täiskasko? Hind on ju palju madalam?

Autorent Itaalias Kui vötta superkasko, kas broneeritakse ikka krediitkaardilt tagatisraha ja kui suur summa see tavaliselt on. On ka möni rendifirma mis rendib ilma tagatisrahata. Tänud

Üldjuhul võetakse ikka. Näiteks puuduoleva kütuse, tagastamisega hilinemise jms olukordade jaoks. Isiklik kogemus on Hertzi ja Sixtiga, et see summa on enamvähem võrdne rendimaksmumusega, ca 100-400 eurot.