Autorent Münchenis

Tere,

Oskab keegi soovitada odavat autorenti Münchenis?

Ei oska siis tõesti keegi aidata?

Löö google`sse sisse "rent a car in Munich", täpsusta kuupäevad ja vaata, mida eri firmadel Sulle pakkuda on. Olen korduvalt rentinud Münchenist autot, kuid mingit kindlat lemmikfirmat polegi.

Tuuselda natuke siin foorumis. Autorendist Saksamaal on piisavalt juttu olnud.

Näiteks:
http://trip.ee/node/53290
http://trip.ee/content/saksamaa/talvine-autorent-saksa-austria.html
http://trip.ee/node/44749

Vastajad pole eriti aktiivsed kui mingi teema on juba korduvalt läbi nämmutatud. Kaua inimene ikka ühte ja sama asja viitsib korrata. Võtmesõna on ikka ja alati "väike kodutöö" :)

www.economycarrentals.com andis soodsama hinna Aviselt kui Avise enda site.

Münchenis kasutasin Sixti teenuseid, väga rahule jäin. Kui oled hinnatundlik, siis võta odavam ja väiksem auto. Vaevalt sa midagi nurgatagust leiad, kus mitu korda odavam. Lisaks on julgem kindlustuste ja muude asjaajamistega, kui võtad tuntud kohast.

Tuhlasin ka netis ja kõige odavam tuli otse europcar lehelt 8 päeva talvevarustuses(talverehvid hinnas)
pikap suurune auto.
Ja ette ka mingit raha ei bronnitud.
Siin pakutud lehtedel pea 100 EUR kallim

Olen aastaid Sixt-st rentinud ja igati hinnatasemega rahul. Saab Müncheni lennujaamast kätte ja tagasi samasse kohta. Hea ja mugav. Kuigi lennujaamast on 50 EUR nädalaks kallim rentida kui Münchenist, kuid see jahmerdamine ei tasu ära, kuna rongipilet Münchenisse ja tagasi on juba 10 EUR inimese kohta.
Talvekummid? Sixt koduleht pakub eraldi talvekumme 7 EUR päev, kuid soovitus on see, et ärge neid võtke, sest kõikidel autodel on talvekummid kohustuslikult juba niikuinii all.
2012 märtsis minek München- sealt rendiauto ja edasi Sölden, Stubaier Glacier ja Ischgl.

Alati ei olegi tähtis mitte see, mis rendifirma valid, vaid pigem see, kuidas auto broneerid. Müncheni lennujaamas võib üks ja sama auto olla väga erineva hinnaga - sõltub, kas broneerid rendifirma kodulehelt, Lufthansa Miles&More, Finnairi Plus või veel mõne muu lennfirma kaardiga. Lõpuks tuli kõige odavam hoopis BMI kaardiga, millega sai veel tasuta järgmise klassi auto upgrade'i.
Tõsi, lihtsa otsinguga seda kõike ei leia ja kõik variandid tuleb ükshaaval läbi proovida. Aga juba läbi Miles@More tuli tunduvalt soodsam kui otse näiteks AVIS-e lehelt.

Olen mitmel korral kasutanud Auto Europe teenuseid ja alati hea pakkumise saanud kõikjal Euroopas. Auto tegelikult tuleb niikuinii Hertzist, Europcarist vm suuremast rendifirmast, ent hind reeglina tuntavalt parem. Kui oled enne tellinud, saadavad järjekindlalt meilile sooduskuponge. Teine variant on ju kohe siit auto võtta, Portugalini ehk ei viitsiks sõita, aga Münchenisse kannatab nii kenasti minna. Näiteks pakub korralikke uusi autosid Abex autorent

Autorendi tingimused

Kasutasime esimest korda autorenti Münheni lennujaamast. Maksime tagatist 500.- Auto tagastasime ja kõik oli korras. Nüüd juba nädal möödas ja ikka 500.- tagastamata, istub pangas bronni all. Kas see on tavaline , et asjade ajamine neil nii kaua aega võtab?

Tagatise vabastamiseks saada internetipangast lihtsalt pangateade palvega see autoriseering vabastada.
Ilma teadet saatmata võib see broneering üle kuu aja üleval olla - ehkki on tegelikult "vaba raha" ja autofirma ei hoia seda kinni, siis millegipärast ise need broneeringud eriti ruttu vabanema ei kipu, tuleb endal aktiivne olla ja teade saata.
Vast mõni pangatöötaja selgitab täpsemalt, miks need "tühjad" bronnid pangasüsteemis nii kauaks üles jäävad.

See ülevalistuv bronn on panga jaoks justkui tasuta raha, mida saab siis kusagil protsendi teenimiseks kasutada. See oleks kõige ratsionaalsem seletus.