Bali - online viisa ja COVID'i äpp

On keegi hiljuti ehk Balil käinud ja oskab kommenteerida

- Kas piisab kui vaktsineerimistõendid välja trükkida või on see nende äpp kohustuslik? See ei taha väga toimida, QR koodi kohta ütleb, et vigane ja üldsegi sisaldab max 3 süsti, mõnel aga juba 4 tehtud.. kas ilma selle äpita poodi/lennujaame jne ei lasta?

- Kas on mingi vanusepiirang alates millest vaktsineerimistõendit ei nõuta? Lastel on 2 süsti tehtud, aga kolmandat pole jõudnud..

- Viisa peaks vist piiri pealt saama? On ka mingid online-viisa teemad netis.. kas koha pealt viisat hankides peaks mingid eurod või lausa dollarid kaasas olema?

Tänud :)

Jaak

1
2

Meil piisas väljatrükitud vaktsineerimistõendist, sobis ka telefonist näidatu. Piisab kahest süstist, aegumistähtaega ei olnud. Kohapeal saab elektrooniliselt täita blanketi, kuhu kõik andmed saab sisestada. Mask on nõutud lennujaamas, aga mujal suht vabatahtlik. Viisa jaoks on vaja 30€ või 35$ sula, aga sai ka kaardiga maksta. Lastele kehtivaid nõudeid ei tea.

Lisaks, eelmisel nädalal oli pealelõunal enamasti tugev lühem või pikem padukas, Ubudis sadas rohkem kui Kutas.

2
0

Mõned lennufirmad nõuavad lennule saamiseks telefoni installitud PeduliLedungi äppi. Täitma seda ei pea ega saagi, see nii vigane. Siselendudel nõutakse väidetavalt tõhustustoosi olemasolu.

1
0

Mina ei loe üldse reisi targalt lehelt nt. välja, et seal mingit covid tõendit enam küsitaks!? Endal veebruaris minek ning valisime selle koha just sp et seal enam midagi ei nõuta!?

Viisat saab teha Denpasari lennujaamas kohapeal.:)

0
0

to Birgit T Air Asia koduleht näitab septmember 2022 seisuga, aga võib-olla on nüüdseks nõuded muutunud

https://newsroom.airasia.com/news/2020/5/26/indonesia-domestic-and-international-travel-requirements

0
0

Teistele infoks - ilma covidi tõendita ei pääse Eestis lennuki peale. Türgis kontrolliti üle mitu süsti on ja täiskasvanutelt taheti 3+, laste 2 olid ok. Uuesti kontrollitakse enne passikontrolli peale maandumist. Koha peal enam ei küsita ja maskikandmist ei nõuta isegi apteegis mitte. Vähemalt Ubudis mitte.

Viisa saime lennujaamas ja tollipaberid soovitaks teha onlines, muidu istud koos ülejäänud lennukiga seal sabas ja proovid telefonis seda kiiruga teha, arvutis on vähe lihtsam neid passinumbreid jne sisse toksida.

Pedulingi äppi pole seni kordagi küsitud.

0
0

Jaak, kas kohapeal sobib ka digitaalne tõend või peab paberil olema?

0
0

tere, Jaak, mileks seda vaja? tollipaberid soovitaks teha onlines- ja kui seda vaja, palun link-i

1
0

Tere, kas täiskasvanu ainult ühe Jansseni vaktsiiniga (ongi ühe süsti vaktsiin) vaktsineeritud 3 kuud enne Bali reisi on Indoneesia jaoks aksepteeritav täieliku vaktsineerimisena? Info eri veebilehtedel on erinev ja konkreetselt sellist juhtu mittekirjeldav. Kas kellelgi on hiljutisi täpsemaid kogemusi? Tänan ette. Reis alles veebr aga meditsiiniliselt teise süsti tegemine on mittevajalik. Varem põdenud 2x covidit. Siiski ei sooviks piiril probleeme sisenemisega.

0
1

PitBull https://ecd.beacukai.go.id/ Täitma peaks kaks päeva enne kohale jõudmist.

1
0

Nüüd saavad eestlased ka teha elektroonilise viisa ette ära, väga lihtne ja mugav oli (vaja pilt, passkoopia ja maksta 519000 IDR, vastus kohe olemas) ja saab saabudes otse immigrationisse minna sellega.

https://molina.imigrasi.go.id/

0
1

vabandust aga... mis neil kahel vahet on? :D https://ecd.beacukai.go.id/ või/ja https://molina.imigrasi.go.id/ ?

1
0

Üks on tollideklaratsiooni, teine on viisataotlus.

0
0

to Jaak, vm.ee reisinfo lehekülg näitab, et Türgi ei nõua rohkem Covid tõendeid. Mis ajast su info pärit on? Kas kellelgi on värsket infot?

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/turgi/

0
0

Covidi tõendi ja vaktsineerimise kontrollimine on jäetud lennufirmade ja check-inide mureks, et mitte keegi ei lendaks Indoneesiasse kohale, ei avastaks seal, et midagi on tegemata, ja tuleks siis koju tagasi lennutada.

Jaak lendas ilmselt Turkish Airlinesiga Tallinn-Istanbul-Bali. Kõigepealt kontrolliti tõendite kehtivust ja olemasolu Tallinnas. Kui midagi on puudu, siis Tallinn-Istanbuli lennukile ei lasta.
Seejärel kontrolliti neid tõendeid Istanbulis. Kui midagi on puudu, siis Istanbul-Bali lennule ei lasta. Lohutuseks võib siis Türgis tõendivabalt liikuda, enne kui koju tagasi tulla (tagasilennu pilet tühistatakse ilmselt, kui Istanbul-Bali lendu ei toimu, tuleb uus Istanbul-Tallinna pilet osta).

Viimane kord kontrollitakse veel Indoneesiasse saabudes üle igaks juhuks,

1
0

Me lendame paari kuu pärast Tallinn- Istanbul- Singapur-Bali. Istanbulis lahkume lennujaamast ja veedame päeva koos ööbimisega linnas. Singapuris peame ka terminali vahetuse pärast täitma riiki sisenemise tingimused T1-st T4. Meil kaks täiskasvanut 2 korda vaktsineeritud ja kahel kolm vaktsiini keres. Avalikule infole toetudes peaks ka 2 vaktsiinist piisama.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased