Barcelonast Gironasse

Soovin sõita kõige lühemat teed Barcelonast (lennujaamast) Gironasse. On soovitatud rongiga. Ehk mõni teadja oskab juhatada?

1
2

http://www.barcelona-airport.com/eng/transport_eng.htm

http://www.renfe.com/

Ma ei tea, kas lennujaamast otse läheb Gironasse midagi. Aga ise sõidaks arvatavasti rongiga linna (ntx Passeig de Graciale) ja istuks seal Girona rongi peale ümber.

0
0

Lennujaamast otse Gironasse ei lähe midagi. Tuleb Lennujaam-Barcelona rongiga tulla Barcelonasse, mina soovitaksin Santsi (ehk Barcelona peamisse raudteejaama) ja sealt võtta rong Gironasse.

0
0

Võib bussiga sõita Gironasse (nagu võib sealt sõita ka Reusi, kuna ka seal on lennujaam). Nii et kui bussi väljumisajad sobivad, on muidugi kiireim viis bussiga, vastasel juhul tuleks minna Barcelonasse ja sealt võib ka rongiga. Kui Gironas on tarvis lennujaama jõuda, tuleb rongijaama kõrval asuvast bussijaamast minna bussiga lennujaama, aga seal on vist kui mälu ei peta ca 1 tund intervall, millega Girona - Girona lennujaam bussid väljuvad. Muide - Barcelonas kohalikud sageli kontrollivad saabujatelt, kes väidavad, et nad maandusid Barcelonas, kas nad on ikka kindlasti Barcelona lennuväljal, mitte Girona või Reusi lennuväljal, ilmselt juhtub sageli, et inimesed eksivad.

0
0

Nii see on jah, näiteks Ryanair ei lenda mitte Barcelona El Prat lennuväljale vaid Gironasse ja Reusi, sihtkohta valides näitab neid nimesid kujul "Barcelona (Reus)" või "Barcelona (Girona)" ja kohati võib see inimesi segadusse ajada küll. Muidu need bussid mis girona lennujaama sõidavad (olgu siis barcelonast, gironast või mujalt on päris kallid), mina läksin rongiga Barcelonast Riudellotsi (mõni peatus enne Gironat) ja sealt jala 4km lennujaama, võttis miski 45min, aga kui on mitu kohvrit lohistada siis see just suuremasi mugavus pole, omal oli mul üks seljakott ainult.

0
0

Barcelona lennujaamast(BCN) Girona lennujaama(GRO)

Pealkiri ütleb vist kõik, et kuidas saada pühapäevasel õhtulpoolikul punktist A punkti B? Vaatasin vanu teemasid ka ja tundus, et pole sellist teemat veel olnud.

0
0
0
0

Barcelonast lennuväljalt Girona lennuväljale

Kuna vana teema, kus sellest juttu on 2 a, vana, teeks uue ja tänud kõigile värske info eest! Aprillis vaja selline matk teha, aega piisavalt!

0
0

Barcelona El Prati lennuväljalt sõitsin bussiga 64 linna(2eur) siis regionaalrongiga Riudellots`i(7,2eur) ning sealt jala Girona lennujaama (tavakõndi 45 min), Kuna Tallinna lennuni(30eur)oli piisavalt aega ja pagasiks vaid seljakott siis probleeme polnud.Ekspressbussidega sõites oleks hind ühelt lennuväljalt teisele üle kahe korra kallim ja vaid veidi kiirem.

0
0

Olen ise augustis minemas Barcelonasse Girona lennujaama kaudu. Ma mõtlesin kasutada bussi, mis läheb otse lennujaamast Estacion del Nord'i Barcelonas, kuid mille pilet maksab 16€ üks ots, edasi-tagasi 25€. Siin paar inimest mainisid, et läksid Riudellots'ist lennujaama 4 km jala. Sama hästi võiks lennujaamast Riudellots'i minna jala. Aga kui hästi see tee jalgsi minnes leitav on? Ehk kui kerge on kohale jõuda või tee peal ära eksida?

0
0

Eelmisel aastal, septembris sõitsime bussiga Girona rongi/bussijaama ja sealt edasi kiirrongiga, mis peatus vaid mõnes kohas, Barcelona Santsi jaama. Rongipilet maksis 1-le 9,90 eur-i. Rong oli väga mugav,moodne, puhas, vahepeal sõitis kiirusega 145-160 km/h. Bussihinda ei mäleta.

0
0

Tere, küsimus selline et vaatasin et barcelona girona lennujaamast tuleb rayanari lend välja hommikul 6.30 aga kas keegi oskab öelda transpordi kohta mis sinna lennujaama viikas, kas hommikul nii vara üldse sõidab barcelonast sinna midagi et hiljemalt kell viis olla girona lennujaamas? Ette tänades:)

0
0

Ei sõida, pead ööbima lennujaamas või lennujaama hotellis (muide, seal on lutikad!) kui sa just ei taha taksot võtta. Just nimelt sel põhjusel lendasin ise tagasi El Pratilt, Vueling toob Helsingisse enam-vähem sama hinnaga mis Ryanair Tallinna.

0
0

Mina ööbisin lennujaama kõrval olevas hotellis novembris, lutikaid ei kohanud. Bussid tundusid käivat, kuidas kunagi, öeldi, et väljub Barcelonast a la 12:30 aga väljus 12:00.

0
0

to Punks-täpsusta palun, mis nimeline hotell, kus lutikad?

0
0
0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased