Basseiniga maja Tenerifel veebruariks?

Tere, oskab keegi öelda, mis temperatuuri võiksin eeldada keskmise suurusega (ca 6 m pikast) välibasseinist Tenerifel veebruaris? Üle 20 kindlasti mitte, kuid kas nt 17 võib loota, et siis kannataks juba ujuda? Või ei ole kindlasti mõtet basseini eest sel ajal maksta?

Temperatuuri ei mõõtnud, kuid üsna karastav oli nii bassein kui meri, oligi vahelduseks, meie igatahes ei kahetsenud, uuesti minnes võtame ka basseiniga. Puusalt pakun, et seal vist alla 17°C ei lähegi.

Ainult soojendusega basseini eest on mõtet maksta :)

Mu meelest on veebruaris, märtsis meri soojem, kui bassein.Kui seal just kütet pole.

Olen veebruaris olnud 2 hotellis kanaaride lõunapoolel. Soojenduseta hotelli basseinis ei soovinud külma vee tõttu ujuda ei lapsed ega ise, ka veekeskuse vesi oli liiga külm aga mõnes soojas lahesopis meres kannatas ujuda. Heal juhul oli basseinis 17 kraadi aga ilmselt siiski vähem.

Soojenduseta bassein on veebruaris kasutu. Kui sa just korraks karastama ei taha hüpata.

Veebruari lõpus meeldis just lastele peale ookeanis käimist Costa Adeje hotelli territooriumil soojendusega basseinis mõnuleda...

Emand, mis hotellis olite?

Olime 2016, veebruari lõpp Hovima Jardin Caleta HB. Seal tuulevaikne sisehoov soojendusega basseiniga( vähemalt lastekas oli, suurt ei olnud põnni kõrvalt aega proovida)...