Majutuse broneerimine -- ema 2 lapsega

Tervist! Seekord on lend ilma meheta Eilati. Kuid toa ostimisega olen hädas, sest 10a ei anna täiskasvanu mõõtu ja 4a seda enam... Trivago pakub üldse peretuba ja seega megahinda, bookingus pean ise valima. Hotels, com vaid annab kokku hinna, mis enamasti bookingust kallim , kuigi mul on veel tasuta öö saada( hind jääb ikka kallim!). Mida teha kuid kui ei anna alati varianti 1täiskasvanud ja 2 last? Võtta lihtsalt kahene tuba ja kohapeal klaarida? Seda enam, kui on voodi kingsize mahume kõik 3 koos magama ja lisavoodit ei ole vaja??

1
2

Booking pakub 3 täiskasvanule 344.-, aga sama asi minu lastega 397.-!!! Millest selline vahe?

0
2

Bookingus vaata doubleroomi hinda ning loe lisatingimustest lapse ja lisavoodi võimalusi. nii kõige soodsam tuleb.

4
0

Ma ka olen reisimas lastega (11 ja 6a)Eilatisse ja jäi paaritu arv ööbijaid. Valisin alguses tube 3ele , kuid kuna seal kandis majutus päris kallis, valisin lisavoodiga koha. Tuleb natuke odavam , arvatavasti pole nii mugav , samas 150eur odavam kui 6a sele täisinimese koht võtta. Meie eelistasime apartment tüüpi hotelli.

0
0

Mis hotelli valisite lastega Eilatis puhkamiseks?
Kaalume ka lastega (7,9) sõita Eilatisse, hetkel uurin igasugu infot selle sihtkoha kohta. Olen kuulnud, et majutus seal päris kallis.

0
0

Ma võtsin aastavahetuse Eilatis ( tegin läbi bookingu kom ööd 355.- koos hommikusöögiga). Edasi koolivaheaja lõpuni Tabas, sest seal maksin AL meile kolmele vaid 348.-... Eks piiriületus on keerukam - osad kirjutavd, et 8x tuleb passi näidata...Kuid hotellis on sisebassein, mere ääres tasuta lamamistoolid tuuletõkkega , miniclubi jne. Jah, Eilat on tarbetult kallis(kuid ikkagi räpane, kosheer toit jm). Milleks peale maksta, kui Taba on 7km kaugusel?

0
1

Eilatis ei ole küll käinud, kuid igalpool mujal kasutanud ikka seda strateegiat, et kahene tuba (väga tihti on laps kuni mingi vanuseni üldse tasuta) ja siis uurinud võimalike lisavoodite kohta. Sul lapsed päris väikesed veel, seega suure tõenäosusega mõni hotell ikka soovitud kohas leidub, kus vähemalt noorem laps on ilma lisatasudeta. Ehk siis kahene tuba double voodiga ja saate kenasti kõik kolm seal oldud.

0
0

Tere!Kasutan antud teemat tekknud küsimusele seoses booking.com-s toa broneerimisega 3-le inimesele (2 + laps 9a). Varem kas olnud peretoad või kudiagi info selgem, võimalik, et olen varem ka üle maksnud valides tuba kolmele või ole ka hinanvahe nii suur olnud... hetkel sattusin segadusse ja ei suudagi nüüd valida. Broneering oleks tagasimakseta, seega ei tahaks riskida.Hotelli lisatingimustes on info, et lisavoodi tasud ei sisaldu automaatselt hinnas, märgitud vastavad lisahinnad koha peal tasumiseks ning lisavoodid peab kinnitama hotell. Samas bookingus saan valida ühte ja sama tuba 2-le kui ka 3-le inimesele aga viimasel juhul hind päris palju kallim. Kas ma ikkagi pean valima siis toa 3-e, kui soovin lisavoodit ja siis täiendavalt tasuma veel hotellis või siiski valin toa 2-le ja märgin lisainfosse, et vajalik lisavoodi? Kuidas te 3 inimese puhul teete? 

0
0

Kas lapse vanus on samuti otsingusse sisestatud? Booking arvutab vastavalt andmetele hinna ise välja. Kui on kolmene tuba, siis ongi juba hind kolme eest. Kui on kahene tuba lisavoodiga, siis peaks see samuti kohe hinnaga kirjas olemas.Kui kahene tuba + lisavoodi on odavam otsingusse pandud kolmesest, siis võid võtta kohe kahese ja panna lisainfo juurde, et soovid lisavoodit 9 a lapsele. See, kas see antud tuppa mahub ja mis see maksma läheb, on samuti lehel kirjas. Kogu info peab tähelepanelikult läbi lugema.Võid anda ka hotelli lingi bookingust, siis saab keegi vaadata, mis ta sealt ise välja loeb.

2
0

Chanalai Garden Resort, Kata Beach. Osingus on kenasti 2 täiskasvanut ja määratud vanusega laps. Tingimustes on kirjas, et lisateenused-mugavused ei sisaldu autom. koguhinnas ja välja on toodud lisavoodite maksumused. Samas vaadates nt. Deluxe tuba, siis on päris suur hinnavahe valides kas 3 või 2, et nagu topelt maksan selle lisavoodi ja lapse eest ju siis, kui valin tuba kolmele ja hiljem veel kasseeritakse hotellis. 

0
0

Agoda arvutab natuke loogilisemalt seda.

0
0

Mina loen välja nii -Kui võtad kahese toa ja laps magab kellegiga koos samas voodis, siis lisandub tema eest 225 baati öö eest.Kui võtad kahese toa ja tellid juurde lisavoodi, siis maksad 1000 baati öö eest.Aga mida sa saad siis, kui valid kahese toa kolmele täiskasvanule, seda ma küll ei tea. Aga kuna selle hind suvalisteks kuupäevadeks minu konto alt on kallim, kui kahene tuba lapse lisavoodiga, siis ma võtaksin kahese toa lisavoodiga ja arvutaksin selle juurde.

1
0

Tänan abistava tagasiside eest, hommikul korraks tõmbas mõtte lühisesse :) Segaseks ajaski, et oleks ju ka selle kolmanda täiskasvanud isiku jaoks vaja lisavoodit ja hinnad samad aga vast 9a last ei peeta veel täiskasvanuks ja on sobilik broneerida tuba kahele, makstes lisavoodi eest koha peal.

0
0

Nii mõnigi hotell võtab lisavoodi eest erinevat tasu sõltuvalt inimese vanusest, ses suhtes on loogiline, et tuba kolmele (lisavoodiga, sest teisiti ju ei saakski) on kallim kui lisavoodi lapsele ja kõige odavam on laps olemasolevates voodites.Kui on hs toa hinnas, siis tuleb ju sellest ka veel erinevus täiskasvanu vrd laps.

0
0

Tavaliselt on hotellides lapse piirmääraks 6a. mille eest lisatasu ei võeta. Seda ühe lapse puhul, kui kasutab olemasolevaid voodeid.Hommikusöögiga hotellides on raskem, sest nii 4a. ja veel 10a. vajavad ka elamiseks toitu. Kui nüüd lugeda kokku kõik hotellis nädal aega elavad kuni 10a lapsed,siis saab terve armaada. Kas kõik peaks elama tasuta? Kasutades samuti nii vett, tualetti,basseini jne.Mina kirjutaks otse hotelli ja saaks teada lisatasud. Siis alles otsustaks.

0
0

Nendes hotellides kus mina peatundud olen, loetakse lapse vanuseks kuni 12 aastat ja hommikusöök on alati lisatasuta olnud. Aga tõesti on õigem hotelli kirjutada, sealt võib hoopis erinev vastus tulla kui broneeringulehtedel kirjas.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased