Budapesti spaad

Millist spaad Budapestis eelistada? Oli kavatsus minna Szechenyisse**,** aga lugesin kodulehelt, et meie sealviibimise perioodil on välibasseinid hoolduseks suletud. Kas tasub siiski minna või valida mõni teine term?

1
0

Olen Budapestid käinud kahes termis ja mulle meeldis peale Szechenyi ka Gellerti termid. Gellert on veidi väiksem, aga küllaltki ilus, hubane ja omapärane. Selline vana ja igast otsast veidi logisev. Szechenyi suurimaks võluks olid küll välibasseinid, aga ka sees on vägagi mitu saali basseinide ja saunadega, niiet tegevust peaks jätkuma ka ilma õuealata. Kuid rahvast oli seal rohkem kui Gellertis. Igaks juhuks ütlen, et ujumisbasseinides on mütsi kandmine kohustuslik (niisama vannides mitte).

3
0

Szechenyi võlu on ikka avatud basseinid, kui need on suletud, siis ma sinna ei läheks.

Teenindus on seal niisugune... nõukogudelik. Tõredad tädid turtsuvad turistide peale. (Kohalikud teavad reegleid ja oskavad kohe õigesti olla.) Nagu meil veel hiljuti lastepolikliiniku basseinis, et "kodanik, kus teie matšalka on???"

3
0

Minu kindel eelistus oleks Gellert, ilma mingi kahtluseta. Puhtam, renoveeritud ja arhitektuuriliselt vägagi huvitav. Kõige ülal ka väike välibassein ja saun (sees muidugi samuti) Need sealsed arvukad kuumaveebasseinid olid unustamatud.

Szechenyi puhul oli välisosa hea, kuid basseinid ülerahvastatud. Jahedama ilmaga pole seal ka alati väga mugav liigelda. Siseosa tagasihoidlik ja jättis soovida ning tõesti oli tunda nõuka aja hõngu.

2
0

Tere . Kui võrrelda hindu ja teenindust, võite valida Helia hotelli. seal on 4 termibasseini (igaühel oma temperatuur). Vannid on väga head. Suhtlus linnaga on hea (te ei tule ainult termiliste allikate pärast). Soovitan võtta koos hommikusöögiga. Toit on super...Ainult linnupiima pole. ära osta booking.com kaudu

0
0

там очень дорого. Мы взяли через местный венгерский сайт... И нам еще кучу подарков вручили. Спа в Сенчени, Геллерта.. Мы очень хорошо провели там время. Цена -качество отличное...

2
5

Gellert on seest väga ilus. Ööbisime aasta tagasi hotellis, mis oli spaga ühendatud ja spakülastus seega tasuta. Nüüd on hotell kinni pandud, aga spa ikka avatud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased