Cancun

Tere

Praegu on tulnud väga hea hinnaga lennupiletid järgmise aasta talveks Cancuni. Vaatan, et üks ümberistumine on Torontos. Kas sellega võib mingi mure tekkida?

1
2

Suure tõenäosusega mitte. Isegi praegu on transiit läbi Kanada lennujaamade lubatud: https://travel.gc.ca/travel-covid/travel-restrictions/border#transit-air. USA puhul oleks kahtlusi rohkem.

0
0

Pole see mingi mure. Puhas rõõm, et said jala Kanada pinnale.

0
0

Elektroonilise visa peab ikka võtma.

Vaatasin ka pakkumist. Hea meelega lendaks Saksast otse, viimasel korral oli nii väsitav tagasitee.

0
0

Paljud kuupäevad olidki ühe ümberistumisega Frankfurthis.

1
0

@Paparazzi Imre, Eesti kodanikel pole Kanadasse sisenemiseks ning transiidiks viisat vaja, piisab e-registreeringust (eTA, hind 7 CAD): https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/entry-requirements-country.htmlI

Ise olen korduvalt Kanadas käinud, piirist ülesaamine kiire ja mugav, USA piiri kadalipuga ei anna võrreldagi

0
0

Buldooza, seda ma silmas pidasingi.

 Kui detailidesse minna, siis võimalik, et pole täpne. Kuigi see just ongi vorm loa saamiseks sissesõiduks.

Olen ka maksnud jah 7, odavam kui USA ikkagi.

0
0

Ahoi!
Keegi, kes on käinud nii Cancunis kui Valladolidis, oskab äkki soovitada:

Meil on hetkel 3 ööd Valladolidis:

1 päev, sisseelamine (saabume Meridast) ja linna peal kolamine

2 päev Chichen Itza

3 päev - küsimärk - on variandid külastada kohalikke cenotesid ja nt Ek Balami. Samas, eks neist varemetest saab kah ilmselt küll (eelnevalt veel ilmselt külastame ka Uxmali).

On variant, et 3. päeva asendame Cancuniga, mis tõstaks Cancunis viibimise kahele ööle (muidu oli plaanis vaid 1 öö enne tagasilendu seal veeta).

Seega küsimus, et kas Valladolid ja selle ümbrus on vahvam kui näiteks üks päev veel lisaks veeta Cancuni rannas ja lamamistoolid/päikesevarjud rentida? Ei kujuta ette, et kui turistikas ja rahvarohke see rand seal on, et äkki on hoopis kõvasti stressirohkem :D

Tänud ette!

0
0

Hei.

Cancuni hotellitsoonis on rannatoolide rent päris kallis, seotud enamus hotellidega, mis omakorda müüvad tervet paketti. Ilusa ilma puhul on rand väga rahvarohke, samas leiab kindlasti vaba koha kus peesitada.

Autoga oled, siis Valladolidi ümber kindlasti liiguks ise rohkem ringi. Teise päeva nimekirja lisaks Izamali ka. Paar tunnikest seal olles ja ringi uudistades on seda sõitu väärt.

1
0

Täiesti maitse asi aga Chichen Itza ja cenoted teeks ühe päevaga. Uxmalis ära käid, siis minu meelest see ägedam ja CI-s paras mõned tunnid maksimaalselt veeta. Teisalt, kui Cancunis pole plaani hotelli tsoonis ööbida, siis piisab seal ka 1 päeva olla.

2
0

Tänud info eest :)
Me autoga jah paraku pole ja liigume ühistranspordiga ringi, kaasaarvatud Uxmali plaanime omal käel liikuda, leidsin üsna informatiivse blogipostituse kus antud info kajastatud, peaks olema tehtav :)

Cancunis oleme mingis taolises hotellis, kust randa/hotellitsooni peaks kõigest 15 minuti taksosõit olema, niiet põhimõtteliselt vast isegi ei oleks probleemi.

@Tiim, mingi umbkaudne hinnavahemik on sul teada nende rannatoolide koha pealt? Selliseid nö "rotikamaid" variante ka näha oli, mida kannataks lunastada ehk mõistlikuma hinnaga?

0
0

@kuningas, milleks sul seda rannatooli vaja on. rätikust ei piisa?

0
1

@norsu

Mida vanemaks ma saan, seda rohkem väikeseid mugavusi reisidelt mingis osas otsin :D

Samuti lõõskava Mehhiko päikese all rannas ilma päikesevarjuta ei kannata kuigi kaua vast olla. Tegu meil viimase päevaga Mehhikos ning selja taha jääb aktiivsem periood, niiet tundub tore mõte niisama vedeleda mõned tunnid rannas. Aga selles suhtes tõsijutt, et ajab ka rätik asja ära. Kui mingid ulmehinnad on, siis eks tuleb klassikaline rätikutiir ja lühem rannatripp.

0
0

Cancunist läheb praam Isla Mujeresele, armas väike saareke, mina veedaksin päeva seal. Saab rannas olla ja niisama ringi käia.

1
0

Isla Mujeres on ohtlik värk, sealt ei taha pärast tagasi tulla :) Tõesti mõnus koht.

5
1

Ohsa raks, tundub põnev :D

Kas ostsite praamile piletid ette või sõidab piisavalt tihedalt, et samal päeval otsustada mineku osas?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased