Covid test Küprosel

Kas keegi on teinud covid testi Küprosel ja kaua võttis aega vastuse saamiseni?  Nüüd nõue, et ennem riiki sisenemist 72 h. tuleb teha test ja riiki sisenemisel kohapeal uus test ning testi vastuseni olla isolatsioonis. Kas testi saab teha lennujaamas kohe peale maandumist? Kas keegi on kohapeal ja teab olukorda hästi, ka piirangutest?

Test tehakse vist juba enne passikontrolli. Kõik, kes peavad kohal testi tegema, suunatakse lennukist lahkudes õigesse kohta. Korralduses on kirjas, et tulemus saabub kolme tunni jooksul ja sellest teavitatakse sõnumiga. Seega võid majutusse suunduda ja oodata seal vastust. Reaalselt ei tea, kas see kolm tundi vastav tegelikusele.

On see test tasuline?  Maksumus?

Me tegime selle protseduuri läbi augustis 2020. Jah, suunati eraldi paviljoni. Testi tegemise aeg oli ca kell 2 öösel ja vastus tuli järgmisel päeval ca 19.00 paiku.

Küprosel on täielik lockdown, öine liikumiskeeld ja tööpäeviti 2x ning L,P 3korda tohid esmavajaduste toiminguteks kodust välja  tulla, registreerides enne end SMS iga. 

Meil veel hea elu eestis.