Dokumendi kehtivus ja pileti broneerimine

Mida teha? Tahtsin osta ära lennupiletid Dubaisse jaan 2018 ja uurisin seltskonna dok. ketivus aegu. Ühel lõpeb 17 juuli 2018 ja reis ise 3-13 jaan 2018 Kuus kuud peab dok olema kehtiv riiki sisenemise päevast. Kuidas nüüd toimida, kas pileti broneeringu järel dokumendi vahetus? kas peaks enne hankima uue dok. Aga reis mis on enne seda on ju olemasoleva nr-tega. Nokk kinni saba lahti,

Mis firmaga plaanis lennata, et juba pileteid ostes dokumendinumbrit vaja?

Ma ostsin eelmisel suvel selleks talveks piletid Taisse, vahetasin passi alles peale piletiostu ning esimest korda läks passinumbrit vaja nüüd veebruaris check-in'i tehes. Finnairiga lendasin.

PS. Ja mina saan küll hetkel, et pass kehtib nii reisi algusest kui lõpust lugedes kuus kuud ja natuke peale.

Ma ka ei saa aru, milles probleem on? Kui dok kehtib kuni 17 juuli, siis on kõik korras?!

oh ma tegin näpuga, dok. ketib kuni 17JuuNi ja tundub et öö tundidel pea uimane et siis dok nr on vaja tšek-in tegemisel mitte pileti ostul. Tänud tähelapanu jutimise eest. Mure lahendatud.

mul teemaga haakuv küsimus. kuidas Flexflight vedaja lennule Tallinnast checkin teha?näiteks,et kohta valida.osad lennufirmad annavad võimaluse selleks 24h enne lendu.või ei saagi ?

mul sama teema.Sõit on jaan.2018. aga Vietnami siselennud Vietjet Airiga tahab saada kohe passiandmeid pileti ostul.Ei saagi enne osta kui uus pass käes. Muidu oleks passi vahetanud aasta lõpus.
Igal siis omad nõuded.

See on mingi tšarterlend? Kui jah, siis ei saagi kohta valida. Lennujaamas check-inis saad kohad teada.

Tean,. et Dubaiga võib olla ka muid jamasid. Kindlasti peab olema kuld krediitkaart - teised ei pidavat seal riigis kehtima. Ise ei ole seal käinud, aga üks tuttav jooksis panka kaarti vormistama.

",. et Dubaiga võib olla ka muid jamasid. Kindlasti peab olema kuld krediitkaart - teised ei pidavat seal riigis kehtima. Ise ei ole seal käinud, aga üks tuttav jooksis panka kaarti vormistama.""
mingi huumor, millest ma aru ei saa?

Osad portaalid küsivad ka passi numbrit, osad mitte. Meil Hiinasse sõites oli piletil vana passi number. Igaksjuhuks võtsin vana passi ka kaasa. Check-ini tehes ütlesin, et vana pass ei kehtinud piisavalt ja nüüd uus pass. Probleeme ei olnud. Ma isegi ei mäleta kas taheti vana passi ka näha.

Meil oli samamoodi, et ostsime Hiina siselennu piletid pikalt ette ära vana passi andmetega.
Check-inis küsiti ka vana passi. Probleeme ei tekkinud, vahetati lihtsalt passiandmed ära.