Dubai hotellid.

Vaja minna 3 aastase lapsega kuskile päikese kätte. Kuna pakettreise ei armasta siis tekkis mõte minna Dubaisse omal käel. Kas kellegil on soovitada oma kogemuste põhjal mõnda normaalset hotelli, ku nädalakese vedeleda? Basseini olemasolu on vajalik.

Kui sa lähed ainult basseini nautima, siis miks mitte valida pakettreis. Esiteks jääb viisa tegemine korraldaja kraesse, teiseks on charterlend (väikese lapsega suht oluline argument). Mitte keegi ei sunni sind suhtlema reisikorraldajaga kohapeal. Mul ei ole hetkel aega tuuseldada oma mailboxis, aga suht hiljuti tuli sinna AÜE pakkumine ning hinnad olid täiesti talutavad. Piirkondadest soovitan Jumeirah´t, on olemas ilus rand, lähedal on veepark.

Äkki vaatad mingi aeg oma mailboxi? Ettetänud.

Veel selle aasta mais reisides oli kúll viisat vaja. Kui lendad Emirates'iga, siis nemad organiseerivad viisa - vaja vaid neile vastavad dokumendid saata. Muul juhul saab viisa kas siis reisiagendi või hotelli kaudu.

Hotellidest oskan soovitada Hilton Jumeirah - rannas, bassein olemas.

Ise olen paar korda oobinud Atlantise hotellis. |Majutus sisaldab nii tuba, kui ka veeparki, mis hotellil olemas on! Bassein ja rand kuuluvad loomulikult ka hinna sisse... Hotell asub vette ehitatud palmisaare tipus, aknast avaneb vorratu vaade saarele! http://www.atlantisthepalm.com/default.aspx

Palju Atlantise öö plekkis? Ma olin Intercontinentalis, Creeki ääres seespool, kus praegu saab tuba alla 200$/öö. Dubai on nõmedalt kallis üldiselt. Unetu inimesena proovisin ise selle ArgoTouri pakkumise järgi lennud ja hotellid võtta, koguhinnaks tuli Holiday Inn Expressis 9000 EEK per nägu nende pakutud 12990 asemel.

Hiltonis on bassein, aga mitte väga suur ja seal kuidagi kitsas olemine.

Kui lapsega tahate lihtsalt chillida ja olete nõus sõitma 2h kaugusele dubaist, siis ise olen olnud veel http://www.starwoodhotels.com/lemeridien/property/overview/index.html?propertyID=1901 suur bassein ja laspsega seal mõnus olla + väga hea toiduvalik.

Dubaist u 20min kaugusel Jebel Alis http://www.jebelali-international.com/properties/jebel_ali_golf_resort_spa/resort/overview.html hotelli toad võib-olla vajaks natuke tuunimist 5* kohta, aga tegevust on palju ja hommikuöögi valik on maailma parim.

Fujairah on tore tõesti ainult siis, kui tahate rannas lebotada ja Dubaisse eriti asja pole.

Eestlastel läheb Dubaisse minekuks jätkuvalt viisat vaja. Ja nagu keegi eelpool juba mainis, et kui broneerid oma lennu otse Emirates'iga ja mitte reisibüroo kaudu, siis nad ajavad ka su viisa korda, kui neilt paluda.

Meie läheme kahe lapsega koolivaheajal Dubaisse. Algul sai lennupiletid ette ära ostetud just selle plaaniga, et kuna läheme Emiratesiga Londonist, et siis saame lennukompanii abiga ka viisad aga paraku ei õnnestunud. Pärast pikki kirjavahetusi ja mitmeid telefonikõnesid Emiratesiga suunati mind ikkagi saatkondadesse edasi nii et lõpuks sai mul võhm otsa:) Valisin hotelli ise välja ja palusin siinsel reisikorraldajal selle mulle ära bookida ja viisad ka ühtlasi vormistada. Vaata kasvõi booking.com lehelt erinevaid hotelle, saad külastajate kommentaare ka lugeda hotelli kohta. Kevadel käisime Dubais paketireisiga aga kuna see AirBalticu reis läbi Riia kohe üldse ei istunud, siis tundus seekord läbi Londoni minek ahvatlevam. Ja üleüldse unistan viisavabadusest AÜE-ga, käiks palju tihedamalt seal..

Sügisesel koolivaheajal. Eelmisel aastal (2 täiskasvanut, kohe-kohe 1-aastaseks saav laps ja 8-aastane laps)kasutasime reisifirma abi. Täielikult. Lennupiletid, hotellid, viisad, transfeerid, söögid, no ühesõnaga kõik, mis vähegi kohapealt annab tellida. Nõudmised olid, just väiksema lapse tõttu, vähemalt juuniorsviit+ lapsevoodi ja muud vidinad. Hotelliks valisime lõpuks Sheraton Jumeirah Beach Resort. Tegelikult OLI see hea valik selle pärast, et piisavalt suur nn palmiaed andis võimaluse magava lapse ja käruga seal ringi liikuda. Ainuke miinus oli see, et kuna kogu aeg ehitatakse, siis olid seal pooled tänavad kinni või neid polnudki veel ja liiklus oli kohutavalt aeglane (ümbersõidud, ummikud). Ma ei tea kuidas hetkel seal seis on. Kui otsetee on lahti, siis usun, et on ok. Muidugi tundus see reis meile tsipa kallis, aga kui juba sai ette võetud, siis olgu pealegi, mõtlesime. Sel aastal hakkasin ise asju ajama siis, kui Airbaltic tegi oma kirsisoodukaid. Üritasin hotelle ise otsida (tingimused ikka samad- et oleks rannas, vähemalt kahe toaga ja beebivoodiga). Kuna 2 eelmist korda oleme olnud Sharjah Emiraadis Coral Beach hotellis, siis mõtlesime sinna tagasi minna. Kahjuks pole sellel hotellil mingeid 2-toa variante muid, kui et 2 ühendatud tuba. Aga lastele, kellest üks pole veel 2-aastanegi, tundus terve toa võtmine mõttetuna. Ühesõnaga, valisime lõpuks Sharjah Grand hotelli, saime juuniorsviidi+ kõik muud. Ja uskuge või mitte- kogu kupatus tuli TÄPSELT poole odavam kui eelmisel aastal. Et siis: reisifirmasid on ka igasuguseid ja on mõtet küsida pakkumisi. Tõsi, pakkumisi tegi 11-st büroost vaid 2, mida saab üldse pakkumisteks nimetada. Olen nuuskinud mööda vene saite, seal on reisifirmadel päris hea ülevaade hotellidest. Ja tõesti, on mille seast valida. Paketireisi saab võtta ikka ainult see, kel pole erinõudeid. Aga väikese lapsega tekivad need iseenesest. Juba kas või magaminegi- tema tahab magada, aga teised oleksid veel üleval. No muidugi oleneb lapsest ka ja siis et rand ja basseinid koos mingi lastealaga ja rohelust. Kuna kohapeal suhtutakse valgetesse lastesse suurima ninnu-nännuga, siis seal hätta ei jää. Uksed avanevad iseenesest ja kui vähegi normaalne ka nende vastu oled, siis kummardatakse kogu peret maani. Tegelikult ka ilma lasteta, ma usun. Mis puutub Airbalticusse, siis usun, et nad arenevad kogu aeg. Lõpuks- Riiga saab autoga kohale sõita, ~7 tundi lendu ja oledki kohal. 2 esimest korda lendasime Tallinnast Praha kaudu ja ütlen, et see ootamine Prahas oli sama nõme kui pikk otselend. Lennates on vähemalt see illusioon, et liigud sihtmärgi poole. Eelmisel aastal juhtus meil küll nii, et plaanitud maandumine Riias päädis maandumisega Tallinnas, aga kuna auto oli Riias ja pagasit kätte ei antud, siis pidi keegi ikkagi need Riiast ära tooma. Aga põnev oli. Head reisi kõigile- äkki trehvame sel korral mõnd eesti peretki :-) . . . !!!

Me läheksime kevadel ka juba kolmas kord. Esimene kord sai käidud Radisson SAS-is Sharjahis 1,5 aastase poisiga. Ja siis kohe järgmisel aastal nautisime elu Sharjah Premiere Hotellis 2,5-aastase pojaga. Nüüd tahaks viimasesse hotelli tagasi ja nüüd on lapsi 2: 1-aastane plika ja 5 aastane poiss. See avati 2006.a. novembris ja me käisime 2007.a. märtsis. Nende sõsarhotell on lou Lou'a, asub üle tee, nii et kasutada oli selle aed ja rand. Premiel on õues oma bassein, ka lastele, kuid randa pole. Aga 100 m üle tee pole ka raske minna. Väga väike ja privaatne hotell võrreldes Radissoniga. Radisson on suur ja väga anonüümne, küll otse rannas, aga aeg-ajalt häiris kõrvalasuva naftatöötlemise-laadiimise punkt sealt lähtuva naftalõhnaga. Esimene kord ajas paberid korda Domina Travel ja lend oli läbi Praha ( kiidan igati Tsehhi Õhku ), lendude ootamise vahe oli 4 tundi, ei midagi hirmsat. Teine kord oli lend Tallinn-Helsinki ja Helsinki-Dubai. Ka see oli väga OK, asjad ajas korda Horizon

Lastega Dubais

Palun jagage infot, kes on käinud lastega Dubais. Millises emiraadis ja hotellis olete peatunud, kas broneerisite ise hotelli ja muretsesite lennupiletid või reisibüroo kaudu?

Hei! Kas keegi on peatunud mõnes Savoy keti hotellis? Ootan kommentaare.

Kas lihtsam pole konkreetse hotelli kohta tripadvisorist või bookingust kommentare vaadata, kui loota, et siit ehk keegi on mõnesse sattunud?

Uuritud. Aga kas ma ei tohi siin ka seda teha?

Kristel, loomulikult võid, Norsu peab pigem silmas, et ISE uurides infot mõne konkreetse hotelli kohta tema soovitatud saitidelt saaksid sa kiiremini vastuse. Pealegi on neis saitides hotelli kohta arvustusi kümneid ja sadu, mis annab vägagi objektiivse pildi. Vaadates su eelnevaid küsimusi tripis läbi aegade, kus vaid hotelliküsimused, siis on Norsu soovitus vägagi asjalik :)

Arvustuste lugemisega on nii ja naa. Alati on inimesi, kes kiruvad kõike ja pole millagagi rahul. Iga majutusasutuse juurest leiab negatiivseid kommentaare. Inimesed on lihtsalt niivõrd erinevate vajaduste ja nõudmistega, et midagi ikka leiab, mille kallal plärtsuda. Teinekord jätavad sellised üksikud sapised arvustused majutusasutustest väga vale mulje.