Esimene eestlane Paraguays?

Tere. Juba pikalt on mind häirinud see, et Paraguay foorumis pole ühtegi postitust. Nüüd ma käisin ise selles riigis ja soovin ka teistele jagada veidi informatsiooni selle riigi kohta. Tõesti ma ei olnud seal väga pikalt ega näinud väga palju asju. Blogi Paraguay kohta võib leida minu ümbermaailmareisi kodulehelt - http://www.maailmaturnee.ee/archives/1899

Daniel

Tripikate kogemus Paraguaist on raiutud raamatusse "Mate ja miljon mahla", autoriteks Mele Pesti ja Trip.ee asutaja Kika

0
0

Aga seal olles sain suurepäraselt aru, miks foorum tühi on - maailmas on tõesti sadu muid palju toredamaid, huvitavamaid jne kohti ;) . . . Paluks lauset alustada suure algustähega! Tänan, Trip.ee

0
0

Olen ka mina pool päevakest veetnud selles riigis (korraks Argentiinast üle piiri hüpates), kuid sellise lühivisiidi pealt on raske üldistusi või üldse mingeid järeldusi teha. Võrreldes Argentiinaga paistis Paraguay olema nagu hoopis teises maailmas, selline filmidest tuttav tüüpiline, veidi räpane ja ülerahvastatud Ladina-Ameerika.

1
0

Et Paraguai on Tripis äärmiselt tagasihoidlikult esindatud lisan siia ühe põneva artikli http://www.epl.ee/news/melu/koige-uksildasem-kultuuriparl-maailmas.d?id=64206621

Ning võibolla on kellelgi hiljuti selles riigis käinutest midagi asjakohast lisada?

0
0

Nähtud-käidud (veebruaris 2013) ja vastupidiselt paarile eelmisele kommenteerijale soovitan soojalt!! Asjast aimu saamiseks tuleb seal ikka veidi pikemalt peatuda. Kui kord aega leian, kirjutan oma rännukutest seal ka veidi pikemalt.

0
0

Nõus Rännumehega, ka võrreldes Brasiiliaga on kohe tunda, et oled teises riigis. Kraadi võrra vaesem, räpasem ja koledam. Ka minu kogemus on ainult piirilinnaga Ciudad del Este.

0
0

Meeleolu loomiseks:) https://www.youtube.com/watch?v=YYSZp08K7Ag Ma tegelikult tunnen seotust teemaga, sest käisime 2005 Argentiina poolel juga vaatamas, aga selle linnaliinibussiga, mis kolme riigi vahet kursseerib, ei söandanud sõitma minna miski viisapabina pärast.

0
0

Mina sõitsin Ciudad del Estest edasi Encarnaciõni (mida Lonely Planet nimetab 20 Lõuna-Ameerika kõige ilusama koha hulka) ja pealinnas Asunciõnis. Minge ikka Ciudad del Estest kaugemale :)

0
0

Kui Iguacu jugade juures olla ja Brasiilias ööbida, siis tasub mõni õhtu Ciudad del Estes söömas käia. Õhtul seda ostutänava kaost enam ei näe, aga Lago de la Republicast lõunas on rikkam elurajoon (kuhugi peavad need meeletust kaubandusest tulevad rahad ju lõpuks jõudma) ja seal on terve hulk rikkamatele kohalikele orienteeritud söögikohti. Hinnad on oluliselt soodsamad, kui Brasiilia või Argentiina poole sama tasemega kohtades. Ja mulje riigist jääb selle paari tunniga oluliselt parem, kui lihtsalt piirikaubandusega tutvudes.

Brasiillased neid kohti eriti ei tea. Tasub ise midagi välja vaadata või siis lihtsalt taksojuhile suunda näidata ja kohal jalutades meeldiv koht välja valida. Peale piiri tuleb sõita bussijaamani ja sealt vasakule järve äärde. Sellega saavad brasiillastest juhid hakkama. Edasi pead enamasti ise suunda näitama, sest nad sinna linnaossa eriti ei satu kaubaturiste vedades.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased