Eurobonus punktide kasutamisest

Kas keegi oskab praktilist nõu anda, kuidas toimib Eurobonus punktide kasutamine reaalseteks (so Tallinnast lähtuvateks) lennureisideks - olen juba mitu õhtut pead ja arvutit vaevanud ning nüüdseks SASi koduka peale juba päris tige. Linke on igasuguseid (sh surnud), mis mind lõputult edasi suunavad, kuid konkreetselt broneeringuid teha vist Eestist alates ei õnnestugi. Seega: kas teoreetiliselt on võimalik punkte kasutada vaid nii, et helistan Eesti Eurobonus-telefonil, mida pakub Eesti Õhu kodukas ning küsin neilt, mida nad tänasel hetkel pakuvad? Või on võimalik valida ka tavalises lennuplaanis olevaid lende näit 4 kuu pärast ning broneerides teatada, et soovin maksta mitte rahas vaid punktides?

1\ Mine www.sas.ee;
2\ klikka tab'ile "Broneerige EuroBonus reis";
3\ logi sisse;
4\ edasi vastavalt tarvidusele.

Aitäh, Korsten - olen seda juba proovinud ning mängulisest huvist proovinud nii erinevaid sihtkohti, kuupäevi (sh kuid) ning reisijate arvu. Tulemuseks on see, et pole leidnud ühtegi (loe: ühtegi) reisi, mida SAS mulle Eurobonuse punktide eest täiks pakkuda. Küsimus siis: kas kellelgi teisel on see õnnestunud? Ning kui jah, siis kuidas?

Tiiu, helista Eurobonuse Tallinna telefonil 666 3030 või saada neile e-kiri aadressil eurobonus.ee@sas.dk. Sama info ja veel muudki kasulikku leiad ka lehelt www.estonian-air.ee/eurobonus.

Kui konkreetselt kysimusele vastata, siis: "Jah, on õnnestunud".
Täpsemalt
1\ aastal 2004 TLL-ARN-CPH-LHR-ARN-TLL läbi neti;
2\ aastal 2008 TLL-CPH-TLL e-maili abil.
Fakt on muidugi see, et mitte suvaliseks ajaks.

Lisaks on mul järgmine teooria.
Kuna SAS lõpetas lennud Tallinnasse oma lennukitega, siis ei ole hetkel lende Tallinnast võimalik broneerida.
Aga vali alguspunktiks näiteks Stockholm - ja kassanäe - valik. missugune!!

Palju SAS maksudeks küsib EB reward lennu puhul, see CPH näiteks?
Ma plaanin nendega businessis CPH-DXB lennata, aga rõve surcharge on neil, 115 EUR, käigu pekki!

päris hästi õnnestub lende bronnida, pileteid saab igale lennule, millel kohti on. Netist saab bronnida ainult sas-i lende, estonian airi omade jaoks tuleb helistada sasi kontorisse ja nad teevad bronni 5 minutiga ära (vabu kohti näeb netist ise ka). lennujaamamaksud tulevad juurde ja sõltuvad ühenduste arvust ja lennujaamast - ise just bookisin tallinn-rooma-tallinn lennu ja maksudeks läks 135 kr.

Kas tagantjärgi saab punkte kanda ka siis kui pardakaardi konts on kadunud ja alles vaid elektrooniline pilet?
Ja kas saan enda kontole kanda ka endaga koos reisinud 7 a lapse punktid?

Kui tegemist oli SAS-i numbriga lennuga (SK), siis saab punkte tagantjärgi ka ilma pardakaardita. SAS-i lehel on vastav koht, kus saab puuduvatest punktidest teada anda. Kui piletil oli mõne teise lennufirma lennunumbriga lend, siis ilma pardakaardita punkte ei saa.

Teoorias saab neid punkte tagantjärgi tõesti arvele võtta ka "kaugjuhtimise" teel. Elus on asi enamasti segasem ja see ei taha kuidagi SASi saidilt õnnestuda. Nii et tuleb kontse svenssonitele saata ja oodata, mil nad seal asja ette võtavad.
Kusjuures SAS paneb süstemaatiliselt igast 10 lennust 1-2 "kõrvale" - Finnairi ja Air France-KLMi punktid jõuavad aga praktiliselt 100% arvele.

Vihastasin end just äsja SASi peale roheliseks. Ja mitte esimest korda. Üritasin oma Eurobonuse punktide eest Itaaliasse hotelli reserveerida. Aga nagu kõigil eelmistel kordadel, sain vastuseks "Kahjuks ei ole Teie soovitud kuupäevadel punktide eest ööbimist pakkuda."
Milles viga? Kas mul on alati valed kuupäevad? Või valed hotellid? Või on see võimalus üldse ainult teoreetiline? Kas keegi on proovinud?

Oled sa ikka EBG. Kui mitte siis saad hotelle punktide eest ainult koos boonusreisiga bookida.

Olen EBG, aga vist mitte piisavalt :-((

Võid olla EBB/EBS/EBG/EBP, aga kui hotell ei ole avanud tube broneerimiseks punktide eest siis ei saa ja see on fakt...

Eurobonus kipub paraku iga 3.-4. lennu punktid "ära kaotama"...

Trip on nii hea:) Püüdsin alguses samuti SAS kodukslt oma EuroBonus piletid broneerida algusega TLN-st. Aga ei saanud ega saanud. Nüüd asi selge - tuleb lihtsalt Estonian Airiga sel teemal kontakteeruda:)

Mis puudutab aga punktide tagantjärgi kandmisesse, siis see on paras nõmedus - eriti kui lend on olnud Estonian Airiga. Siiski olen seni saanud kõik oma punktid ilusti kantud. Kirja kandmata punktide arvestamiseks tuleb saata e-meili aadressile ebretro.bangkok@sas.dk. Täita vastav vorm - leitav SASi kodukalt ning lisada juurde kas pileti konts või e-pilet. Taotlust saab esitada mitte varem kui 21 päeva pärast reisi toimumist. Aega võtab nende punktide avrle kandmine ka päris pikalt - mitu kuud. Aga lõpuks on siiamaani kõik jõudnud.

See SAS-i Bangkokis asuv teenus tõesti täitsa toimib. Kirjutasin neile vabas vormis kirja, kus teatasin, et mul pole neile isegi korralikku pardakaarti esitada, sest Ugandas Entebbes anti selle asemel mingi paberilipakas, kuhu oli lihtsalt istekoht peale kirjutatud. Umbes nädalaga olid punktid peal.

Kas Eurobonuse preemiareisi ei saa onlines alguspunktiga Tallinnast broneerida? Ainult Stockholmist, Kopenhaagenist ja Oslost?

Kui mõtled punktide eest soetatavat reisi, siis vähemalt veel selle aasta kevadel oli Tallinnast algava reisi soetamine täiesti võimalik. Proovisin huvi pärast praegugi ja näiteks Tallinn-Brüssel EuroBonus reisi broneerimine on täiesti võimalik.

Millalgi oli tõesti nii, et TLLst algavat reisi broneerida ei saanud. Aga nüüd täiesti võimalik.

Mul küll ei õnnestu. Proovisin ka Tallinn-Brüsselit punktide eest, no ei anna ühtki lendu. Mis kuupäevad sa otsingusse panid?

Tallinnast ei ole võimalik preemiareisi bronnida! Olgugi, et oman EuroBonuse Silver kaarti.

Kui sul õnnestus, siis palun pane siia täpsed sammud, mida sa läbi tegid.