trip-krainetrip-ukraine-dark
Filipiinidele üle Kuala Lumpuri

Äkki siin targemad kes oskavad pileti ostu nõu anda. Soov minna Filipiinidele. Hetkel pakkumine Helsingist Kuala lumpurisse 615 eurot veebruari kuuks. Sealt peaks edasi sõitma siis saartele. Kas see hea hind või tasub soodsamaid pileteid oodata?

Võib kaaluda ka üle Hongkongi, näiteks Tallinn-Hongkong veebruaris on KLM-iga 606 eurot. HKG-st on Filipiinidele vähe rohkem liiklust.

Näiteks

http://www.airasia.com/ot/en/home.page saad Kuala Lumpurist ---Manilasse ca 51-60 euroga 1 ots.

HongKongist aga Clarki, ca 50 euri ots....

Ka ise otsin veebruarisse Aasia otsa. Ootan, kas igaaastane Lufthansa pakkumine sel kuul tuleb. (eelmisel aastal oli Tallinn-Singapur-Tallinn 550€ ..)

Teemaalgataja soovis minna saartele - seega on Manilasse või Clarki lendamine vaid pool teed - sealt peab veel edasi lendama. Tõenäoliselt oleks Cebu suht hea koht, kuhu lennata. Cebu Pacificuga saab sinna nt. otse Hong Kongist. Sama firmaga saab ka Hong Kongist otse Kalibosse, mis on Boracayle minekuks täitsa õige lennujaam.

Kiireim ja mugavaim võimalus Tallinnast Filipiinidele saamiseks on siiski Finnairiga TLL-HKI-HKG (õhtul stardid, hommikul oled juba Hong Kongis) ja HKG-st edasi Filipiinidele. Finnairi pilet pole ka üleliia kallis - pikalt ette ostes edasi-tagasi 695 €. Ilmselt saab erinevate lennufirmadega trikitades ca 100 € odavamalt, kuid aeg ja mugavus on ju ka midagi väärt, või mis?

Filipiinid ainult saartest koosnevadki. Saartel on nii Manila, Clark kui Cebu.

Lufthansal oli pakkumine mai lõpupoole. Helsingi-Singapur-Helsinki 530€. Pakkumine oli suht lühikest aega.

Finnair ei tee enam ammu lende, mis "hommikul" Hong Kongi jõuaksid.

Hong Kog rootsist oli 470 aga seal ööbimine jube kallis, mõlemal suu al vaja 1 öö olla

Finnairi kampaania https://www.finnair.com/EE/GB/offers, 5 päeva veel. Ostsin TLN-HEL-HKK ja sealt edasi plaan Cebu Pacific´uga läbi Manila Cebu´see.

KLM'i pakkumist moment kasutada ja Kuala Lumpurisse lennata, siis saab sealt edasi-tagasi pileti Kalibole(Boracay saare külastamiseks) kuskil 150-200 euro eest olenevalt kuupäevadest. Cebule ja Manila/Clark otsad tulebad vähe odavamalt kätte. Singapurist lendab Tiger Airways 3X nädalas otse Kalibole. Üks ots 90 eurot koos 20kilose ära antava pagasiga. Suht uus marsuut see neile ja täiesti uus lennuk oli nädal aega tagasi peaaegu tühi. Filipiini sisesed lennud on 17-21 eurot Philippine Air'iga. Paistab, et paari päevasest ette ostmisest täiesti piisab ja odavaid pileteid kerge leida. Skyscanner aitab kuupäevasi leida ja lennufirma kodulehelt kõige odavam osta.